1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. arbalest

arbalest Well-Known Member

Tökéletes! :D

2. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Ubisoft-ot és Konamit nyugodtan fel lehetne cserélni.

3. nyugger

nyugger Well-Known Member

Így első látásra jónak tűnik a nagyfokú variálhatóság, kár, hogy a gépem valszeg minimál beállításoknál is kigyulladna

therob likes this.
  4. megazez

megazez Well-Known Member

Nekem ez nagyon stúdió munkának tűnik és nem játékból átvett grafikai motor által animáltnak.

nyugger likes this.
  5. nyugger

Az biztos, hogy Pawelék kétségkívül rendesen utána dolgoztak a látványnak, de engem nem is a látvány izgat, hanem hogy a mainstream FPS-khez képest sokkalta nagyobb variálhatóságot adnak a játékosok kezébe (pl amelyik pályán tudom, hogy nem lesznek járművek/minimális akkor oda vihetek magammal élőerő elleni termobár robbanófejet RPG-hez és nem a pct-vel kell szenvedjek, mint BF3/4-ben)

megazez likes this.
  6. therob

therob Active Member

Szóval te is rpg-vel lövöd a gyalogosokat... Az ilyenektől megy fel a pumpa 2 pálya után.

nyugger likes this.
  7. nyugger

Mentségemre legyen általában az M320 LVG grenade spammelőket szoktam így likvidálni Operation Métro-n :D

fip7 likes this.
  8. dudi

dudi Well-Known Member

noob touber! :hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:;)

nyugger and therob like this.
  9. arbalest

arbalest Well-Known Member

Pedig nincs is szebb, mint a párizsi homlokzat bontás és rpg párbaj a másodikon! :D :hadonaszos:

fip7 and nyugger like this.
  10. dudi

dudi Well-Known Member

Van ennek a játéknak single player módja?

11. nyugger

Kiegészítve egy kis MK3A1 frag ammo kombóval :D

arbalest likes this.
  12. nyugger

Elvileg kizárólag multi van benne, de még csak korai hozzáféréses állapotban van steamen és eléggé szidják a hosszú betöltési/kapcsolódási idő miatt a fejlesztőket

dudi likes this.
  13. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

14. molnibalage

15. megazez

megazez Well-Known Member

molnibalage likes this.
  16. molnibalage

17. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Last edited: 2018. október 30.
    molnibalage and arbalest like this.
  18. molnibalage

Az első részt van értelme megvenni. A második rész csak olyan, mintha az első rész MOD-ja lenne...

19. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

A 2. részt nem vettem meg anno, így passzolom, hogy mennyire 1. rész mod utánérzet. Viszont ha már úgymond a moddolás szóba került: az 1. rész azért a Long War moddal teljesedik ki szerintem, azzal nagyon ütős. Nagyot dob a játékélményen - meg azért rendesen meg is nehezíti, na. Mondjuk mod nélkül kicsit túl könnyű, szóval ez nem baj.

Kapcsolódóan amire kíváncsi vagyok, hogy az X-COM-ot anno megalkotó Julian Gollop és csapata mit hoz ki a Phoenix Point-ból. Érdekesnek tűnik a game, de még legalább fél év, mire elkészül, ha nem lesz újabb csúszás.
    https://phoenixpoint.info/

20. molnibalage

Hú, ezt már el is felejtettem. Nekem erős félelmem lesz, hogy csak egy sima XCOM klón lesz bármiféle drámai különbség nélkül.

Ezen oldal megosztása