1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

2. molnibalage

3. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Régi szép idők amikor még aktív voltam WWIIOnlineban :)

4. molnibalage

Divinity Original Sin. Aki szereti a jó fantasy RPG-t ne hagyja ki. Eddig csak az elején vagyok, de már tetszik. Potom pénzért adják az EE kiadását most a GoG-on. Aki fél az angoltól van hozzá magyarítás is.

5. molnibalage

Aztakurva, Gothic 1 REMAKE!

arbalest likes this.
  6. arbalest

arbalest Well-Known Member

Ok, megvettek kilóra! :D

7. molnibalage

Talán ide illik a sorozat, de lehet, hogy a beszélgető topikba is.

8. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Vladimir Putin Style - egyedülálló és innovatív játék az igaz hazafiaknak, az orosz anyácska és a KGB-szerelmeseknek!

Szereted Oroszországot és a Szovjetuniót? Őrülten csodálod Putyin elnök alfa-férfi stílusát? Szeretsz táncolni a Hardbass-t, játszani a Balalaikán, medvén lovagolni? Akkor ez az ideális játék a számodra!

Így karácsonyra ideális :D

9. molnibalage

10. molnibalage

Beszarok, szovjet Sim City.

fulcrum11 and fip7 like this.
  11. episyrphus

episyrphus Member

érdekes, viszont nemcsak szovjet cuccok vannak benne, hanem csehszlovák és NDK-s járművek is :)

12. megazez

megazez Well-Known Member

therob, fip7 and arbalest like this.
  13. molnibalage

Ez részben igaz a filmiparra is. De én egyébként nem aggódok. Az a kevés igazán értékes AAA játék is olyan sok, hogy arra sincs időm. Meg n+1 régi játékra sem volt soha. A Baldur's Gate-et 16 éve nincs időm végigvinni, mert mindig mást játszok helyette...
    Most éppen a Divinity Original Sin-t. Befosatósan jó.

Szóval néha a több kevesebb. Az, ami nem értés és lelakták, az eltűnik.

Azért valahol ez a fogadói oldal igénytelensége is. Én pl. nem mentem el megnézni már a LJ és a mostani SW részt sem. Amit hallottam róla szabadidőmet nem éri meg, nemhogy pénzt adjak érte.

Csak, ha az innováció így is valójában kintről jött, akkor a kérdés az, hogy ezt egy ponton ki fogja hozni? Mert, ha senki nem mer kockáztatni, mert a "negyedév" a fontos, akkor egy ponton túl marad az ácsorgás.

14. molnibalage

15. arbalest

arbalest Well-Known Member

Elején picit furcsa volt, de kimondottan elégedett voltam a Vajákkal, mind a történettel, mind a színész választással és játékkal. Piszok messze van 2021! :D

A "Toss a coin" zeneszerzője meg pukkadjon meg, egy hete ezt dúdolom XD

16. molnibalage

17. flack

flack Member

Nemcsak azok, magyar járművek is vannak benne, pl Ikarus buszok, de van Budapest skin pack is. Kb 300-320 órám van benne, azért vannak még hiányosságai, de akad benne potenciál is, persze még early acces, így bármi lehet belőle.

18. molnibalage

19. fip7

fip7 Well-Known Member

Ezen oldal megosztása