1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Járványok, fertőzések

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - megazez által indítva @ 2020. január 29..

Címkék:
  1. b4l4g3

b4l4g3 Well-Known Member

.
    miben kellett volna? full vegyvédelmi cuccba? te is abban tipródsz egész nap?
    hazugság. még az orbánt és feleségét is vizsgálták
    el lett mondva hogy a maszk annak kell aki fertőzött, meg aki a fertőzöttekket kezeli, és van raktáron x millió darab,
    spekuláció...
    lehet, de most ők fejlesztenek, kár tagadni
    ezen felül korházakat újítanak, míg a ballib csak akadályozza az új korházak építését.

Egy szóval lehet itt fikázni a kormányt, de szerintem megpróbálják a legjobb tudásuk szerint megoldani a helyzetet.
    Alternatíva meg nincs, mert az ellenzék úgy viselkedik mintha ellenség lenne.

2. b4l4g3

b4l4g3 Well-Known Member

felsorolom a szokásos ballib kulcsszavakat: mészáros, korrupció, oktatásegészségügy, o1g, nincs migráció,
    sajnos te is csak eddig jutottál, ugyanis ennyit tudtok....

aquarell, svajcibeka, Gyurma and 9 others like this.
  3. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Ámen!

4. Inno

Inno Well-Known Member

Gondolom azóta sem működik? Keresztül-kasul cikázik rajta mindenki (kivéve a szegény földikutyákat) A sok hülye liberális meg egy nem működő látszatintézkedés miatt akarta a magyar kormányt keresztre feszíteni. Embeeeeeer!!!

fip7, blitzkrieg, laiki and 8 others like this.
  5. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Anyósomat vittem be kórházba. Kérdeztem a kórházban: Bocsánat, tudnának adni egy maszkot? Kaptam négyet. Ennyi.

fip7, svajcibeka, Fennek and 5 others like this.
  6. jurgenbauer

7. jurgenbauer

fip7, svajcibeka, anonim999 and 5 others like this.
  8. Inno

Inno Well-Known Member

Mondjuk ez nem segít rajtad:(:
    "Azt hiszem, jelenleg a világban a legnagyobb verseny az egészségügyi eszközökért zajlik, a maszkokért, védőruhákért, lélegeztetőgépekért. Természetesen Magyarország is részt vesz ebben a versenyben, mindent megveszünk, amire szükség lehet, ugyanis ez a közös érdekünk." (Menczer Tamás, a Külgazdasági és Külügyminiszter tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkára)

fip7, csibeszke, Gyurma and 2 others like this.
  9. Leonidas

Leonidas Well-Known Member

Nem értetted te meg hogy én mit írtam. Hivatalos rendszer a problémára nincs. Mindenki kitalálja, kiszopja az ujjából, vagy mi van ??? :eek::rolleyes: Erre is kellett volna egy hivatalos rendszer. Nem osztogatni ezerrel, de senki nem tudja akinek be kell mennie az hol fog kapni.

Ezért most pipa vagyok, mert megkérdőjelezted amit mondok, és nincs rá alapod !!! Mindegy, úgy sem fogod fel miről beszéltem, mert nem akarod felfogni...

Menj inkább nézd mit írt az index meg a többi, ez itt a lényeg...

10. milagro

milagro Well-Known Member

11. Greg

Greg New Member

12. milagro

Ha nem fake-news portál lenne, akkor igényesek lennének a saját hitelességükre és ellenőrizték volna mielőtt benyögik az éterbe!
    Silányok. Semmi több.

fip7, notaricon, laiki and 12 others like this.
  13. megazez

megazez Well-Known Member

Átvették amit egy cseh újság írt, holott 1 telefon a rendőrség/bm illetékes osztályára (gondolom van saját sajtósuk), azok pedig megmondják, hogy hülyeséget firkáltak, ehelyett egyből átvették és ment a hülyeség.

fip7, geseft, laiki and 9 others like this.
  14. Gyurma

Gyurma Well-Known Member

Megtették.

bartinieffektus likes this.
  15. milagro

Olaszország egyre jobban ráijeszt a világra:
    +6.557 pozitív eset és +793 áldozat!
    :(

svajcibeka and tindalos like this.
  16. tonyo

tonyo Well-Known Member

Nálunk itt is nyíregyen már át ált egy kisebb varroda. Nekik most ez a fennmaradásukat jelenti.

bartinieffektus and Gyurma like this.
  17. jurgenbauer

Mindeközben:
    Újabb momentumos politikusról derült ki, hogy koronavírus-járvány sújtotta területről jött haza, majd vizsgálat nélkül járni kezdte az országot
    https://pestisracok.hu/ujabb-moment...jd-vizsgalat-nelkul-jarni-kezdte-az-orszagot/

De miért nem különítik el a diákokat akik kapcsolatba kerültek a fertőzött diákkal és anyjával (úgy, hogy a srác cirka 3 hete nem volt iskolában).

svajcibeka, tindalos and b4l4g3 like this.
  18. tonyo

tonyo Well-Known Member

Baz ha nem fogják tudni megfogni egy két héten belül akkor tutira ki fognak feküdni :(

19. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Nah, ha minden igaz van egy itthoni ceg tolem nem messze amelyik raallt a szelepes maszkok gyartasara, meg a simakra. Allitolag. Allitolag jovo heten mar lehet belole szerezni valami par szaz forintert. Egyenlore fenntartasokkal kezelem de hamarosan kiderul, ha valos a dolog es ertelmes az aru elmondom mi van.

blitzkrieg, gergo55, Leonidas and 3 others like this.
  20. jurgenbauer

bartinieffektus likes this.

Ezen oldal megosztása