1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

2. rappali_

rappali_ Well-Known Member

Red alert 2-nek, tán a kínai gémerek, készítettek egy tiberium crisis mod-ot. Még nem raktam fel, de tetszene (tiberium sun egybegyúrva c&c3-al)...

3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

4. arcas

arcas Well-Known Member

Valaki tud valami bővebbet a Hungexpon-n hétvégén megrendezésre kerülő PlayIT-ről...holnap Bp.-n leszek, érdemes-e benézni a gyerekkel?

5. molnibalage

http://playit.hu/budapest/programok/
    Mennyi idős a gyerek? Én soha nem jártam kint, de úgy látom, hogy ez egyfajta kiállítás, koncert verseny és ilyesmi, de van társasjáték és cosplay is. Viszont húzós a belépő.
    Nem vagyok benne biztos, hogy olyan élményhez jutna, ami megéri a pénzt. Ha csak hír/infó stb kell, akkor nem érzem azt, hogy megéri kimenni. YT-n érdemes lehet megnézni videókat korábbi évekről videót, hátha kiderül az esemény hangulata és jellege belőle.

6. arcas

arcas Well-Known Member

10 éves, és korhű módón oda van néhány YT-esért, a rádió tolja reklámot, gondoltam Jumpland előtt/után elviszem...Nem is belépőtől tartok hanem a csecsebecse fizikai és digitális megvásárolható "élménytől", amiből tuti szemezgetne a gyerek :D

7. molnibalage

8. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

9. molnibalage

Én valahogy a videók megnézése után ne érezem késztetést arra, hogy kipróbáljam. Értem, hogy úttörő volt FPT történetmesélés majd később a tervezett epizodikus dolgok miatt, de attól még kb. 'whatever' lett nekem.

Az epizodikus formát átvették a telltale és ponti and click RPG-k.

10. molnibalage

11. molnibalage

Steel Division 2 előrendelhető.
    Csak a 70 eurós (!) csomag része lesz jelen állás szerint a dinamikus hadjárat? Hát izé, mondjuk úgy erről eddig nem volt szó...

12. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Dinamikus kampány egyelőre nuku, 48 órás "early" access, meg már most tudjuk hogy lesz 10 FreeLC..? Digital Manual (bocs, "tactical guide") kvázi csak emelt áron jár?

Picit meg lehetnek csúszva, picit vastagon fog a ceruza, picit vastag a pofán a bőr.

molnibalage likes this.
  13. molnibalage

Valahol én is ezt érzem. Mindez úgy, hogy a 4+ éves Wargame RD kétszer népszerűbb, mint a StDV...

https://steamcharts.com/app/572410
    https://steamcharts.com/app/251060

14. molnibalage

Most már tényleg végig kéne tolni majd...

15. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Töltsd le a napokban a Company of Heroes 2 második világháborús, egyébként nagyon rendben lévő RTS-t és tartsd meg örökre az 5 éves kiadás évfordulója alkalmából.

Pocok75 likes this.
  16. molnibalage

Kapcsolódó hardveres kérdés.
    Barátomnak ASRock B75 Pro3 alaplapja van, de a supportált OS között nincs Win10 feltüntetve.Ez mit jelent? Hogy egyáltalán nem fog működni Win10-zel vagy csak adott estben a driverek nem 100%-osak?

17. arcas

arcas Well-Known Member

Úúúúúú...amikor próbálom elmagyarázni a fiamnak, hogy Fortnite-on a 30€-ért vett Vbucks-on EGY kib.szott TÁNC-ot miért NEM érdemes megvenni...:eek::confused:

zsolti likes this.
  18. molnibalage

Tánc...?

19. arcas

arcas Well-Known Member

Tánc. (mint emote, táncol a karaktered)

...csak úgy veszik mint a cukrot a kölykök, real money-ért..., mert a tudod, a másiknak már megvan :confused:

molnibalage likes this.
  20. molnibalage

Harmic...? H-A-R-M-I-N-C EUR? Egy ilyen feature-ért? Ez valahol kb. 1 EUR-t ér...

Ha saját megkeresett pénze akkor ő dolga - fiatalon én is basztam el hülyeségre pénzt, bár ennyire nem - de erre én egy centet sem adnék.

Felnőtten önálló jövedelemmel nem vagyok ennyit fizetni kisebb játékokért. AAA-nak nevezett játékért leárazva vagyok hajlandó annyit adni. Pl. a Vampy-rt is majd sale-en veszem meg, mert az 50 USD-t még sokallom érte, majd -33% sale-nél jó lesz 33 USD-ért.

Nekem szüleim anno miden ilyenre "mert neki is van" nemet mondtak volna, bár nemi mintha lett volna ilyen helyzet hogy "mert a másiknak már van"...

Ezen oldal megosztása