Izraeli korai előrejelző radarhálózatok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

donpepe84

Active Member
2013. március 5.
102
157
43
Szerintem Magyarországot sajnos biztos nem, pedig a herculesekért érdemes lenne futni pár kört, vagy akár a helikért!

Galcom

Well-Known Member
2010. július 2.
768
1 728
93
Ami használható volt azt már eladták. Max alkatrésznek a többi.

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 499
5 575
113
dalos
Drágán adták, és rossz nyelvek szerint volt egy kis kiképzési hiányosság is, amiért szintén sokat fizettünk.
Ezt nekem is csak mondták, hogy most ebből mi igaz, azt döntse el ki-ki belátása szerint.

comandante

Well-Known Member
2010. május 11.
1 981
1 385
113
Mondjuk érdekes hogy az M60-ból menyi megmaradt a képek szerint, ráadásul átalakítás nélkül.

comandante

Well-Known Member
2010. május 11.
1 981
1 385
113
Az érdekesség az hogy szerintem a fű alatt Iránnal is üzletelnek. Azok biztos tudnának ebből is válogatni.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
17 382
10 213
113
Nagy kell legyen az a fű, hogy senkinek ne tűnjön fel egy Iráni-Izraeli fegyverügylet. Valószínűleg mindkét oldalon belebukna a kormány.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
22 124
23 428
113
Mindenki potenciális vevőjük lehet, attól függ kit kennek meg és hol. És az ár attól függ mennyi pénzre van szükségük,annyit kapnak érte. A zsidóknak a pénz számít semmi más nem. Remélem nem miránk akarják sózni azokat az M60-asokat. Ha "csak" baráti országnak adnák a nyakukon maradna. :D Afganisztán,Irak, Irán, valamelyik Szír oldal, kelet európai farm országok, Afrikai törzsek, államok stb bárhova elsütnék szerintem gond nélkül ha komolyan akarják.

Zulu Alfa Kilo

New Member
2013. augusztus 24.
19
0
1
Szerintem Magyarországot sajnos biztos nem, pedig a herculesekért érdemes lenne futni pár kört, vagy akár a helikért!
A Herculesek között van olyan, ami dolgozott Entebbénél, szóval nem igazán mai daraboktól válik meg a (katonai téren sztem nagyon logikusan és konzekvensen gondolkodó) izraeli vezetés.