Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
https://magyarnemzet.hu/kulfold/india-koronavirus-gocok-tucatjait-zarta-le-7987148/
"Az indiai hatóságok koronavírus-gócpontok tucatjait azonosították és zárták le Újdelhiben és több nagyobb államban a koronavírus-fertőzöttek növekvő számának csökkentésére irányuló erőfeszítéseik részeként.
Legalább 20, sűrűn lakott helységet és kereskedelmi helyiséget magában foglaló góc került zárlat alá Újdelhiben – helyi idő szerint – szerda éjféltől – mondta Manís Sziszodia delhi főminiszter-helyettes, hozzátéve, hogy tilos a ki-bejárás az említett területek esetében.
A szomszédos, India legnépesebbjének számító Uttar Prades északi államban a hatóságok 15 kerületben zártak le gócpontokat szerda éjszakától.
India egy másik nagyobb államában, Madhja Pradesben teljesen lezárják a nagyobb városokat, köztük Bhopált, Indórt és Uddzsaínt a Praszár Bháratí állami műsorszolgáltató tájékoztatása szerint.
Az állami kormányzatok biztosították a lakosságot, hogy élelmiszerrel, gyógyszerrel és létfontosságú termékekkel látják el őket otthonaikban.
Az olyan városokban, mint Delhi, Mumbai és Csandígarh, illetve az olyan államokban, mint Nágalend és Odisa kötelezővé tették az utcán szájmaszk viselését.
Az indiai egészségügyi minisztérium szerint eddig több mint 5700 igazoltan koronavírus-fertőzéses esetet és a betegségből következő 166 halálesetet jegyeztek fel..."
 
  • Tetszik
Reactions: Leonidas

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 418
46 270
113
na kiorbánoztad magad mára?
Miért mit írjak rá? Azt nem írhatom, hogy Kiss, vagy Kovács. Mert az a neve. Gyurcsányt vagy Kádárt vagy Antall-t, vagy Kuncét, vagy Gulyást nem írhatok. Mert nem róluk van szó.
Az a borzasztó, hogy megint előjött a feltételes reflex nálad, csak az értő olvasás nem. o_O
 
  • Tetszik
Reactions: torsen

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 437
10 197
113
Icipicit olvass már utána, ha máshol nem megy akkor itt a blogon, és utána térjünk vissza az "ez csak egy pánik" és a "nincs is sok halott" kérdéskörre.
Többet feltételezünk a vírusról mint amit tudunk, a statisztikák nem sokat érnek a fertőzöttek és halottak számát/ arányát tekintve mert senki nem tudja hányan hordták ki lábon eddig. Ki fogom mondani amiért lehet utálni, de 90% meghalnak benne olyan emberek akik fél lábbal már a sírban vannak csak közben mi lesz azokkal akik azért halnak meg mert a labor nem készít el egy egyszerű vérvizsgálatot "mert koronavírus" és egyéb diagnosztikáról ne is beszéljünk. lehet itt jönni a hozzátartozókkal, nekem is rengeteg a családban a kiemelt kockázatos, de majd annak a harmincas éves nőnek a gyerekeinek aki érzett egy csomót a mellében de inkább elküldték hogy majd "ha elmúlik a helyzet inkább akkor jöjjön" na azoknak a gyerekeknek mit kell majd mondani ? miért nincs már anyu? Majd azt hogy a koronavírus veszélyes mert 99,7 % hogy túléli?
Az a baj hogy nem is tudtad értelmezni a hozzászólásomat de magas lóról osztani az igét azt igen, volt első fele és második amiben szerintem érezhetően használtam a feltételes módot és hogy ez az én véleményem nem pedig az egyetemes igazság ahogy azt jó páran szokták.
Senki nem mondta hogy engedjük el és lesz ami lesz, éppen felkészül az eü és az ország a kezelésére a helyzetnek, de mi lesz akkor ha nem egy évig hanem 3-5-10 nem lesz használható oltás/gyógyszer? Mindenki ül majd otthon? Sok sikert hozzá. Most a legtöbb és legjobb amit tehetünk ha lassítjuk amíg jobban nem ismerjük, de ne gondoljuk azt hogy ez hosszú távon fenntartható állapot.

Csak szólok itt is feltételes mód volt, "ha máshol nem megy akkor egy" általános iskolás nyelvtankönyvben olvass utána.....
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 412
4 446
113
Nézem a hiv. JHUs honlapot. A szlovákok papíron jobban állnak nálunk. Szerintem ez kizárt. Amíg volt elég teszt, teszteltek, aztán napokra elfogyott, alig volt valami. A 2 halott szerintem kizárt. Vagy halhatatlanok a szlovákok, vagy átmentek németbe.
Vagy nekik nem volt 10 ev tudatos leepitese az egeszsegugynek es nalunk felkeszultebben jobb korulmenyek kozott vartak a jarvanyt. De persze ez csak talalgatas a reszemrol.
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 411
5 005
113
Na akkor még egyszer, mert úgy látom nem ment át. NEM állítottam, hogy a halottak száma 0 lenne, vagy lehetne. A protokollt lehet jobban ismerem mint gondolnád. Nem a megállításról van szó, hanem a működőképesség fenntartásáról. Te úgy gondolod, hogy jobb lenne, ha mindenki gyorsan megfertőződne, és hagynánk mindenkit meghalni aki már nem fér bele a kapacitásba? (Magyarországon talán még van kapacitás, itt nálunk jelenleg nincs, gyakorlatilag a végét járjuk ilyen téren.) Ok, te így gondolkozol. Csak ezt nehéz megmagyarázni a halottak hozzátartozóinak. De ok, oldjunk fel mindent és legyen az amit te gondolsz. Szerinted, komolyan kérdezem, hogyan futna le akkor ez a járvány? Számokkal (legalább becslés alapon) és idővel. Tegyük fel (nem tudjuk), hogy kialakul immunitás, és az nem csak pár hónapra/hétre szól. Mellesleg a svédek épp most indultak el a mégiscsak bezárkózunk felé.
Tőled: "Neked úgy tűnik, hogy a jelenlegi intézkedések, valamint a közel sem a végén járó intenzíves kapacitás lehetővé teszi a 65 év alatti teljes populáció 0 halotton tartását?" "Nem tudom, hogy te mennyire ismered a jelenlegi járványügyes protokollokat, de per pillanat a COVID-19 fertőzés ezek révén megállíthatatlan." "Szinte MINDENKI meg fog fertőződni! Ki így, ki úgy fog kijönni belőle! És ezen csak minimálisat változtat az intenzíves ágyak száma."

Mennyit idézzek még TŐLED? De a kérdésre nem válaszoltál amit feltettem neked.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 868
91 386
113
Jó lenne tudni mi volt a gond.

"Hiába rendelt Finnország 2 millió maszkot a kórházi dolgozóknak, megvizsgálták azokat és kiderült, az egészségügyben nem használhatóak."

Ez alapján nekem úgy tűnik jók voltak, csak nem a fokozott védelmet nyújtitták. Sima sebészi maszkok lehettek, amik az utca emberének megfelelőek lennének, de akik fertőzött betegekkel foglalkoznak nem elégségesek.
Csak tipp, de a megfogalmazás érdekes volt.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Hé - hé! Megosztottam a hirt, amit talaltam, pont azert, hogy velemenyezhessetek. Raadasul meg nem is log ki a topic temajabol.
"Hé - hé!" Nem erről a hírről van szó, ugye ? Hanem amire szépen megkértek, hogy képekkel készíts majd egy olyan egyszerű maszk fertőtlenítőt, amihez készítesz képeket, hogy mások könnyebben készíthessék majd el.a sajátjukat. Ugye? Erre te szó nélkül ráültél az egészre, mert már lexarod, mivel rendeltél újabb 50 db maszkot, a meglévőid mellé,igaz ??? :eek::mad: Ne játszd nekem és másoknak itt a hülyét, mert nem dőlünk be. Egy magadnak való egoista vagy, és ennyi. Megértettük. Lépünk is tovább.

Az amerikai maszk fertőtlenítős hír itt nem ér semmit, ráadásul szerintem csalás is. Ha 2 hétig raktározza a maszkokat, már nem is fertőznek. Ennyi trükkjük ! De nagyon szép haszon lesz rajta valakiknek ! :rolleyes::D:D:D ("hátra vinni, agyonlőni")

ELŐZMÉNYEK
Innen indut ki, miután már láttam tőle korábban az 50 darabos maszk rendelés postját, több saját maszkról is irt korábban, két kézfrtőtenitöt is ajánlgatotott másoknak, és mélyen kussol amről privátban adtam neki anyagot, mindenki hasznára olcsó egyszerű vegyszermentes kb.3 órás üzemidejű több maszk egyidejű roncsolás mentes fertőtlenitőhöz ! Erre most itt játsza a hülyét, és még lázad is ??? :eek::rolleyes::D:D:D:D Nemártana h fékzne már !:)
Kaliforniában egy módszerrel 20-szor is használhatóvá válik az N95-ös védőmaszk

Az eljárást kidolgozó cég, a Battelle elnök-vezérigazgatója, Lewis Von Thaer elmondta, hogy porlasztott hidrogén-peroxiddal végzik a fertőtlenítést, aminek köszönhetően akár 20-szor is újrahasználhatóvá válik egy N95-ös maszk.

https://index.hu/techtud/2020/04/08/n95_maszk_kalifornia_hidrogen-peroxid_ujrahasznositeas/

Szóval nálam betelt a pohár !!! Neki lassan 70-80 GYÁRI maszkja lesz, persze hogy nem érdekli a FERTŐTLENITÉS !!! Csak magára gondol, egoista ! Hogy a többiek hogy küzdenek 1-2-3 maszkkal ??? Ő már azt lexarja nagyivben, "mert jól megy a kecskének" !!! Ugye "ornagy" ??? :eek::rolleyes::p:p:cool: Remélem most már értitek, mitől kaptam fel a vizet !!! ("gyűjtöget", lassan már üzletei, és nem érdeklik a többiek csak saját maga) Nem rakom ide a többi postját amit említettem, de minden úgy van ahogy azt mondom, visszanézhetjük !!! :eek::rolleyes::cool::p:p:p:)
Na-na, ez így meredek ! Amúgy sem használható módszer otthon ! A közösbe tisztítás meg lehetetlen, szóval kuka az egész ! ;)

És azzal mi van, amit amit neked küldtem privátba hogy az jó lesz rengeteg embernek, egyszerű olcsó és bárki használhatja. Már el is halt benned a közösségi szellem ? Ennyire érdekel ??? Azért ne vidd ennyire túlzásba a segítséget másoknak... :rolleyes::D:D:D:D:D:cool:
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 466
23 987
113
Vagy nekik nem volt 10 ev tudatos leepitese az egeszsegugynek es nalunk felkeszultebben jobb korulmenyek kozott vartak a jarvanyt. De persze ez csak talalgatas a reszemrol.
Most dicsértem meg az egyik firkászodat egy másik topikban, hogy milyen ügyesen fogalmaz prop szövegeket, erre jössz te és egy olyat büfögsz ide, amit már 100x átbeszéltünk. Oktatásegészségügy még mindig pörögnálatok úgy látszik.
Amúgy ha várták a járványt, miért fogytak ki tesztekből és legalább 2 napig nem mértek?
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 411
5 005
113
Többet feltételezünk a vírusról mint amit tudunk, a statisztikák nem sokat érnek a fertőzöttek és halottak számát/ arányát tekintve mert senki nem tudja hányan hordták ki lábon eddig. Ki fogom mondani amiért lehet utálni, de 90% meghalnak benne olyan emberek akik fél lábbal már a sírban vannak csak közben mi lesz azokkal akik azért halnak meg mert a labor nem készít el egy egyszerű vérvizsgálatot "mert koronavírus" és egyéb diagnosztikáról ne is beszéljünk. lehet itt jönni a hozzátartozókkal, nekem is rengeteg a családban a kiemelt kockázatos, de majd annak a harmincas éves nőnek a gyerekeinek aki érzett egy csomót a mellében de inkább elküldték hogy majd "ha elmúlik a helyzet inkább akkor jöjjön" na azoknak a gyerekeknek mit kell majd mondani ? miért nincs már anyu? Majd azt hogy a koronavírus veszélyes mert 99,7 % hogy túléli?
Az a baj hogy nem is tudtad értelmezni a hozzászólásomat de magas lóról osztani az igét azt igen, volt első fele és második amiben szerintem érezhetően használtam a feltételes módot és hogy ez az én véleményem nem pedig az egyetemes igazság ahogy azt jó páran szokták.
Senki nem mondta hogy engedjük el és lesz ami lesz, éppen felkészül az eü és az ország a kezelésére a helyzetnek, de mi lesz akkor ha nem egy évig hanem 3-5-10 nem lesz használható oltás/gyógyszer? Mindenki ül majd otthon? Sok sikert hozzá. Most a legtöbb és legjobb amit tehetünk ha lassítjuk amíg jobban nem ismerjük, de ne gondoljuk azt hogy ez hosszú távon fenntartható állapot.

Csak szólok itt is feltételes mód volt, "ha máshol nem megy akkor egy" általános iskolás nyelvtankönyvben olvass utána.....

Abban igazad van, hogy jelenleg az egyetlen amit tudunk tenni, hogy lassítjuk, de a sürgős eseteket amik nem ezzel a vírussal függenek össze így is ellátják. Igen, van benne rizikó, hogy valaki azért nem keresi az orvost, mert fél a jelenlegi helyzettől. De, azt erős túlzásnak érzem, hogy a 90% olyan hal bele, aki amúgy is meghalt volna. Igen, vannak olyanok IS, de és ez nagyon lényeges, amíg van kapacitás mindenkit megmenteni, addig ezt tesszük, amikor már nem lesz (volt ilyen példa is, lásd Olaszország), akkor pedig igen, válogatunk a szerint, hogy ki az akit "érdemes" megmenteni. De, nem játszunk istent, és nem mondjuk azt alapból, hogy ok, úgyis meghalnál, neked nem jár kezelés. Ami a hosszát illeti: valóban, jelenleg nem tudjuk, hogy meddig tart ez, az is igaz, és ez nagyon érzékeny kérdés, hogy nem lehet végtelenségig fenntartani egy ilyen karantént. Valamit lépni kell előbb utóbb, vakcina? Hát... majd. Immunitás... még nem tudjuk. Egyéb védekezés? Lehetséges, de ez még kiforratlan. A problém az, hogy nem CSAK a 90 feletti rozoga nagymama hal bele. Nem is értjük még pontosan, hogy miért hal meg például egy látszólag egészséges tizen, vagy huszon éves. Nem arra gondolok, amikor kiderül, hogy a tizenx évesnél volt alapból asztma, stb. Egyéni érzékenység? Lehet, de akkor kellene egy faktor ami ezt okozza, stb. Lehetséges, hogy a meglévő fertőzés utáni "ráfertőződés" is szerepet játszik benne (a kitettség hossza?)? Szóval egyelőre több a kérdés mint a válasz. Jelenlegi tudásunk szerint, ami persze nem végleges és lejjebb fog menni a vírus után az utánkövetéssel, a halállozási arány valahol 1.5 és 2 % között lehet, vannak ennél magasabb és alacsonyabb becslések is. Ez a szint sokkal magasabb mint egy "sima" influenza, jóval kisebb mint mondjuk az ebola esetében. A probléma ezzel az, hogy nem csak a mortalitást, hanem a maradandó fogyatékossságot is hozzá kellene számolni, ami viszont jelenleg teljesen elsikkad. És még valami, ha a tüdőszövetek nagy százaléka sérül egy ilyen fertőzés következtében, akkor a következő fertőzés, legyen az egy következő hullám, vagy egy influenza (ami szintén okozhat tüdőgyulladást) esetén mindezek az emberek a veszélyeztetett kategóriában találják majd magukat.
 
T

torsen

Guest
Te el vagy tévedve. A nyájimmunitás nem azt jelenti amire te gondolsz. A nyájimmunitás nem egy járvány kezelési módszer. Az attól független.
A nyájimmunitás azt jelenti, hogy a populáció elég nagy százaléka átfertőződése (pontosabban immunizálódása) esetén csökken a maradék megfertőzésének esélye. Ennek elérése már egy egészen más kérdés. És mivel per pillanat nincs még vakcina, így az immunizálódás csak a nem veszélyeztettek átfertőződésével lehetséges.
A járványkezelési módszer maga az, hogy hogyan éred el ezt az átfertőződést.
Nagyjából lényegtelen, hogy az elhúzott járványügyi lefolyást választod (ezzel próbálkozunk mi is), vagy a gyors átfertőződést, akkor is nagyjából azonos mennyiségű halott lesz végeredményben, amennyiben bírja az egészségügyi rendszer és nem készül el a vakcina.
Viszont az elhúzott járványkezelésnek megvan az a veszélye, hogy ha nem diktatúrában élsz, akkor a karantén hatékonysága az idő múlásával drasztikusan csökkenni fog.
A gyors átfertőződés esetén elsősorban a veszélyeztetett csoportot kell nagyon szigorú karanténban tartani. De ez idő alatt könnyebb a karantén fenntartása, mivel rövidebb, és nagyjából tervezhető időre kell fenntartani. Akik ezt a módszert választják, azoknál természetesen nem csak úgy elengedik a vírust. Ott a különböző korlátozó intézkedéseket annak függvényében vezetik be, hogy mennyire közel vannak az intenzív ágyak számának limitjéhez.

Ezt nem tudom, nekem címezted-e?
Én a "mi így szállunk le a bicikliről"-el arra akartam utalni, hogy bármi is lesz a végén, a magyarázat az lesz, hogy ők pontosan így akarták. Ha nagy lesz a gebasz akkor persze lesznek bűnbakok. Az orosz egészségügy nem túl izmos...
 
  • Tetszik
Reactions: 2ndt and ladagrant

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 418
46 270
113
Ezt nem tudom, nekem címezted-e?
Én a "mi így szállunk le a bicikliről"-el arra akartam utalni, hogy bármi is lesz a végén, a magyarázat az lesz, hogy ők pontosan így akarták. Ha nagy lesz a gebasz akkor persze lesznek bűnbakok. Az orosz egészségügy nem túl izmos...
Dehogy! Ezt Flexus hozzászólására írtam.
 
  • Tetszik
Reactions: torsen

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 418
46 270
113
Tőled: "Neked úgy tűnik, hogy a jelenlegi intézkedések, valamint a közel sem a végén járó intenzíves kapacitás lehetővé teszi a 65 év alatti teljes populáció 0 halotton tartását?" "Nem tudom, hogy te mennyire ismered a jelenlegi járványügyes protokollokat, de per pillanat a COVID-19 fertőzés ezek révén megállíthatatlan." "Szinte MINDENKI meg fog fertőződni! Ki így, ki úgy fog kijönni belőle! És ezen csak minimálisat változtat az intenzíves ágyak száma."

Mennyit idézzek még TŐLED? De a kérdésre nem válaszoltál amit feltettem neked.
Ember, te kihez beszélsz?
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
Emberek! A veszekedés helyett inkább konteózzatok egy kicsit.
Eddig ez a legmeredekebb hipotézis, ami nekem szembejött!
Figyelem! Szigorúan csak erős idegzetűeknek!
..
Adrenochrome
https://jonsnewplace.wordpress.com/...e-users-among-the-rich-and-famous-going-down/
https://en.wikipedia.org/wiki/Adrenochrome
..
https://forbiddenknowledgetv.net/witch-hunt-the-storm-is-upon-us/
..
https://mfamediagroup.com/archives/858467
https://mediavadasz.blog.hu/2019/10..._halala_es_a_gyermekbantalmazas_magasiskolaja
..
Szóval dióhéjban a dolog!
Az Operation Koronavírus hadművelet egyik fő csapásiránya a háttérhatalmi elit sátánista (jobb szó nem jutott eszembe) részével való leszámolás és ennek a hatalmi polipnak az ízekre vagdalása! Ehhez kellett egy világméretűvé dagasztott, az átlagosnál kicsit erősebb influenza járvány, amire már fel lehet fűzni a világ összes országát! Sőt, feltételezés arra is van, hogy ennek miért Wuhanból kellett elindítódnia.
..
Ha az egész világ karantén alá kerül néhány hónapra, akkor nem csak a normál kereskedelmi láncok roncsolódnak, hanem a drogterjesztői, emberkereskedelmi, ezen belül is főleg a gyermekkereskedelmi és szervkereskedelmi hálózatok is könnyedén szétzúzhatóak! Drogfüggőknek 3-4 hónap kiesés az betesz, de a gyermekpornográfia-hálózatra is le lehet csapni egy sereg fedett művelet keretében, amíg a világ otthon szotyizik a nappaliban, stb. Érdekes vonal mindenesetre...
..
+
(Adrenochrome elvonási tünetek?)
What is happening to Céline Dion?
https://vigilantcitizen.com/latestnews/what-is-happening-to-celine-dion/
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 940
19 231
113
Emberek! A veszekedés helyett inkább konteózzatok egy kicsit.
Eddig ez a legmeredekebb hipotézis, ami nekem szembejött!
Figyelem! Szigorúan csak erős idegzetűeknek!
..
Adrenochrome
https://jonsnewplace.wordpress.com/...e-users-among-the-rich-and-famous-going-down/
https://en.wikipedia.org/wiki/Adrenochrome
..
https://forbiddenknowledgetv.net/witch-hunt-the-storm-is-upon-us/
..
https://mfamediagroup.com/archives/858467
https://mediavadasz.blog.hu/2019/10..._halala_es_a_gyermekbantalmazas_magasiskolaja
..
Szóval dióhéjban a dolog!
Az Operation Koronavírus hadművelet egyik fő csapásiránya a háttérhatalmi elit sátánista (jobb szó nem jutott eszembe) részével való leszámolás és ennek a hatalmi polipnak az ízekre vagdalása! Ehhez kellett egy világméretűvé dagasztott, az átlagosnál kicsit erősebb influenza járvány, amire már fel lehet fűzni a világ összes országát! Sőt, feltételezés arra is van, hogy ennek miért Wuhanból kellett elindítódnia.
..
Ha az egész világ karantén alá kerül néhány hónapra, akkor nem csak a normál kereskedelmi láncok roncsolódnak, hanem a drogterjesztői, emberkereskedelmi, ezen belül is főleg a gyermekkereskedelmi és szervkereskedelmi hálózatok is könnyedén szétzúzhatóak! Drogfüggőknek 3-4 hónap kiesés az betesz, de a gyermekpornográfia-hálózatra is le lehet csapni egy sereg fedett művelet keretében, amíg a világ otthon szotyizik a nappaliban, stb. Érdekes vonal mindenesetre...
..
+
(Adrenochrome elvonási tünetek?)
What is happening to Céline Dion?
https://vigilantcitizen.com/latestnews/what-is-happening-to-celine-dion/
Az első megnyitott ablakban Sisters of Mercy referencia is van... Kiváló! Hallgassátok!
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 048
26 594
113
Nos, nem rendelték el a rendes kijárási tilalmat. Semmi bizalmam nincs a magyarokban, az elkövetkező tíz napot, a vihar előtti csendet én így jósolnám a legegzaktabb szám, a halálozások alapján, kizárólag a már nálunk megtörtént növekedési ütemekből kiindulva. Az elmúlt húsz napban ezeknek a növekedése három tiznapos csoport átlagában így alakult, ezekből lettek a diagramm becslései az elkövetkező tíz napra. Két egymást követő átlag és egy köztes átlag van itt. A két egymást követő átlag egyértelműen növekedést jelent, a köztes átlag a növekvő tendencián belüli időszakos csökkenéseket tükrözi, ezek a kis visszaesések a növekedésben jól láthatóak az eddig lezajlott növekedés diagrammján is:

március 21-30: +14,9% (optimista)
március 26-április 04: +12,6% (alacsony)
március 31-április 09: +16,1% (pesszimista)

chart.png


Akármit is csinálunk húsvétkor annak következényei ez után fognak beütni.
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 2577