KamAZ-4350, -5350, -6350 (Mustang-család)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 731
80 560
113
KAMAZ 63968 "Tajfun-К" (új fejlesztés) A képen az egyik prototípus.

http://bmpd.livejournal.com/479926.html
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
Elég jó garancia lenne-személyautóra. Persze az oroszoktól már ez is szép előrelépés.
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 289
10 338
113
Van valakinek infoja arrol hogy a KAMAZ ZIL tipuok mennyire voltak megbizhatoak szervizigenyesek ?
Sógorom fakitermelésen dolgozott évekig a Zemplénben. Mivel nem volt jogosítványa teherautóra ezért rakodóként. Persze az erdőben nincs sok rendőr...
Öt nap farönk szállítás az erdőről reggeltől késő estig, majd szombaton karbantartás.
Mivel autószerelő a szakmája, ezért szombaton ő volt a nap "sztárja":)
Sokáig Urallal és terepes Kamazzal dolgoztak, amikre Loglift erdészeti daruk voltak szerelve.
A hetet gyakorlatilag mindig kibírták olyan hiba nélkül, ami miatt le kellett volna állítani.
Ehhez hozzá kell tenni, hogy a hivatalos teherbírás közelében sem volt a gyakorlati kihasználásnak, úgy, hogy házilag meg voltak hosszabbítva az Ural alvázak...
Viszont azonnal megtorolták, ha elmaradt a karbantartás.
Zsírzás, folyadékok cseréje, szűrők tisztítása/cseréje, holtjátékok, hézagok betartása. Ez a titka ezeknek a jószágoknak. Az urban legends, hogy hozzá sem kell nyúlni, s akkor is üzemképes.
Ja igen, csak töredék annyi ideig...
A nyugati járművekhez képest rövidebb élettartamúak voltak a részegységek, de sokkal olcsóbbak is voltak az alkatrészek.
Szóval tipikus orosz.
/Nem véletlenül voltak elterjedve, a honvédségi értékesítés szinte kótyavetye áron ment állítólag.../
Az alkatrészeknél az sem volt hátrány, hogy nem volt sok típusverzió. Később munka(!)napokat álltak a már nyugati teherautók; elég volt egy karakterhiba az alkatrészrendelésnél, aztán napokat kellett várni egy spéci csapágyért a difiműbe.
/Merthogy azért ezek a terepes verziók nem tömegtermékek, szinte nincs két egyforma konfiguráció - ahogy anno az első megrendelők összekonfigurálták/.
Jobb terepjáróknak is tartotta a sógor ezeket a régi ruszki dögöket. /Nem véletlenül szerepeltek igencsak eredményesen a truck trial versenyeken a 90-es években./
Persze a képet árnyalta a sógor szerint is, hogy a nyugati technikát ösztönösen jobban kímélte az ember; egy főzésig terhelt hengerfej ott már sokkal drágább mulatság, meg egy lehetetlen dzsindzsába megkínzott osztómű is/.
Egy konkrét érdekesség: A Kamaz motoros Uralnál nem volt igazítva a kormányszervo fordulatszáma, pontosabban a meghajtás áttételezése a benzinmotornál használt magasabb fordulatszám tartományban volt optimálisabb.
Ezért keményebben kellett vele dolgozni szilárd, illetve száraz talajon. Őszi eső után már nem volt téma:)
Zillel nem dolgozott.
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 289
10 338
113
Most beszéltem telefonon a sógorral kérve, hogy olvassa el a szösszenetemet, s javítson ki, illetve egészítse ki ha úgy gondolja.
Ígérete szerint pár napon belül megteszi.
Most telefonon csak annyit mondott, hogy Párizs-Dakar...
Persze erre mondhatjátok, hogy azok a gépek tele voltak nyugati alkatrészekkel, szinte csak az alváz volt orosz.
Na igen, de a nyugati versenygépek is nyugati alkatrészekkel, részegységekkel voltak tele.
Sőt azok 100%-ban azokból álltak.

A Kamaznál a rendszerintegráció azért csak Tatárföldön történt...
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
A P-Dn induló járműveknek semmi közük az emblémához. Konkrétan a TÁTRÁt tudom. Semmi sem azonos a széria gépekkel.
Tán a legelső években volt valami is eredeti.
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 289
10 338
113
A P-Dn induló járműveknek semmi közük az emblémához.

De, az azokat megalkotó szakemberek közössége.
Mind tudjuk, hogy semmi köze a Forma-1-es Mercedesnek az utcai MB-khez.
Sanszosan még a tervezőgárdákban sincs sok átfedés.
De attól még Mercedesnek azonosítja a nagyérdemű.

Valószínűleg annyira nem nagystílű cég a Kamaz, hogy TELJESEN különálló szakembergárda alkothatta meg, fejleszthette, üzemeltethette a versenygépeket, mint a polgári katonai projekteket.
Ha a az F-1-es autó lehet Mercedes, akkor a versenyKamaz és a versenyTatra vitán felül Kamaz és Tatra.

Nagyon messzire elkalandozva ezzel az erővel azt is mondhatjuk, hogy az F-35 nem is igazi amerikai, mert nem hiszem, hogy túl sok egyenes vérvonalú indián dolgozna a projekten:)
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 289
10 338
113
...beszéltem telefonon a sógorral kérve, hogy olvassa el a szösszenetemet, s javítson ki, illetve egészítse ki ha úgy gondolja.
Ígérete szerint pár napon belül megteszi.

Megjött a kiegészítés:

"Na szóval. Az olajat azt 5000km után cseréltük de csak azért mert a megtett km mellett álló helyzetben, tehát daruzás közben is járt a motor. A fék, ha nem az eredeti betétek voltak ( ami piros színű volt), ha jó volt a bubu, akár 3 évet is elment. Az olajos rendszer miatt voltak gondok vele, de azt nem nagy ráfordítással meg lehetett oldani. Amúgy ha valaki tudta, hogy váltson, mikor rakja terepbe, akkor nem volt gond a hajtással sem. De ez szinte minden terepes autóra igaz. Ami baj volt, az az, hogy csak hosszanti difi volt rajta. Igaz, hogy ha nem annyi lett volna rajta a súly mint mink hordtunk, valószínű jobb lett volna Az alkatrész utánpótlás amikor még benne voltam, már kezdett akadozni, mert az ukránok vitték mint a cukrot. Most meg már nem tudom mi újság... Az Ural alvázat azért hosszabbítottuk meg, mert így a súlyelosztás jobb lett. A hátsó hidat ha jól emlékszem 35-38cm -rel toltuk hátrább. Így viszont a daru alatt, tehát a váltónál a vázat kívülről meg kellett erősíteni, magyarul papucsolni. Mert hajlamos volt eltörni.Hát ennyi."

S még két, általam "túrt" link, igaz csak az Uralról:

http://www.tanyalap.hu/Moslekos/dogman/ural.htm

http://belsoseg.blog.hu/2008/02/19/mennyit_fogyaszt_az_ural

Itt is leírják, hogy a a fakitermelés nem fogott ki rajta.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 584
63 961
113
Ural? Nagyon jó kis gép, nagyon könnyű vezetni. Csak a sebességek vannak benn típusonként máshol. :) A személykocsikhoz képest összevissza.:D Tatán mikor soros voltam telephely ügyeletesként szoktam kocsikázni benn egyel a régi híradós telephelyen unalmamban. Simán el tudtam kezelni - vezetni, pedig csak 1 éves személykocsi jogsim volt.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 731
80 560
113
Kamaz 53949
c9n2P.jpg
 

marton

Well-Known Member
2013. április 16.
1 039
715
113
9 hónapig voltam soros, abból 5 hónapot URAL-t hajtottam. KBH-s sofőr voltam, napi min. 40 kilómétert vezettem. Nagy részét a Keszthelyi-hegységben, ugyanis az ottani rádióállomást kellett ellátnunk minden jóval, szóval elég sokat vezettem, ráadásul sokszor, ha nem volt velünk tiszt adtunk a szájára rendesen a sziklafalaknál, vagy az erdei utakon. Az autót rendesen közel függőleges falon vittem fel, majd ott le. Mindent kibírt, volt hogy a telephelyen jó erősen beraktam egy kanyarba, ami következménye személyautókat megszégyenítő sodródás volt, de ha hiszitek ha nem a gép még úgy is kezelhető volt!! Imádtam! Semmit nem értettem a motorikus részéhez, az 5 hónap alatt egyszer nézték át a kocsit bent a telephelyen, akkor is csak zsírozták-olajozták stb. Előttem is hasonló motor-analfabéta soros gyerek kezelte ezt az Uralt, akkor sem volt semmi baja. 40 literre volt belőve a fogyasztása, de jóval alatta (akár 10 literrel is!!) fogyasztott!! Szerintem gondos kezekben örökké és bárhová elmegy egy ilyen gép!!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 731
80 560
113

A nyugati esztelen szankciok vesztese. Az orosz hadsereg nem fogja rendszeresíteni a jármuvet ,mivel amerikai Cummins motor és automata sebválto, izraeli Plasan Sasa páncél és egyéb kulfoldi alkatrészek találhatók benne. Pedig a VDV-t nagyon érdekelte a Kamaz MRAP.