1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Nálam gond nélkül indul és nagy jóindulattal közepes gépen (8350/960GT/16Gbyte) teljesen jól fut.

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Biztos javítani fogják, csak ilyen állapotban kiadni egy AAA játékot. Ez egész egyszerűen gáz.

Nekem Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16GB DDR3 1600 MHz konfigom van, ez elvileg akkor jó lenne.

3. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nekem AMD Jaguar 1,6 Ghz, integrált GPU-val, 8GB ram-mal simán futott 1080p-ben.

4. zsolti

zsolti Well-Known Member

Mi közük a kínaiakhoz?

5. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Tencent őket is megvette részben. Mint az epic-et és társait.

zsolti likes this.
  6. zsolti

zsolti Well-Known Member

Az kemény, erről én már lecsúsztam.

7. Fennek

Fennek Well-Known Member

Az ActivisionBlizzard 5%-át vette meg. Az nagyon pici rész.

zsolti likes this.
  8. arbalest

arbalest Well-Known Member

Inkább a piac miatt félnek, népszerűek a Blizzard játékok Kínában.

9. Fennek

Fennek Well-Known Member

Kint van a CPU benchmark is. Már amivel sikerült elindítaniuk. Szégyen.....nem a Gamers Nexusra nézve.

10. molnibalage

Jött valami patch és az annyira jól sikerült, hog sok játékos, akinek eddig elindult, már náluk sem. Én várok a vétellel egy jó darabig, mert nem akarok agyfaszt kapni. De azért valahol elképesztő, hogy itt tart a AAA piac. A komment az SG-ről.

Hát hölgyek/urak nem rövid számítógépes pályafutásom alatt megértem egy olyat - végre -, hogy egy eredeti játékot nem tudok sehogy elindítani.

fip7 likes this.
  11. molnibalage

12. Anti

Anti Well-Known Member

Ha igy folytatódik és hetente lesz 7+GB COD update akkor lassan nem marad hely a Windowsnak sem. :rolleyes:

fedett_mókus likes this.
  13. Veér István

Veér István Well-Known Member

A hongkongi események, tienanmen tér, vagy micimackó tabuk lettek, Blizzconról kitiltás, blizzard onlineból user törlés járhat érte, enhogy a kínai befektetők megijedjenek, ésnehogy a piac bezáruljon. A nyugati öncenzúra a pénz lehetőségének látványára. Mint a Nike, beleive in something, sacrafice everything, but china...

https://www.ign.com/articles/2019/1...ard-hong-kong-china-boycott-blizzard-response

lizzard has found itself under international criticism after imposing a 12-month ban on professional Hearthstone player Ng Wai "blitzchung" Chung for vocalizing his support of Hong Kong's liberation movement.

zsolti likes this.
  14. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Olyan formában igazat adok nekik, hogy egy "sportoló" ne politizáljon, mert lehet, hogy ő Hong Kong mellett állt ki, de a következő már /pol dumákkal is jöhet ha hagyják.

megazez likes this.
  15. Veér István

Veér István Well-Known Member

Egy sportoló is politizálhat, a rajongói meg szponzorjai eldöntik, hogy támogatják-e, a bíróság pedig azt, hogy törvényes-e amit mond. Focis hasonlattal: nem a focipálya tulajdonosának a joga eldönteni. Másfelől jöhet akár /pol dumával is, jobb helyeken nincsenek tiltott vélemények, főleg nem a médiumok által. Ami törvényt sért, arról majd a hatóságok intézkednek.

De nézd így: "a következő már libsi dumákkal is jöhet, ha hagyják", ez hogy tetszene? Ugye, hogy ugye? Nem kell a kettős mérce, amíg nem törvényt sértő egy vélemény, addig lehessen elmondani.

16. Fennek

Fennek Well-Known Member

RDR2 részletes grafikai beállítás magyarázat. Mi mit csinál és hogy lehet gépre tweakelni.....már ha valakinek elindul :)

17. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Én már annak is örültem ha Kerbin körüli pályára tudtam állni benne :oops:

18. molnibalage

Nem tudom, hogy a Humorba vagy ide illik.

papi and arbalest like this.
  19. papi

papi Well-Known Member

Szánalmas. És tuti év játéka lesz meg csomó díjat fog kapni. Ezt is a fanboyság viszi a hátán. Ha nem lenne Kojima meg Norman Reedus akkor menne a nagy hiszti, hogy mi ez a szar. Így meg aki kritikát mer megfogalmazni, arra azonnal rásütik, hogy ez túl mély neked, nem érted a sztorit, azt kell látni ami a dolgok mögött van, nem vagy elég érett stb..
    És a legnagyobb gondom, hogy az első megjelenő trailerek, artworkok nagyon mást sugalltak. Beleszuszakolták a játékba egy röhejes megoldással, de ki számított erre a szarra ilyen képek alapján. Egyre inkább úgy gondolom, hogy Kojima rettenetesen túlértékelt. A végére a Metal Gear is teljesen elborult.

Ooorky likes this.
  20. angelsoul

angelsoul Well-Known Member

Nem tudom, nekem iszonyat átjön - ha hagyod magad, ha élvezni akarod, akkor tökéletes game.
    Nem mindíg csak lőni mag megverni meg úgy májerkedni kelljen egy játékban. Én szeretem a Kojima játékokat, mert próbálnak kikacsintgatni minden irányba, bár a japán játékokkal alapból így vagyok - a nyugati gaming felfogás baromira sekélyes nekem..A keletiek jobban megfognak, de kinek mi.

Aki nem kukacoskodni akar, hanem simán egy enyhén meghökkentő gamet tolni, annak szerintem telitalálat. Aki futószalagon nyomja a gameket és valami világmegváltást várt ettől, annak meg úgyis mindegy mit tolnak elé, mivel nem váltja meg az életét, nem fog tetszeni. Szórakoztatni igen.

Ezen oldal megosztása