1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Magyarország

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - silurusglanis által indítva @ 2016. január 10..

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Az Aldi is hasonlóan ló fizetést ad a többiekhez képest. Gondolom nekik se mindegy milyen emberanyaggal dolgoznak együtt.

2. zeal

zeal Well-Known Member

m4sport.hu
    Ovi nyilatkozik a sportrol. Nem tudok mit hozzafuzni. Bologattam.

3. emel

emel Well-Known Member

Ferihegyen tegnap délelőtt a tűzjelző rendszer riasztása/bejelzése miatt kényszerleszállt egy C-5 Galaxy.

4. emel

emel Well-Known Member

Hát én azért tudnék. Van már minden általános iskolában annyi/akkora tornaterem, hogy a napi kötelező tornaórákat ne a padokon tornázva töltse a gyerekek egy része??!!
    És azért a nagy dicsőség mellett mindig elfelejtkeznek azokról, akik tönkrementek, belerokkantak a mindenáron való teljesítmény-hajszolásba, pedig ők sokkal többen vannak mint a bajnokok. Nem mindig testileg, fizikailag, de sokszor lelkileg. Mire számítson a gyerek egy olyan világban, amikor már a 10 éves !! gyereknek délutáni fociedzésen azt a "bíztatást" ordítja be a tornatanár a pályára: "Ne hagyd már, rúgd fel, rúgd már fel!!!". Mármint a másik 10 éves gyereket.... Na köszönöm szépen az ebből kinövő "győzelmet és dicsőséget"...

5. zeal

zeal Well-Known Member

Nem azert ugraltatjak a gyerekeket a folyoson, mert olyan debilek es figyelmetlenek a politikusok. Ez nekem is csak nemreg esett le. :D A minap irtam is, hogy sok fiatal nulla darab felulest tud megcsinalni az elso edzesen. Ebbol pedig idovel nagyon nagy baj lesz. Inkabb a folyoson szaladgaljanak mintsem a teremben ulve elinduljanak a diabetesz poklaba. Kenyelmetlen, tudom. De ez a sokkal kisebb rossz. Tudom, tudom, "bezzeg a stadionok". Csinalhattak volna okosabban is a forrasok felhasznalasat.
    Ezek kulturalis deficitek. A sportkultura fejlesztese pedig ezeken is segit.

6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Dettó. Engem konkrétan a hányinger kerülgetett a linkel levő rizsától.

7. zeal

zeal Well-Known Member

Ez csak termeszetes. :)

8. nekerdez

nekerdez Well-Known Member

Közben meg volt kis hazánkba egy kultúrális esemény. Amin sokan vitatkoznak. HUN-ok vagyunk na nem. " A k. anyukád finnugor nem én " szoktak válaszolni.
    http://mno.hu/hetvegimagazin/a-galgoci-tarsolylemez-es-az-aszfalttaltosok-1357495

9. papajoe

papajoe Well-Known Member

Csak vitatkozzanak,majd az mta megmondja,a tutit,ahogy szokta,és kész.

https://www.google.ie/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi6w6WI1tLOAhUkCcAKHblqAf0QjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fharryzayn1d.blogspot.com%2F2012_08_01_archive.html&psig=AFQjCNFXBTOA77XWauJWXv2Ibs-s4NDDPA&ust=1471874377101708

10. papajoe

Miért nem tudok gif-t betenni?

11. papajoe

talán most.

12. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

<i>Az eddig kitüntetettek listája itt megtalálható. Bárki számára elsőre is szembetűnhet, hogy ilyen rangot elsősorban újságírók, művészek, akadémikusok kapnak. Igen kevés kivétel akad, de a legfeltűnőbb mégis az, hogy a kitüntetettek közt egyetlen asztalos, futár, vízvezeték-szerelő sem található. Bár a kitüntetést példamutató tevékenységre hivatkozva osztják, az adományozók láthatóan úgy gondolják, hogy bizonyos társadalmi rétegek semmilyen példamutatót nem tesznek.</i>

http://www.hidfo.ru/2016/08/furcsa-lovagok/

13. phaidros

phaidros Well-Known Member

Elnézést a színvonal "rombolásáért", de erről elsőre ez jut az eszembe:
    https://www.youtube.com/watch?v=WcNYDSI-tkM

14. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Ennél nagyobb öngól a liberálisok részéről :

"Liberálisok arra emlékeztetnek, hogy 896-ban a magyarok is bevándorlókként leltek új hazára a Kárpát-medencében. "
    http://sztarklikk.hu/kozelet/fodorek-szerint-mi-magyarok-is-bevandorlok-vagyunk/286904

Mi is történt amikor idejöttük?
    Hont foglaltunk! Mi történt az addig itt uralkodó elittel? Meghaltak. Mi történt az itt élő népekkel? Beolvadtak, vagy meghaltak (választható opció volt),
    Szóval ezek szerint a mostani migránsok hont foglalni jöttek, szuper.
    Kevesebbet kellene füvezniük.

15. Panzerfaust

Panzerfaust Well-Known Member

Mindig is mondtam, hogy a legnagyobb ellensége Mo-nak a magyar. Pl ez a Fodor meg a két soros-listás söpredék.

http://www.hidfo.ru/2016/08/a-liberalisok-szerint-a-bevandorlok-allamalapitast-kezdhetnek-europaban/

16. skara

skara New Member

</blockquote>

Nem bűn a vakot vaknak, a hülyét hülyének nevezni.

vilmoci likes this.
  17. Panzerfaust

</blockquote>

Hát ha leírnám ide, miket művelnek Mo. ellen, sztem még enyhe is a kifejezés. Egyébként irodalmilag, szóhasználatilag elfogadott, sőt. Nem tudom miért zavar. Ezek az emberek nem érdemelnek más megszólítást, ráadásul ez egy véleménynyilvánítás is, ami tudtommal szabad. Jogászként csak ismerem mi tartozik ezen tartalmi körbe .... Járom a bíróságot elég sűrűn, és ennél durvább dolgok elhangzanak ám.

18. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Itt igen, mert elég uszító hangvétele van.

Írd le nyugodtan, csak ne söpredékez.
    Ja és a gyíkembereknek sem örvendek

Lehet, de ez nem bíróság, ahol mondjuk két válófélben lévő személy kiteregeti a szennyest. Ez egy szakmai fórum és mint ilyen magasabb a követelmény a tagok irányában, mint az "egyfogúakkal" szemben.
    Szóval kérlek ne bújj a véleménynyílvánítás szabadsága mögé, csak, hogy egy kicsit söpredékez. Ha van véleményed, írd le szépen.

19. Veér István

Veér István Well-Known Member

Ezt csak ideteszem, mert valamiért ide illőnek gondolom:

20. Panzerfaust

Értem mit mondasz. És el is fogadom, azzal a kiegészítéssel, hogy a papíron történt "rencerváltás" sikertelensége és elmismásolása miatt már felnőttek olyan korosztályok, akiknek a kommunizmus bűnei semmit nem jelentenek, sőt eszik a szavait olyan figuráknak akik ezt relativizálják, mint pl. Krausz Tamás történész - momentán egyetemi tanár - és kitüntetésvisszaadó.
    Szóval ezek szellemi és nem utolsósorban morális irányok nemhogy nem haltak ki, hanem egyre erősödnek. Azoké, akik rendkívül visszataszító cselekedeteket vittek véghez a saját népükkel szemben, ezek most egyfajta "haladó, polgári" gondolatot hazudtak maguknak - ami ugye nem áll távol tőlük, de magyarul a köpönyegforgatásnak hívják. Én végigéltem a 89-es időszakot és nagyon sok mindent láttam, tapasztaltam persze bizonyítani nem tudom, mivel akkoriban internet nem volt - állandóan ez a válasz: adjál róla linket ... mégis, ember ??? .... tudod te melyik korrol beszélek ?? - az újságírás pedig permanensen vörös kézben volt, gyakorlatilag a zöme a mai napig ott van. Namármost ezek, akik nem szégyellik azt hogy milyen elődpártjuk volt, hogy egynémelyik egyensági rokona ott virít a Terror Háza Múzeum "dicsőségtábláján", őket sajnos nem tudom másképp jellemezni és azt sem értem miért kell őket mentegetni...
    Amúgy pedig mindenki saját belátására bízom, hogy értékelje azok tevékenységét akik ilyen mondatokat bírnak magukból kipréselni mint niedermüller.....

Thread Status:
Not open for further replies.

Ezen oldal megosztása