1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Béfejeztem első és utolsó Új-Zélandi végigjátszásomat, azon kívül, hogy 1940-ben átforgattam kommunistába 44-ben függetlenné tettem más érdemleges nem történt :)
    Ja, de, az elbaszott kémmechanikát kihasználva tönkretettem előbb a japánokat, majd a németeket, teljesen lebénítva a hátországot. Amikor csak lehetséges volt fekete vagy indiai kémeket toborozva, hogy ne tűnjenek ki a tömegből.
    Közben meg dübörgött a BOB SEMPLE gyártósor.

2. nyugger

nyugger Well-Known Member

:D

endre likes this.
  3. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Ha valakinek már nagyon hiányzott volna Normandia..

Pocok75 likes this.
  4. alali77

alali77 Well-Known Member

5. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Pedig linkeltem ezt már szerintem. Grath keze nagyon megszalad néha terjedelem terén.
    Amikor felajánlottam, hogy ott is jöjjön ki repszimes cikksorozat, inkább még ő is visszakozott. :)

6. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

DOOM 4.

Kérdés: A HTKA-re lehet képet/videót feltölteni is vagy csak a valahol/máshol eltárolt kép/videó beágyazható (embed)? Lazítanék pár könnyed videóval (saját gépről raknám fel)
    Válaszolónak: Kössssz! :)

7. molnibalage

Máshonnan beágyazás.

8. Fennek

Fennek Well-Known Member

9. Pocok75

Pocok75 Well-Known Member

fulcrum11 likes this.
  10. Kurfürst

Szerintem mindkettő. A Rome 2 és a Shogun 2 a két legjobb játék az egész szériában.

11. Heim

Heim Well-Known Member

Nekem a Medieval 2 volt a kedvencem. Megvettem Steamen a Three Kingdoms-ot, de visszatérítést kértem mert nekem nagyon nem tetszett.

12. Fennek

Fennek Well-Known Member

Azt te adod ingyen? Elfogadom :D

endre likes this.
  13. molnibalage

Mikor rájöttem, hogy az MI mennyire csaló és buta 15+ év stratégiázás után minden ilyen játékot hagytam a fenébe. Semmi értelme, időpazarlás az én szememben. Egyedül a WG:RD és ALB hadjáratait toltam le, hogy véleményt mondhassak róla. Ott is kőhülye az MI.

14. Kurfürst

A Med 2 is szuper jó volt, csak sajnos abban az AI tényleg nagyon hülye volt, meg tele volt utólag idegesítő dolgokkal, főleg a harci animációk miatt. De nálam a nagy klasszikus TW szériából a medieval 1 volt. Jó lenne már ha jönne a három a kínai idétlenkedés helyett, bennem az első totalwar cím, ami totális érdektelenségbe fulladt.

15. molnibalage

Én kb. 5-6 óra után dobta ki. Amikor a szövetségesem seggét is kinyaltam, házasság révén kapocs és az első adandó alkalommal elárult. Köv játék dettó.
    Igazság szerint nem láttam én soha olyan játékot, amiben a diplomácia valaha is ért volna bármit. Alaposabban megnézve csak púder volt.

16. Heim

Heim Well-Known Member

A Stellarisban szeretem a diplomáciát, illetve a Paradoxnak még vannak grand strat játékai amiben állítólag jó a diplomácia. Ezt nem tudom, mert én csak a Stellarissal játszottam tőlük.

17. Kurfürst

Kis Utah Beach és Bocage a Post Scriptumból. Hétvégén egyébként ingyenesen kipróbálható és most leárazás is van
    (21 ajró az egész, 1944 Market Garden, 1940 Franciaország, és a 1944 Normandy pályákkal, és lesz majd még más is, ingyenesen hozzáadják majd)

Fennek likes this.
  18. molnibalage

19. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

20. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

World of Tanks: Blitz

Ingyenes program könyvkedvelőknek.
    Én a Windows Store-ból "vettem" (ingyenes :) ).
    Azért óvatosan, függőséget okozhat ;).

Kb. 4-5-os szintig könnyű, utána kell türelem és ügyesség.

Jó játékot :hadonaszos:

Ezen oldal megosztása