1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. Veér István

Veér István Well-Known Member

Nem tudom mit lehet azon butítani... De kicsit érzem a csábítást, hogy ismét a galaxis rendjét és békéjét szolgálhassam a mocskos terrorista lázadók ellen!

Tie Defenderrel azért lehetett osztani nekik az áldást!

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

3. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Én bennem van akkora nosztalgia faktor, hogy előreltem. A ő nagyon sokat toltam ezeket a hőskorban, a TIE Defendert viszont kötve hiszem hogy belerakapják, annyira erős hogy kb senki nem játszana akkor a lázadókkal. Az Assault Gunboat és B-Wing, esetleg a Tie Advanced azért meg balanszolható.

4. molnibalage

Ezt nem értem. Ha ragaszkodnak ahhoz, ami volt az X-Wing, T-F és X-WA szériában, akkor itt azonos játékosszám esetén balanszról szó nincs. Az X és A wing is igen fürge volt, de kb. egy erőd volt a pajzs miatt mindkettő a Tie vadászokhoz képest. Ezért írtam odafent, azt, amit...

endre likes this.
  5. molnibalage

És igaza van. Túl sokszor érzem ezt az erős irányítottságot...

6. molnibalage

Gyerekek, ezt a Trine 4 pont olyan cuki és jópofa játék, mint az első két rész volt. Ajánlom mindenkinek.

7. beta

beta Well-Known Member

Ez a Borderlands sorozat elég jól eltalált. Jó sok kreativitás van fegyverek, ellenségek, helyszínek, humor stb terén.

8. molnibalage

Aug. 7. PC-re.

Kurfürst likes this.
  9. nyugger

nyugger Well-Known Member

Garage 54 most egy gaming Cyberpunk 2077 Zsigulit alkotott. Egy jó része a videónak reklám de a végeredmény azért nem rossz na.

10. Fennek

Fennek Well-Known Member

Mivel kenik le matricázás előtt?

Ezen oldal megosztása