1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nekem valami távol keleti / arab nyelv volt.

Kurfürst likes this.
  2. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

Ez PS, XBox vagy univerzális hardver (nekem megvan a PC-hez :p , vigyázni kell vele, ha nem jól választasz, lehet, hogy nagyon sokba kerül):

3. Galthran

Galthran Well-Known Member

nekem már itt figyel ;)

4. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Ps Now-n karácsonykor adták a gta V-öt, de a tutorial-on se jutottam túl mivel beakadtam egy fedezékbe, az ai meg nem mozdult így lelőni se tudott... Saints row 3-4 után nekem nagyon nem jött be.

5. Pista a hegyről

Pista a hegyről Well-Known Member

Gta 5 nekem olyan játék volt hogy a grafikától meg az open map-től leesett az állam, két hétig elvoltam azzal hogy mentem körbe-körbe satöbbi, aztán ahogy abból elég lett és elkezdtem a story módot ki is fulladt az érdeklődésem, hamar ráuntam, mondjuk nem tagadom ha kockulok akkor mindig valami online fps vagy tankossal toltam mindig is. Így viszont már tudom a barátokkal nyomni, remélem párszor elhülyülünk a virtuális térben, annyit megér egy letöltés.

6. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Bocsánat, ha volt már...

endre, Pocok75 and weasel007 like this.
  7. molnibalage

Dettó. Egyszer ki akartam próbálni, amikor nagyon olcsó lesz, de az alá nem tudott lőni a Steam... :D
    Még nem jött le, de ha befejeztem a Divinity Original Sin 2 II-őt. akkor azért ránézek.

Bár a vicces az, hogy a Witcher III kiadásáig azt sem tudtam, hogy mi az a GoG...
    ... aztán ebből az lett, hogy a Steamen érdemben nem retro (5+ éves) játékot nem vettem 2016 vége óta. Akkor vettem a Civ VI-ot egy key-jel kereskedő oldalon keresztül, mert humble bundle vagy min keresztül a Cities Skylines-t, mert érdekelt az is, hogy micsoda. De nekem kb. ennyi ma a Steam. Lövésem nincs, hogy még mitől van talpon az oldal és mitől uralkodó, amikor ez sápol tudtommal a legerősebben...
    Még, ha a csomagban adott játékokat nem számítom, akkor is vagy 20-at zsákolhattam be 2015 nyara óta, de összesen majdnem 60 van a könyvtárban, mert kaptam ajándékba egy csomót, amivel soha nem fogok játszani.

Az Epicre is azért regeltem korábban, mert PC-re a Journey csak ott érhető el, de a másik ingyenes játék miatt mentem fel csak lényegében, a World War Z. Látni akartam, hogy akkor mi fán terem ma ez a stílus. Hát, valami orbitális szutyok. Ha ez ma a TPS/FPS játék, akkor nekem ez whatever marad. Örökre. V

iszont egyre kíváncsibb vagyok, hogy akkor hosszútávon az Epic mit tud majd mutatni nekem és ez az erőszakos piacszerzés mikor lesz fenntarthatatlan. Mert eddig azért 2 db ingyenes játékot "vettem" meg csak rajta...

Galthran likes this.
  8. Fennek

Fennek Well-Known Member

Tencent a tulajdonos. Egyre több játékfejlesztőt és filmstúdiót vásárol föl.
    Eljön a kritikus tömeg, amikor elég felhasználója lesz ahhoz, hogy teljesen exkluzív játékokat adjon ki.

9. arbalest

arbalest Well-Known Member

Nem bízta a véletlenre :D

endre, fip7 and LMzek 2.0 like this.
  10. papi

papi Well-Known Member

Workshop.
    Vannak játékok amihez több 100 000 mod elérhető a Steamen keresztül. Nem kell keresgélni, himi-humi oldalakról letölteni, trójai vírusokkal kicsomagolni, másolgatni, szarakodni a verziószámokkal. Rendesen lehet keresni a modok között, vannak értékelések, hozzá lehet szólni, ha egy mod futtatásához szükség van egy másikra, azt egy kattintással elérheted.

CS vanilla
    Pár Workshopban eltöltött óra után. Igen, ugyanaz a játék.

endre likes this.
  11. molnibalage

Ezt más is megcsinálhatja.

Viszont az Epic store eddig egy fos. Az account menu simán nem működik. Lássunk, akkor egy be-ki. Bejelentkeznék, csak úgy tűnik elfelejtettem a jelszavam. A helyreállításnál megadom az újat és az ellenőrzést, majd a képembe vágja, hogy "Sorry, the code you are using couldn't be found".

Vastaps.

Veér István likes this.
  12. molnibalage

De a Rockstar szutyok kliense is kezet foghat ezzel a fossal. 1 óta alatt nem sikerült egy verifikáló emailt elküldenie.
    Az Epic kliense akkora fos, hogy egyes részei csak böngészőben működnek.

És ehhez kell 1GB meg több száz MB szabad hely?
    Gyerekek, 25 éve ebben még 20-50 jó játék belefért. Nem egy szaros kliens.

endre, fip7, Heim and 1 other person like this.
  13. weasel007

weasel007 Well-Known Member

Jól van nagypapa, tessék megnyugodni, a gyógyszereket beszedte? :p

14. megazez

megazez Well-Known Member

15. molnibalage

fip7, Ooorky and megazez like this.
  16. ulippo

ulippo Well-Known Member

Unreal 5 engine

17. molnibalage

Szerdán volt már...

18. molnibalage

Ennél a pontnál visítottam a röhögéstől. Érdekes látni, hogy kb. velem egykorúak milyen más játékokkal tolták, amikről én még csak nem is hallottam.

Tcat and megazez like this.
  19. Anti

Anti Well-Known Member

20. megazez

megazez Well-Known Member

Egy csomó játék van benne amit imádtam, most belegondolva 6-7 évesen hatalmas kocka voltam, mindezt úgy, hogy közben a szomszéd srácokkal mindig kimentünk focizni meg embervadászozni.

Ezen oldal megosztása