1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kalasnyikov variánsok

Diskurzus a(z) 'Gyalogsági fegyverek és felszerelések' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. zolkas

zolkas Well-Known Member

2. zolkas

zolkas Well-Known Member

3. varga dima

varga dima Well-Known Member

AK -74 belülről....

4. thomashewitt

thomashewitt Active Member

A névíszíl hőskölteményekben, én még olyat nem láttam, hogy amikor kievickélnek a partra, tárat kivennék és jó erősen, persze nem trombitálva, belefújnak a csővégébe, tár vissza és csőretölt. Én így csinálnék, ha Coltal kellene kockáztatnom az életemet, még a szárazra érés előtt, a derékig érő vízben.

5. dudi

dudi Well-Known Member

Ez azért van mert te nem értesz hozzá ők meg igen...

6. Kulso_54

Kulso_54 Well-Known Member

Hogy imbolyog a lövedék elhagyva a csőtorkolatot.

7. dudi

dudi Well-Known Member

Ugyan úgy ahogy az összes.

8. Celebra

Celebra Well-Known Member

Bisztos nem dohányzik.Jó fujóka kell hozzá,hogy kifujja a gázvezetőcsóböl a sarat......:)

9. varga dima

varga dima Well-Known Member

Dudi, bár nekem a hadseregben meg régi hagyományos 47 AK volt... УХ1054... most is emlékszek az számára...:)) de en láttam egy gyakorlaton egy deszantos osztagot lonni 5.45 kaliberű AK-74 ssel... ennek a lövedéknek eredetileg is forognia-imbolyognia kell, mert a súlypontja direkt hátul van... így találatnal a legnagyobb ellenállás elé indul... magyarul elege ronda sebeket csinál - eltalál egy karon.... kimegy hátul a gerincnel.... nincs igazam?’ Én láttam egy káposztafejet... egy ilyen találat után.... hat mehetett a saliba egyből .... annyira darabokra volt apritva ....

fishbed and tonyo like this.
  10. thomashewitt

thomashewitt Active Member

Eddig úgy tudtam, a tengerparton homok van, ezek szerint tévedtem, kösz a fehomályosítást, már nem hülyén halok meg.

11. dudi

dudi Well-Known Member

Te miről beszélsz?

12. dudi

dudi Well-Known Member

Minden lövedék így mozog a levegőben.

13. krisss

krisss Well-Known Member

Ballisztika 1-es tárgykör. Minden lövedék imbolyog forgás közben :) az összes kivéve a szárnystabilizáltakat amiket sima csőből lőnek ki.

14. Luthero

Luthero Well-Known Member

15. dudi

dudi Well-Known Member

16. Luthero

Luthero Well-Known Member

Egy kicsit meg mosoloyogtató vagy.:D

17. dudi

dudi Well-Known Member

Miért is?

18. Shed

Shed Well-Known Member

Mint az eredetinél, itt is csak jobb oldalon tudod csöre tölteni a fegyvert, a biztosito/tüzvàlto maradt, nem teljesértéküen kétkezes, a tàrat ugyanugy félkörivben rakod veszed ki, közvetlen a tàr elötti részig nem pakolhatsz semmit, a tàrcsere is lassabb, a fegyver is maradt viszonylag nehéz, teljes acéltokos. Mi olyan megmosolyogtato a vèleményén?

19. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

És persze a hosszú gázdugattyú-hátrasiklásos rendszer.

20. Celebra

Celebra Well-Known Member

AK az AK.Egyszerű minta a faék,és bolondbiztos.Milicia-fegyvernek ideális.
    Nem új ez a tokfedél.Már vagy 20 éve megjelent.

Ezen oldal megosztása