1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Magyarország

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - silurusglanis által indítva @ 2016. január 10..

1. csibeszke

csibeszke Well-Known Member

Kínjában örül a magyar, ha jót nem kap.

2. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Emlékszem. Két év múlva rá pont elvesztették a választást.

3. jurgenbauer

Huthot megj. nem értem mit keres ott!?

4. beta

beta Well-Known Member

5. beta

beta Well-Known Member

De, kevésbé oligarchikus, mert a gazdaság nem működik tőle rosszabbul, míg a valóban oligarchák miatt egy gazdaság rosszabbul működik.

6. beta

beta Well-Known Member

Régen néztem többször. Bayer volt talán benne csak jó. Miután 2010 után ugyan olyan vehemensen védte azt a Fidesznél, amit támadott az MSZP-SZDSZ-nél, onnét kezdve ő már csak egy hulladék ember. Lovas az olyan semleges volt. Se jó, se rossz. Felejthető. Bencsik meg egy féleszű szerencsétlen volt. Nem hiszem, hogy nagyon változtak volna ezek a dolgok.

7. Kukorica János

Kukorica János Well-Known Member

Az egykori népszavás bayer hulladékon kívül én csíptem a többit, főleg a Lovast meg a Tóth Gy-t :)

8. jurgenbauer

Bayer sose volt népszavás.

9. jurgenbauer

Ismersz te valamit Bayertől, vagy a panelokat mondod fel? Nem szereti a Jobbikot. Ettől a hulladék gondolom.

10. Kukorica János

Elnézést elírtam. Népszabadságot akartam írni a népszava helyett, bár alapvetően mindegy.
    Régen néztem a sajtó klubbot és a HÁTTÉR-KÉP-nek mind a mai napig nagy rajongója vagyok ám a Bogár László a kedvencem ha más vezetné a műsort nem venném a szívemre. A Bayer azért unszimpatikus, mert egy kritikátlan ember.

11. fishbed

fishbed Active Member

bayer a népszabadságban kapott állást 1996-tól pár évig volt ott. lovas meg a rendszerváltás (gengszterváltás) elött volt népszabis. Agitpropos volt.

Kukorica János likes this.
  12. Kukorica János

A Lovas cikkeit nagyon szerettem amikor még a Magyar Nemzetnél volt. Ő kritikus ember volt, ha MSZP, ha FIDESZről volt szó, ezért került ki majdnem mindenhonnan :D Még emlékszem a Demokratában megjelent cikkeire és arra, hogy amikor kormány váltás történt kikerült a jobboldali médiumok favorit újságírói közül.

fip7 likes this.
  13. joker

joker Well-Known Member

bartinieffektus likes this.
  14. beta

beta Well-Known Member

Bayer Népszabós volt? Bencsik is, nem?

15. jurgenbauer

Szerintem olvass tőle el valamit. Olvasd el, vagy nézd meg a Kamaszkorunk legszebb nyarát. De van jó pár könyve. Amit a ballib évekig visszaadott, az nem valós. Ráadásul ők mindig a tehetséges embereket támadják, akikkel sosem tudtak mit kezdeni, mert egy beszélgetés során porig alázná őket. Lövésük se lenne mellette, max. mint anno a Ki mit tudon a bűvészcsajnak: hehe, mondta, ha pl. néptáncosok, vagy más kulturális produkció ment. A ballibek ilyenek Bayer kapcsán: hehe. Ja, és a Jobbikba is beletenyerelt. Ezután lett "vállalhatatlan" feléjük. :)

16. Kukorica János

Nekem nagyon szimpi volt a Bayer amíg a szocikat ostorozta és alázta. Csak miután lett egy kormány váltás és most is lehetne bőven mit ostorozni, most nem megy. Nem hallom a kirohanásokat a korrupció ellen stb, stb. Tudom, hogy ő az 5-ös számú tagkönyv tulajdonosa és ez kötelezettségeket von maga után. De innentől nekem ő nem lesz pártatlan. Ő egy bértollnok lesz, aki a más udvarán sepreget csak, a sajátján soha. :)

17. jurgenbauer

Itt egy interjú.

http://mandiner.hu/cikk/20160826_ba..._van_befejezem_lovagkereszt_tragarsag_indulat

Tanulságos!

Nem találom a Népszabis részt, de leírja, hogy ez a nagy Népszavizás hogyon is történt anno. Az is tanulságos!

18. jurgenbauer

Mondom, olvass tőle. Elég a fenti cikket!

"Már csak azt mondja meg akkor: ez az ország, ez a jobboldal hat év Fidesz-kormányzás után olyasmi, amilyet anno szeretett volna?
    Semmit nem tudok mondani, ami 1988-ban, amikor a Fideszt alapítottuk, a szemünk előtt lebegett és most megvan. Semmit.
    Hoppá.
    Jó, vegyük ki az egyenletből a primer materiális dolgokat, hogy mondjuk nem néz bele a hátsómba a határőr, amikor át akarok menni Ausztriába – habár már ez sem igaz. Mert most újra belenéz. Vegyük ki akkor, hogy most már lehet kapni hideg sört és meleg virslit, ami azelőtt ugye fordítva volt. És tegyük bele a mérleg serpenyőjébe a határon túli magyarok ügyét, amelyben végre kézzel fogható eredmények vannak. De ezen kívül tényleg semmi."

19. Kukorica János

Már olvastam, amikor megjelent kurucon is lehozták. Ne haragudj, de ettől még fenntartom róla a véleményem.

20. csibeszke

csibeszke Well-Known Member

Teljesen pártatlan soha nem lesz senki.

zsolti likes this.

Ezen oldal megosztása