1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Izraeli korai előrejelző radarhálózatok

Diskurzus a(z) 'Korai előrejelző radarhálózatok' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. Jeno

Jeno Member

2. Star Trek

Star Trek New Member

Na tipp kiket fog érdekelni?

3. donpepe84

donpepe84 Member

Szerintem Magyarországot sajnos biztos nem, pedig a herculesekért érdemes lenne futni pár kört, vagy akár a helikért!

4. Star Trek

Star Trek New Member

Szerintem Horvátokat érdekelné a Sa’ar 4,ill modernizált vadászgép ...

5. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

A Skylarkokból kiindulva Isten ments velük üzletelni...

6. dalost

dalost Member

Mi volt a Skylarkokkal?

7. Galcom

Galcom Well-Known Member

Ami használható volt azt már eladták. Max alkatrésznek a többi.

8. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

dalos
    Drágán adták, és rossz nyelvek szerint volt egy kis kiképzési hiányosság is, amiért szintén sokat fizettünk.
    Ezt nekem is csak mondták, hogy most ebből mi igaz, azt döntse el ki-ki belátása szerint.

9. dalost

dalost Member

@silurusglanis:
    Köszi! Én ezt még nem hallottam!

10. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Nem figyeltetek! CSAK baráti országoknak.....

11. Star Trek

Star Trek New Member

Hát de Amerikának nem kell...:)

12. comandante

comandante Well-Known Member

Mondjuk érdekes hogy az M60-ból menyi megmaradt a képek szerint, ráadásul átalakítás nélkül.

13. comandante

comandante Well-Known Member

Az érdekesség az hogy szerintem a fű alatt Iránnal is üzletelnek. Azok biztos tudnának ebből is válogatni.

14. joker

joker Well-Known Member

Nagy kell legyen az a fű, hogy senkinek ne tűnjön fel egy Iráni-Izraeli fegyverügylet. Valószínűleg mindkét oldalon belebukna a kormány.

15. marton

marton Well-Known Member

Szerintem a románok a potenciális vevőik.

16. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Mindenki potenciális vevőjük lehet, attól függ kit kennek meg és hol. És az ár attól függ mennyi pénzre van szükségük,annyit kapnak érte. A zsidóknak a pénz számít semmi más nem. Remélem nem miránk akarják sózni azokat az M60-asokat. Ha "csak" baráti országnak adnák a nyakukon maradna. :D Afganisztán,Irak, Irán, valamelyik Szír oldal, kelet európai farm országok, Afrikai törzsek, államok stb bárhova elsütnék szerintem gond nélkül ha komolyan akarják.

17. Star Trek

Star Trek New Member

Vicc kategória,de adományozzák az M60 afgánoknak .Mint ahogy azt tette Görögország is.

18. Zulu Alfa Kilo

Zulu Alfa Kilo New Member

A Herculesek között van olyan, ami dolgozott Entebbénél, szóval nem igazán mai daraboktól válik meg a (katonai téren sztem nagyon logikusan és konzekvensen gondolkodó) izraeli vezetés.

Ezen oldal megosztása