1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Én csak az elődjével próbáltam játszani. Iszonyatosan komplex és nehéz. Kőkeményen HC cucc. Sávos EW van benne, minden alapvető dolgot modellez, ami kell. Szimultán célleküzdés Sz-300-nál, meg ilyesmiket.

2. fedett_mókus

fedett_mókus Well-Known Member

akkor lehet még bonyolult egy 10 évesnek:(:p

fip7 likes this.
  3. molnibalage

Egészen biztos. Én is azért álltam le vele, mert se időm se kedvem nem volt hozzá. Meg ennek multiban lenne értelme, de az ehhez sem lesz első körben. Felhasználóbarátabb felület talán igen.

A 3D megjelenítésre leszek kíváncsi, hogy mennyire lesz értelme és mennyire számítja valóban azt, amit megjelenít.
    Bár a felület egészen érdekes, mert mintha az ingyenes vagy extrákkal payware tacview nyúlása lenne.

fedett_mókus likes this.
  4. arbalest

arbalest Well-Known Member

Cyberpunk mellett a másik tegnapra kérem játék!

fulcrum11 and molnibalage like this.
  5. molnibalage

Ezért (is) fogok egyszer PS4-et venni.

6. molnibalage

7. molnibalage

8. molnibalage

9. molnibalage

10. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Tegnap 23:29 perckor befejeztem a sokadik Tropico 3-4 végigjátszást, egyszerűen imádom ezt a két részt.
    Sajnos (szerintem) újabb részeket eléggé elrontották, de ezeket szinte évente előveszem, annyira jól eltalálták a hangulatot, bár a nehézséget a DLC-k eléggé lerombolják (főleg a cement gyár a 4. részben).
    Aki szeretne fáradtan, filmnézés közben valami félinteraktív cuccot tolni annak erősen tudom ajánlani.

11. molnibalage

12. molnibalage

13. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint a sajtóhírekkel ellentétben elég jó kis játék lett.

14. dudi

dudi Well-Known Member

Jól látom,hogy Steam-en nem lehet megvenni az új CoD-ot?

15. Anti

Anti Well-Known Member

Hmm talan ez meg szimpatikusabb is mint a COD :rolleyes:

16. molnibalage

Na, a PC-s RDR2-vel hamarabb jöhet a hardverteszt, hogy mit tud a jövőre nézve a gépem...

17. angelsoul

angelsoul Well-Known Member

Király cikk!!!
    Én a DID F-22 ADF ismertetését várom, nekem mai napig az az etalon - az AWACS irányítás, ahonnan aztán átugorhattál bármelyik Raptorba harcolni, majd vissza az AWACS fedélzetére RTS-ként folytatni - nekem tartalmilag/hangulatilag mai napig lemossa a DCS-t is.

fulcrum11 and Rotten878 like this.
  18. molnibalage

Spoiler
    A negyedik részben lesz róla szó. Az AWACS-re bevallom nem emlékszem. Igazából már arra sem, hogy a 2015-ös írás előtt próbáltam-e ki vagy még korábban. Egyes játékokat újra előszedek és kipróáblok, hogy a cikk pontosabb legyen.

Az ultimate cél itt is, hogy angolra is át kéne tenni az egészet. A legjobb lenne angol nyelvű narrált videó, de ezt megcsinálni akkora meló... Meg nekem nincs szép kiejtésem hozzá...

19. Rotten878

Rotten878 Active Member

Haha!
    Pont ezt akartam írni; király játék volt!
    Mai napig szívesen nyomnám vele, az AWACS játékmód nagyon nagy ötlet volt.

20. molnibalage

Ezen oldal megosztása