1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

K-2 Black Panther

Diskurzus a(z) 'Harckocsik' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. Roni

Roni Well-Known Member

Itt az utód

South Korea's Next Generation Main Battle Tank

Masztiff and BiancoGasto like this.
  2. Roni

Roni Well-Known Member

Ugyan mit akarnak ezek?
    Az északi tanknak még saját légvédelme is van ! :cool::D

therob, fedett_mókus and anonim999 like this.
  3. megazez

megazez Well-Known Member

Ez az utód tank nem a pl01?

4. arbalest

arbalest Well-Known Member

Hasonlít rá a kialakítás, de ez teljesen más. Mondjuk először talán a K-2-be kellene megoldani a hazai váltót. Valószínűleg ez még nagyon-nagyon koncepció csak.

fip7 and Roni like this.
  5. Ez egyelőre egy érdekes makett. Az Armata-családról is ilyesmik kerültek ki anno aztán eléggé másképpen néznek ki a valóságban.

6. Roni

Roni Well-Known Member

Régi szép idők ! 2013-ból
    Ekkor még csak ámult sok orosz fan hogy micsoda futurisztikus tankot fejlesztenek persze meg is volt a nagy titkolózás körülötte, csak mikor megjelent eléggé csalódás volt mivel eléggé t-55 alakja lett. Arról nem is beszélve hogy sokkal laposabb toronyot képzelt el sok mindenki .
    Sőt aztán 2014 elején olyan hírek is felröppentek hogy légvédelme is lesz . Ekkor a még jobban bíztak benne hogy hasonló lesz mint a makett aztán mikor írták orosz oldalak hogy 65 tonnás lesz na akkor már tudtam hogy nem kispályás tank lesz .
    Aztán 2015 márciusán lehullt a lepel és egészen másat kaptunk .És újabb 5 év telt el azóta és sehol semmi .Ha lenne is valami belőle már rég demonstrálták volna az az aktív védelmi rendszert. Képes kivédeni a javelint? o_O nagy kérdés évek óta de erre sem kaptam választ sosem .

Visszatérve az írásodhoz.fapp_supervisor,

Szerintem a Dél-koreai úgy fog kinézni mint a makett ;)

Ezen oldal megosztása