1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Erre mondják egyesek, hogy a AAA játékfejlesztése részleges (?) válságban van. A szarunk bele mentalitás túl gyakran jön már szembe. Hulladék állapotban kiadott játékok, szar support, stb.

Az E3 Fallout 76 event az volt, ahol másodlagos szégyenérzetem volt, amikor nagy fanfárral bejelentették, hogy a valaha etalon RPG Fallout széria részében lesznek végre NPC-k. Ez kb. olyan, mintha egy autóverseny játékban bejelentenék, hogy végre lesznek ellenfelek a pályán.

Itt tart ma ez a valaha nagy volt brand. Nem tudja az ember, hogy sírjon vagy nevessen...

2. Anti

Anti Well-Known Member

3. dudi

dudi Well-Known Member

Az érzés amikor csak 101 giga szabad hely van az ssd-n és 129 giga az új CoD...

4. jani22

jani22 Well-Known Member

Mackensen likes this.
  5. Anti

Anti Well-Known Member

Egyéb unistall megoldotta vagy upgrade? :(

6. dudi

dudi Well-Known Member

Leszedtem a WoT-ot.HDD-n lett volna hely bőven de oda nem akartam rakni.

7. Anti

Anti Well-Known Member

Az még a jobbik eset. Én a PUBG-t voltam kénytelen leszedni.

8. molnibalage

9. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nem fűzök hozzá nagy reményeket, az idei PS exkluzívok bántóan közepesek.
    Outer Worlds viszont qva jó lett.

10. molnibalage

A Days Gone is?
    Az OW kritikát most láttam az Otherword csatornán (LOL, OW, OW. :) ) ott is áradoznak róla.

11. molnibalage

12. Anti

Anti Well-Known Member

Így egy hét után kinek mi a véleménye a COD-ról?

Megvettem a legolcsóbb verziót, megkaptam a M4 XRK-t és hát ezek után őszintén semmi motiváció nagyon nem marad más fegyvereket grindelni...
    Túl jó lett sajnos.

Egy elég jó oldal M4 setup-okról

https://www.dexerto.com/call-of-dut...rifle-classes-loadouts-modern-warfare-1191273

Nekem idáig a Competitive jött be legjobban - az Operator Foregrip-et le lehet cserélni Ranger-re is, még stabilabb lesz a fegyver de már eléggé a mozgékonyság kárára.

13. molnibalage

Hátha valakit érdekel.

Pocok75 likes this.
  14. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

+ mellé egy rövidke gameplay.

Pocok75 likes this.
  15. jani22

jani22 Well-Known Member

16. Veér István

Veér István Well-Known Member

Aki nem bojkottálja a Blizzardot, az lényegében a kínai kommunista diktatúrát támogatja.

17. Fennek

Fennek Well-Known Member

Remélem ezt huawei telefonról írtad :D

zsolti likes this.
  18. Fennek

Fennek Well-Known Member

Na aki Red Dead Redemption 2-zni szeretne PC-n itt egy nagyon alapos benchmark a szükséges VGAkról/felbontás/settings.

Ugyanezen a csatornán hamarosan a CPUk is benchmarkolva lesznek, szóval cyber cowboyok hajrá :)

19. molnibalage

Iszonyatosan sok embernél elindítani sem lehet a játékot. Nagyon gány release ez eddig. Én meg akartam venni, de inkább megvárom a Steam kiadást. Hátha addig kipofozzák.

20. Fennek

Fennek Well-Known Member

Jól teszed, ott legalább van valami 2 óra pénzvisszafizetési garancia. Szóval ha el sem indul legalább nem buksz rajta.

Ezen oldal megosztása