1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kínai partraszálló hajók

Diskurzus a(z) 'Helikopter-hordozók, dokk-, desszant- és partraszá' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. Roni

Roni Well-Known Member

Le navire de tête du LHD Type 075 prend forme. Deux autres bâtiments de la même classe seraient en construction actuellement dans le même chantier naval à Shanghai.

:eek::eek:

Két másik is építés alatt :oops:

2. Roni

Roni Well-Known Member

3. Roni

Roni Well-Known Member

Bocsássatok meg nekem ! Ez nem repcsihordozó de ezért sem sem semmi

fip7, Nemerson, Python and 3 others like this.
  4. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Ezek civil RoRo hajók. De minden ilyen hajókat üzemeltető cég köteles időközönként gyakorlatozzon a sereggel be és kirakodást.

Python likes this.
  5. Celebra

Celebra Well-Known Member

Izland,kezdj el rettegni!:hadonaszos::)TC:Vörös vihar,de a japánok is ro-ro hajókat használnak valamelik könyvben

alfa74 and Lator like this.
  6. Lator

Lator Well-Known Member

A vörös vihar kötelező olvasmány minden műkedvelőnek

alfa74, Pocok75, krokomach and 2 others like this.
  7. Celebra

Celebra Well-Known Member

Külnben nem hüleség a dolog.A már biztositott hidfőbe,ha van benne egy móló, nagyon is jól használhatók a ro-ro hajók a megerősités és utánpótlás partratételére.(ha meg nincs,hát vinni kell oda eggyet-a la Normanndie)

8. Lator

Lator Well-Known Member

Szerintem sem hülyeség. Biztos is vagyok benne hogy minden ország akinek vn használná az ilyen hajóit ilyen célra. Sőt linkeltem is egyet a rakétanaszáddá átalakított konténerszállítókról is ami olcsó egy hadihajóhoz képest mégis komoly tűzerővel bír.
    Ha jól tudom az egész világon a kereskedelmi flotta háború esetén katonai parancsnokság alá kerül.

alfa74 and Celebra like this.
  9. Szittya

Szittya Well-Known Member

Igen es ha belegondolsz minden nagyobb konfliktusban reszt is vettek... A kereskedelmi hajok /besorozasa/nem rekviralasa/ es fegyverzettel torteno ellatasa szinte minden tengerpartal remdelkezo allam alkalmazasaba allt nagyobb konfliktus eseten.. A szallitas ebbe a kompok is bele tarzoznak meg a gerincet adtak nem keves konfliktusban./marmint hogy eredetileg civilnek keszult hajok szallitmamyoztak municiot embert./

10. Roni

Roni Well-Known Member

11. Mackensen

Kezd alakulni

Nemerson and Szittya like this.
  12. Roni

Roni Well-Known Member

6almas lesz ! :cool:

13. Mackensen

14. Roni

Roni Well-Known Member

15. Roni

Roni Well-Known Member

Tájföld rendelt type 071E hajót Amiből kínáank 6 van szolgálatban további kettőn már csak a teszteket végzik .
    Szerintem az oroszok is fognak venni type 075E a közeljövőben .

16. Mackensen

17. Roni

Roni Well-Known Member

18. Mackensen

Eléggé sietős. Nem lehet sok a vízrebocsátásig.

Roni likes this.
  19. Roni

Roni Well-Known Member

Ha ezt a 40 ezer tonnás monstrumot 4 hónap alatt megépítették akkor mennyi idő lenne nekik az orosz 15 ezer tonnás helihordozó megépítése? :D:D
    Vagy akár a supergorskov megépítése ami 7 ezer tonna lesz :oops:

20. hunter85

hunter85 Well-Known Member

Ha ezt a 40 ezer tonnás monstrumot 4 hónap alatt megépítették akkor mennyi idő lenne nekik az orosz 15 ezer tonnás helihordozó megépítése? :D:D
    Vagy akár a supergorskov megépítése ami 7 ezer tonna lesz :oops:

Félelmetes tempókat nyomnak.
    Amúgy az oroszok szerintem presztizsből nem csináltatnak csak velük, a 2 Mistralt pikkpakk összedobnák és lehet óccóbabn mint a fhansziák.

Ezen oldal megosztása