1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

2. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Játszik errefele valaki Paradox térképfestős alkalmazásokkal?

Elsődlegesen Hearts of Iron 4-et vagy Victoria 2-t játszanék multiban, de van Crusader Kings 2 is :)

3. zsolti

zsolti Well-Known Member

Időmilliomos :)!!!

4. Anti

Anti Well-Known Member

Hülye vagyok, bele kellett jönni egy kicsit, be kell látnom hogy egy generációval előrébb van mint a PUBG...

@dudi neked hogy tetszik?

5. dudi

dudi Well-Known Member

Micsoda?

6. Anti

Anti Well-Known Member

7. dudi

dudi Well-Known Member

8. molnibalage

Egy klasszikus.

9. Horizon

Horizon Well-Known Member

Haha, a sensei-nek megint igaza volt.

10. megazez

megazez Well-Known Member

Ha valaki wotozik BESAFE2020 2hét prémiumot ad.

11. molnibalage

Amilyen jó volt a Divinity Original Sin első része olyannyira nem tudom egyelőre hova tenni a 2. részt. Igaz, hogy kevés harc van benne, de a nehézsége azoknak valahol kb. ott van, ahol a sajtreszelővel rejszolás. Kb. ha nem tudod, hogy mi van előre, akkor reload.
    Papíron open world csak olyan táp minden, hogy egy irányba tudsz menni. Ez így elég muris...
    Az első résszel is tactician szinten toltam, de közel nem volt annyira durva, mint ez. Az első részét bátran ajánlanám kevésbé edzetteknek is, de ez már néha paródiába hajló, hogy a játék mit képzel magáról...

12. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Azért játszok HoI4-ral mert az minden idők legreal...
    Modok!

endre and nyugger like this.
  13. papi

papi Well-Known Member

Mondjuk nekem a modok sokat dobtak rajta.
    Road to 56, Apres Moi Le Déluge, In the name of the Tsar, Kaisserreich, Old World Blues, Modern Day 4, Millenium Dawn, Equestria at War, Führerreich.
    Kisebbekből végignyomtam Hungarian Flavor, Italy Overhaul, Millenium downhoz valami spanyol kieget eszméletlen durva political treevel, OWB-hez az Enclave Reborn,
    Kipróbáltam a Great Wart, de az még nagyon kezdetleges volt.
    Illetve picit belekóstoltam a Cold War Iron Curtainba is, de az rettenetesen bugos és lassú volt.
    Black Ice a szokásos rengeteg apró szarság gyártásával, számomra inkább idegesítő, mint szórakoztató volt.

Alapjátékból a legkedvesebb mókám Finnországhoz kötődik. Kivéreztettem a szovjeteket a Ladoga, Onyega meg a tengerek közötti szűk részekben, a friccek meg bedarálták őket nyugatról jövet. Utána őket is kivéreztettem ugyanitt, a szövetségesek ellenállás nélkül szálltak partra. Mikor stabilan megvetették a lábukat Nyugat Európában csak akkor támadtam ki. Mint kés a vajban úgy hatoltak előre a lerongyolódott német csapatok között dicsőséges perkele harcosaim.
    Illetve egyszer játszottam egy nagyon érdekeset a "békés Japánnal" is. Ennek az volt a lényege, hogy baromira feltápoltam a báb Kuomintangot aki így bedarálta egész Ázsiát. Én csak gyártogattam neki a felszerelést meg rendet tartottam a tengereken ő meg nyomta a Zergrusht.

14. molnibalage

Első hivatalos STALKER 2 kép.

15. megazez

megazez Well-Known Member

DOOM gyurmásítva

16. molnibalage

17. ghostface

ghostface Well-Known Member

Remélem, ezúttal tényleg elkészül. Jó lenne már újra bent lenni a Zónában.

fulcrum11 likes this.
  18. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Tud valaki valamilyen online FPS játékot? Olyasmit mint a WOT csak emberekkel?

19. Pocok75

Pocok75 Well-Known Member

Heroes&Generals
    Benne voltam az Alfában és a bétában is, nem olyan gáz. Ismeritek?

20. Fennek

Fennek Well-Known Member

Mármint unbalanced bugos fost, cheatelt RNGvel és MM-el?
    Valami új SMBD klubhoz tartozol? :)

Amúgy ebből van a több. Counter Strike, COD Warzone pl ingyenes, Rainbow Six Siege mondjuk egy fizetős.
    Vagy Post Scriptum esetleg Hell let loose?

Ezen oldal megosztása