1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Információs hadviselés

Diskurzus a(z) 'Egyéb, vegyes haditechnikai témák' témában - ulippo által indítva @ 2016. szeptember 23..

1. ulippo

ulippo Well-Known Member

Én az EU-t szeretem, de az USA szövetsége is hasznos nekünk mert nélkülük Oroszország sokkal nagyobb fenyegetést jelentene ránk és ezt az erőfölényt ki is használnák ha tudnák, de nem tudják mert a kedvükért nem fogjuk feladni a NATO-t.

Kevés lesz ehhez az információs hadviselés, meg az agymosó propaganda. A komment szekciókban ezzel lehet eredményt elérni, de ugyan mit érhetnek el az usázós kommentekkel? Az illetékes helyeken, a védelmi minisztériumokban ahol a védelmi stratégiánk készül fel sem merül, hogy a védelmünk ne a NATO-ra épüljön.

A világ legerősebb szövetsége őrködik felettünk és dobjuk el azért, hogy Putyin örüljön? Na persze!

2. boki

boki Well-Known Member

fip7, svajcibeka, joker and 2 others like this.
  3. ulippo

ulippo Well-Known Member

Fogja is a fejét a vén KGB-s pancser, mert akiket a propagandájával meg tud etetni azok soha nem lesznek döntési pozícióban. Akik meg a védelmünkről döntenek azok nem fogják feladni a NATO-t az ő kedvéért. A szövetségünk túléli őt és csak erősebb lesz, mert ez a pancser még Ukrajnát is közénk taszította az ostoba háborújával.

4. ghostface

ghostface Well-Known Member

Oké uli!
    Akkor itt és most felsorolnád nekem, hogy milyen konkrét előnyei származtak Magyarországnak, a Magyar Honvédségnek a NATO tagságból?

5. ulippo

ulippo Well-Known Member

Az, hogy belőlünk nem lesz sem Moldova, sem Grúzia, sem Ukrajna, nem járunk úgy mint azok a kelet-európai országok akik kimaradtak a NATO-ból és amelyek területére Oroszország katonai bázisokat telepített.

Ha bővebb felvilágosítást akarsz, akkor pedig érdeklődj a Magyar Honvédségnél, miért evidens nekik, hogy a hazánk védelmét a NATO-ban képzelik el.

endre likes this.
  6. ghostface

Ahogy sejtettem. Semmid sincs. Csak a szokásos szöveget nyomod. Nem is lehet semmid sem, mert nincs is semmilyen előnyünk a NATO tagságból.
    És igen, az oroszok nem telepítettek katonai bázisokat MO-ra. Helyettül megtették ezt az amerikaiak. Hurrá!
    Reméltem, hogy azért meglepsz egy veretes kis listával, de nem okoztál csalódást. Vádaskodás van, adatok, bizonyítékok sehol. :cool:

sidewinder12 and joker like this.
  7. ulippo

ulippo Well-Known Member

Látom nem érted. Ezért jó, hogy nem rajtad múlik hazánk védelme. Te szabad prédát csinálnál kicsi és gyenge országunkból.

Szerencsére az MH-nál értik és a védelmünkről szövetségben gondolkodnak, mert egyedül szabad préda lennénk, de együtt bárkinél erősebbek vagyunk.

8. ghostface

Szóval még most sem tudsz semmi használhatót felmutatni. Értem. Azért ha eszedbe jut valami, írd meg bátran. ;)

Ezt melyik holywoodi filmből vetted? Függetlenség napja? Armageddon? Esetleg Transformers?:D

Az ország védelméről saját magunknak kell gondoskodnunk. Ebben sem a NATO, sem az oroszok nem segítenek. Ez a valóság.

Fejezd be az agitpropot, mert Mack azt nem tűri!:rolleyes:

9. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

A végén elbízza magát és elkezdi kívülre felvenni az alsógatyát. :)

fip7 and ghostface like this.
  10. koppany

koppany Well-Known Member

Attól hogy valami marhaságot posztolsz ide, még nem lesz igaz. A tények makacs dolgok, bár ha nem veszed figyelembe őket még igazad is lehetne.

11. zsolti

zsolti Well-Known Member

Kicsit túl lett tolva valóban a hegyibeszéd ;)!

ghostface likes this.
  12. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Talán még Kínának, de ennyi.

13. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Így van, az USA maga mondta, hogy nem kell az EU-nak saját hadsereg, mert arra ott van az USA/NATO.

endre, tonyo, arcas and 1 other person like this.
  14. zsolti

zsolti Well-Known Member

És természetesen vegyünk kiváló amerikai fegyvereket!

zeal likes this.
  15. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Ide teszem mert szerintem kimeríti az álhír terjesztés fogalmát :

Este rossz szokásomhoz híven nézem az RTL klub esti híradóját, és ezt a hírt mondják be:

"FEKETE HIMLŐ JÁRVÁNY VAN SZERBIÁBAN! "

16 perc 42 másodperctől:

http://rtl.hu/most/hirek/rtl-hirado-esti-kiadas-2017-11-16

Sajnos regisztráció szükséges a megtekintéséhez.

Egyébként természetesen nincs fekete himlő járvány Szerbiában, kanyaró járvány az van, de fekete himlő az nincs.

Persze felmerül a kérdés, hogy ezek után hogyan higgyem el nekik a többi hírt?

fip7 and antigonosz like this.
  16. misinator

misinator Well-Known Member

Ki is kerekedett a szemem:eek:
    De ma helyreigazították.
    Ez tévedésnek - egészségügyi szemmel -azért elég durva volt!:hadonaszos:

fip7 likes this.
  17. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Vazz majdnem félrenyeltem a bort. Még jó hogy odaírtad hogy csak az rtl növelné a nézettségét. Már ugrottam volna utánanézni igaz-e. Mondjuk semmin se lepődnék meg, azon se ha ez bekövetkezne, az olaszoknál Rimininél pestises gibbont találtak tavasszal. Na azt hordja szét a sok turista meg menekült...

18. ulippo

ulippo Well-Known Member

Karácsonyi álhírek az orosz propaganda hasábjain:
    Svédországban betiltották a karácsonyt a muszlimok miatt! (valójában annyi történt, hogy áthelyeztek néhány karácsonyi díszt ami túl nehéz volt az oszlopok számára)
    BBC: Porosenko részegen fetrengett a karácsonyfa alatt! (valójában a BBC soha nem írta ezt, csak az orosz propaganda találta ki)
    Párizsban betiltják a karácsonyi vásárokat, már csak a ramadant lehet megünnepelni! (valójában ez is az álhír gyárosok agyszüleménye)
    Az észt elnök megtagadta, hogy üdvözölje az ortodox keresztényeket karácsonykor! (valójában őket is üdvözölte)
    Svédországban megtámadtak egy karácsonyfát a muszlimok! (valójában egy egyiptomi videóval "illusztrál" az orosz propaganda)

sirdavegd likes this.
  19. ulippo

ulippo Well-Known Member

sirdavegd likes this.
  20. ulippo

ulippo Well-Known Member

Az EU válogatása 2017 legjobb álhíreiből.

Ezen oldal megosztása