1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Jericho III

Diskurzus a(z) 'Ballisztikus és taktikai nukleáris, biológiai és v' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ugyanazon rendelkezés hozta létre Palesztínát, ami Izraelt. Vagy mindkettő létezik, vagy egyik sem.

Az air force részen pislogok. Az európai fővárosok nagy része az IAF hatósugarán kívül esik.

2. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Nem kellett létrehozni, csak az angoloknak kivonulni.

3. rudi

rudi Well-Known Member

o_O
    Biztos csak hiànyoztàl törióráról...:)
    ENSZ közgyűlés 181 sz. határozata 1947 Nov.
    A emberek - zsidók és arabok - palesztínàban a rádióra tapadva hallgatták a szavazás közvetítését...

molnibalage likes this.
  4. molnibalage

Hát igen. Mindig elcsodálkozok egyesek történelmi analfabetizmusán. Pedig jó sokszor volt már róla szó.

5. Masztiff

Én is rajtad. Nos akkor idézet az idézetből, hamár: "A 181. számú határozat megállapította, hogy a nemzetközi közösség elismeri, hogy a zsidó népnek joga van az önálló államra, egy zsidó államra történelmi hazájában." Mellesleg az előzménye az egésznek volt, hogy a zsidók addig terrorizálták az angolokat, amíg kivonultak.

6. papajoe

papajoe Well-Known Member

Az nagy Otlet volt akkor is, meg most is az lenne.

7. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

A zsidók szempontjából nem tudom mennyire nyerő ötlet egy vesztes közel keleti háború vége szcenárió esetére még gyorsan megnukizni mondjuk Kairót, Damaszkusz, Mekkát és Teheránt ÉS a biztonság kedvéért a 2 milliárd együtt őrjöngő szunni és sííta muszlim (mínusz pár millió aki meghalt a nukiban) mellé még odapörkölni úgy random egy amúgy teljesen bystander világnak és többek között begyűjteni egy most nagyon, nagyon zabos és eleve elég nyers modorú orosz macit it. Szerintem ez egy kifejezetten rossz stratégiai elképzelés a népességszám alakulása szempontjából már igen rövid távon is.

8. Loken

Loken Well-Known Member

Csak nehogy aztán ennek a tesztnek az apropóján felüsse a fejét a kiválasztottak földjén is valami csúnya fertőző vírus...

9. zsolti

zsolti Well-Known Member

Végképp és totálisan eltöröltetnék magukat, s még aki nem szállna be a gyepálásukba, az is utánuk köpne.

10. hunter85

hunter85 Well-Known Member

A zsidók szempontjából nem tudom mennyire nyerő ötlet egy vesztes közel keleti háború vége szcenárió esetére még gyorsan megnukizni mondjuk Kairót, Damaszkusz, Mekkát és Teheránt ÉS a biztonság kedvéért a 2 milliárd együtt őrjöngő szunni és sííta muszlim (mínusz pár millió aki meghalt a nukiban) mellé még odapörkölni úgy random egy amúgy teljesen bystander világnak és többek között begyűjteni egy most nagyon, nagyon zabos és eleve elég nyers modorú orosz macit it. Szerintem ez egy kifejezetten rossz stratégiai elképzelés a népességszám alakulása szempontjából már igen rövid távon is.

Ezt nagyon jól összefoglaltad. Izrael túl kicsi területű és sűrűn lakott, egy viszonylag kisebb atomcsapás is eltörölné.

11. rudi

rudi Well-Known Member

Ez egy előterjesztés volt amit meg kellett szavazni.
    Nem magától jött létre Izrael állam és nem azért mert az Angolok kivonultak.
    Az Angoloknak elegük lett abból hogy két hülye fanatikus nép között ők legyenek a golyófogók - csak úgy mint most az USA nak elege lett abból hogy a Törökök és a Kurdok között ő játsza a békebírót...

svajcibeka, fip7, Kurfürst and 2 others like this.
  12. gacsat

gacsat Well-Known Member

A 47es határok közt.

13. papajoe

papajoe Well-Known Member

Igen, akkor is sikerult nekik az Isten fiaiból marginális mennyiséget megolni a templomban, meg a Sámson srác is ott maradt, meg pár zsidó is. Ha ezt most meglépnék, akkor Pont ott lennének mint akkor, plussz a megnukizott országok túléloi, sebtében felkoncolnák az ott élo osszes szidót, 14-ed íziglen. Miután ellotték a nukiaikat, az arabok rostonként falnák fél oket, és nem sokan sietnének a segítségukre, Szóval bravó.

14. fonak9

fonak9 Well-Known Member

Az opció nyilvánvalóan a végső esetre vonatkozik, amikor Izraelt megsemmisítés fenyegeti, vagy már meg is semmisítették gyakorlatilag. Kb. mint az orosz Perimetr lásd "mi mártírok leszünk, az ellenségeink megdöglenek" (Putyin). Hogy mi lenne ez esetben az Izraelen kívül élő zsidókkal, az más kérdés, mondjuk lehet, talán, de csak talán kicsit morcosak lennének rájuk Európában Róma stb. leatomozása után. De az USA ez esetben sem lenne célpont, ha jól értem.

Masztiff likes this.
  15. Masztiff

Ja, csak az araboknak az is sok volt. Lett egy kicsivel nagyobb.

16. Masztiff

Mondjuk az angolszászok a rómaiak legjobb tanítványai (divide et impera). Amilyen szemforgatóak, szeretnek elfeledkezni arról, hogy a világban ma is meglévő konfliktusok (pl. hindu-pakisztáni, arab-izraeli) kirobbantásában elévülhetetlen érdemeket szereztek. Lóf@szt voltak golyófogók, a saját maguk által előidézett helyzetet nem voltak képesek kezelni. Hol ide, hol oda kedveztek, majd két szék között a pad alá estek.

17. Masztiff

Nem gondolom, hogy Európa célpont lenne, de az elméleti lehetőség meg van rá.

18. rudi

rudi Well-Known Member

Bocsánat de ezt a ziccert nem lehet kihagyni...;)

fishbed, migfun, gacsat and 2 others like this.
  19. molnibalage

Ja értem, az angolok tehetnek arról, hogy emberek egymás vallása miatt ölik egymást, mert előttük nem volt ilyen...

alali77 likes this.
  20. Masztiff

Ezért írtam, hogy elámulok, mennyire nem vagy a történelmi tényekkel tisztában. Eszemfaszom megáll - hogy klasszikusokat idézzek a fórumról.:rolleyes:

Ezen oldal megosztása