1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Járványok, fertőzések

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - megazez által indítva @ 2020. január 29..

Címkék:
  1. milagro

milagro Well-Known Member

2. Python

Python Well-Known Member

Akkor bevásárolt a Katasztrófavédelem...! :p ;)

jurgenbauer likes this.
  3. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

bartinieffektus likes this.
  4. zeal

zeal Well-Known Member

5. jurgenbauer

6. boki

boki Well-Known Member

Elmúlt 24 órában 627 ember halt meg Olaszországban.Ha időben hozzák meg a szigorú intézkedéseket ez nem lenne...

jurgenbauer likes this.
  7. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Ha az olasz tendencia lesz egesz Európában az katasztrófa..... Ugy latszik Európa megjárja a poklot.
    Sajnos nincs okunk feltételezni, hogy más lesz. Mo. ugyanerre számíthat.
    Én ma április végéih kaptam "kimenőt" a cégtől. 6 qrva hosszú hét....mki készülhet a legrosszabbra. :(:(:(

2ndt likes this.
  8. milagro

A ~2.700 mióta több mint a ~3.000?
    https://www.korona.gov.sk
    https://koronavirus.gov.hu/
    Hagyjuk már ezt a hangulatkeltést, meg az ostoba sopánkodást!
    ..
    ELEMEZZÜNK helyette!

aquarell, b4l4g3 and SilvioD like this.
  9. fonak9

fonak9 Well-Known Member

A következmény sok millió halott (Európában és Észak-Amerikában), minden család gyászol majd legalább egyvalakit, ahogy Boris ígérte. A nyugdíjfolyósítónál viszont pezsgőt bontanak majd.

antigonosz and jurgenbauer like this.
  10. jurgenbauer

antigonosz and megazez like this.
  11. laiki

laiki Well-Known Member

Ezen mit csodálkozol? Aki poros munkát végez annak van pormaszkja is.

tomcat1, jurgenbauer and blogen like this.
  12. blogen

blogen Well-Known Member

Igen, a Praktiker, az Obi, a festék- és gazdaboltok látogatói felülreprezentáltak lesznek az FFP3 maszktulajdonosok között.

2ndt likes this.
  13. laiki

laiki Well-Known Member

Mondtam én. Befújni alkohollal és kiszellőztetni. Úgy néhányszor használható.

14. jurgenbauer

15. milagro

Eszetlenke szegény, nem tehet róla...
    ..
    Nekem amúgy tetszik a tervezett Btk.:
    "337. § (1) Aki közveszély színhelyén nagy nyilvánosság előtt a közveszéllyel összefüggésben olyan valótlan tényt vagy való tényt oly módon elferdítve állít vagy híresztel, amely a közveszély színhelyén alkalmas az emberek nagyobb csoportjában zavar vagy nyugtalanság keltésére, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

blitzkrieg, jurgenbauer, fip7 and 3 others like this.
  16. milagro

A nyugdíjfolyósító lesz a legutolsó..., a fő következmény a geopolitiai átrendeződés, ha a "Nyugat" tolószékbe kerül.

jurgenbauer and aquarell like this.
  17. krokomach

krokomach Well-Known Member

https://magyarnemzet.hu/kulfold/ren...-ezer-nyugdijas-orvost-hivtak-vissza-7911644/
    "Több tízezer nyugdíjas orvost és szakképzett kórházi ápolót kért fel pénteken a brit egészségügyi minisztérium arra, hogy álljanak ismét munkába és kapcsolódjanak be az új koronavírus okozta járvány elleni küzdelembe..."

És felkészültek rá, hogy ezeknek egy jelentős része (nincs rá egyelőre adat, de nem lennék meglepve, ha akár 25%-a) meghalhat? Ugyebár idősek, ugyanúgy le lesznek terhelve mint a fiatalok, alvás minimális... immunrendszerük mondjuk úgy hogy már "lyukas"...

Ez most vagy egy nagyon kétségbeesett lépés, vagy nem igazán tudják mit is csinálnak. Vagy mindkettő.

A nyugdíjas orvosok meg ápolók pedig majd mennek - elköszönnek a családjuktól, de menni fognak.
    Erre mit lehet mondani?

Ami még eszembe jut.
    Alfred Tennyson: A könnylovasság támadása...

jurgenbauer, b4l4g3 and emel like this.
  18. ornagy

ornagy Well-Known Member

19. ornagy

ornagy Well-Known Member

en home officeban nyomom, de egyenlore 2 hetre tudtunk alapanyagot szerezni, szoval nem tudom mi lesz itt sem...

20. zsolti

zsolti Well-Known Member

Aki home officeban tudja tolni, az rakja össze a kis pracliját!

Ezen oldal megosztása