[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Projekció - talán így nevezik azt, amit csinálsz. :) Prolik nem a Fideszben vannak. Legalábbis ritkán szokták egy kiemelt szakkollégium diákjait prolinak nevezni. Ellenben a kedves pártodban nagyjából alig van más. Trágárkodó, fenyegetőző, magukon uralkodni képtelen, bokorban szopató tajparasztok gyülekezete. Volner, akit a tőmondatokban előadott gazdaságpolitikai sületlenségei folytán a párt egyik eszének tart a borzalmas tagság, alig bonyolultabb, mint egy ostoros moszat.
Annak örülök, hogy ti "komoly értékrenddel rendelkeztek". :D Most már csak tükröződnie kéne valaminek abból a komoly értékrendből. Hogy liberális barátnőd van, az meg alapjában kérdőjelez meg megint csak sok mindent.

Mégis ezektől a proliktól lopnak az olyan tanultak mint te :D:D
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Legalább most már vállalod, és nem tagadod a nyilvánvalót. Ti a liberálisokkal vagytok. Ez sokaknak megkönnyíti majd a döntést a szavazásnál, köszönjük! És az a helyzet, hogy sikerült megint leleplezni magatokat: nem elvi, a nemzet jövője szempontjából kulcsfontosságú ügyekben elfoglalt álláspont szerint döntötök szövetségesről, hanem aszerint, melyik párt segíti elő jobban a saját tyúkszaros pártérdekeiteket. Ezért bűzlik a Jobbik: mert mindig a nemzeti érdek elé helyezik a pártérdeket.

ÁFA csalástól bűzlő, tized áron csinált mocskolódó kampány után én visszafogottabb lennék a helyedben, persze az én vagyok, nem egy napraforgó jobbikos.
Nem, aszerint döntünk, ki lép jobban a lábunkra és ki hagy kevésbé élni :D Eszerint döntünk.
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Ha ezt mas mondja rolatok akkor kikeritek magatoknak. :)

(Ha a melegfelvonulason fekete-feherben keszititek a szelfiket, akkor majd a szivarvanyos zaszlokat nem lehet megkulonboztetni az Arpad-savostol. :D )

Biztos vagyok benne, hogy a vakkantáson kívül eddig még az életben nem ment más, még nem próbáltad ki magad egyszer sem a droidok ellen, pl egy melegfelvonuláson :)

És lehet itt magyarázni, a dolgot, de én szomorú lennék inkább a helyedben, hogy lassan elszigetelődtök a társadalom többi rétegétől és kábé a mindenki által utált melegekkel kerültök azonos megbecsültségi szintre a jobboldal eszmeileg igen változatos táborában :) Sajnos kezdem megérteni a Gábor mindenki felé nyitását, mert komolyabban lehet vitatkozni pl egy liberálissal, mint veletek "jobboldaliakkal" akik, azon kívül, hogy itt hőbörögtök egy fórumon a való életben egy követ nem dobtatok el a gyurcsótány érában és arra vártatok otthon meglapulva az akkor még baráti simi féle Hír Tv előtt, hogy majd eljön a nagy vezér és megváltja a bűneiteket :D
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 283
13 699
113
Closed profilját nézd meg...
Ezért mondtam azt anno, hogy az ilyen politika és biztpolért én nem sírnék, ha nem lenne...
Már megnéztem.
Igen, a vége lehet az lesz, hogy szépen le lesznek zárva, ha más nem legalább belpol ne legyen. Az tényleg nem hiányzik.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Closed profilját nézd meg...
Ezért mondtam azt anno, hogy az ilyen politika és biztpolért én nem sírnék, ha nem lenne...
A biztpolon nem ez megy. Amúgy is, ha büszkén nem olvasod, honnan tudod, hogy mi megy? Kicsit ellentmondásos a dolog, nem gondolod?
Már megnéztem.
Igen, a vége lehet az lesz, hogy szépen le lesznek zárva, ha más nem legalább belpol ne legyen. Az tényleg nem hiányzik.
Újfent jelezném, hogy a lezáráson kívül temérdek más lehetőséged is van. Tessék kiosztani a figyelmeztetéseket, első körben. Ha admin akartál lenni, csináld rendesen.
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 762
17 838
113
gyakorlatilag mindenhová bejön ez a fos politikai lúzung. Nem érdekel. Próbálok minden lehetséges felbukkanási pontot kiiktatni az életemből, erre tessék, ez a topic is vastagon eregeti a világba ezt a szart. Éppen elég elviselni néha a műszaki és fizikai maszlagok özönét, erre bejön a politika, ráadásul abból is a suttyó mszp/fidesz lúzung.

:(
 
  • Tetszik
Reactions: ijasz and fishbed

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 283
13 699
113
Újfent jelezném, hogy a lezáráson kívül temérdek más lehetőséged is van. Tessék kiosztani a figyelmeztetéseket, első körben. Ha admin akartál lenni, csináld rendesen.
Nem tilos politizálni. Nincs miért figyelmeztessek. Csak megkérdőjelezem a létjogosultságát.
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Hát ha te a soros által kiemelt "szakkolegistákat" leprolizhatod, akkor én is leprolizhatom a nagy "elődöket".

Hol volt szakkollégista Zagyva, Szilágyi, Volner, Pörzse, Janiczak, Rig meg a többi ostoros moszat szintű szűkagyú? Ezek még az 1962. évi parlamentből is lefelé lógtak volna ki szellemi képességeik alapján.
A korábbi mszp-agitátor Pörzse nemrég egy echotv-s interjúban visszakérdezett a riportertől, hogy mi történt február 11-én, mi az a becsület napja? :)
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Closed profilját nézd meg...
Ezért mondtam azt anno, hogy az ilyen politika és biztpolért én nem sírnék, ha nem lenne...

Téged ignoráltalak, mert ha felvettem volna a stílusodat, engem már régen kivágtak volna.
De pár dolgot azért tisztázzunk. Nem én kezdtem el kormányfényező cikkekkel telerakni a Kantint. Mások kezdték el szisztematikusan a kormányt jogosan/jogtalanul támadó cikkekkel telerakni. Mivel abban a hiszemben éltem, hogy ezekre itt szabadon lehet reagálni, megtettem. És amíg általam egy szaros vécépapírdarabnál is kevesebbre tartott, tisztességtelen ellenzéki pártok szekértolói kezdenek erkölcsi magasságokból minősítgetni, gyalázkodni, addig én is kiállok a kormány mellett.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 781
3 235
113
Srácok!! Régóta vagyok olvasója és csak olvasója a htka-nak. Soha nem szólok hozzá semmihez. (Csak most.) Ezt a politikai acsarkodást nem lehetne kint hagyni. Annyi más fórum van arra hogy egymás torkának essetek holmi politikai szimpátia miatt. Nem lehetne ezt a felületet mentessé tenni ettől? És elnézést.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 944
82 739
113
  • Tetszik
Reactions: szuvorov
Status
Not open for further replies.