1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem tudom, nem olvastam. A játékot sem tudtam végigjátszani, de gondolom valakit csak érdekel.

2. Horizon

Horizon Well-Known Member

Azonnal nekikezdeni. :) Elég lassú, de a hangulata elképesztő és elgondolkodtató, mint minden Sztrugackij mű.
    Ha már könyvajánló, még régebben, talán egy drónos hozzászólásod kapcsán jutott eszembe, hogy olvastad Lem-től a Legyőzhetetlent? Olyan újszerű hadászati elképzeléseket, mint például a 'saturation attack', amiket csak most kezdünk megismerni és a technikai fejlődésnek köszönhetően új dimenzióban értelmezni, a Mester már a 62-ben papírra vetett. Hogy milyen technoevolúciós végpontba futhat ki a dróntechnológia alkalmazása, azt Lem, szokása szerint, egy könnyű, kalandos sci-fi kisregény formájában tárja elénk. Ha érdekel, vagy szereted a stílust, akkor:
    https://adoc.tips/queue/stanislaw-lem-a-legyzhetetlen-stanisaw-lem-niezwyciezony-mon.html

fulcrum11 likes this.
  3. molnibalage

Merre tovább Xbox? Gamepass vs. prémium fejlesztések.

4. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Többször kijelentették, hogy fő piac az orosz ami hardveresen ~5 évvel ezelőtti nyugati átlagot jelent. Már is csoda volt, hogy a hangvezérlés nem azt az egy db magot terheli amit a játék többi része. Ha már kikapcsolni nem lehet, még akkor se ha lenémítod.
    Az, hogy beleférceltek nVidia-tól készen kapott kódrészleteket nem sokat jelent az optimalizálásnál, főleg olyan balhék után ahol kinyírt bizonyos típusu videókártyákat ha túl sokáig voltak a garázsban a játékosok, majd jött a duma, hogy ez nem bug hanem feature.

A máz alatt a mai napig egy koreai mmo motor recseg.

5. Veér István

Veér István Well-Known Member

Rég nem játszom vele, régen brutál jól volt optimalizálva. Év elején elindítottam, két csatát mentem, és töröltem. Fogyatékosok voltak a csapattársaim (Tier IX), kezdésnél hátba lőttek kétszer, amiért kilőttem egy lövéssel a kretént, majd bannoltak egy időre :p Nem hiányzik, de az accountom eladó.

nyugger likes this.
  6. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

~3 hete felraktam, mert Total War Arena bezárása után oda rakták át az aranyat amit vettem.
    Azután töröltem mikor oldalba küldtem egy Pz IV-et szovjet Valentine 45mm-esével majd kiírta "-60 hp".
    Egy lövedék telibekúrta a küzdőteret és odabent elpukkant "-60 hp", meg a parancsnoki kupolát eltaláló és a váltóművet rommálövő is...

7. Veér István

Veér István Well-Known Member

Sosem volt tökéletes szimuláció, de a régi izgalma csaták helyett csak rengeteg hülye van, prémium tankokkal.
    A hajós is elég gyengusz (már az emberanyag miatt), és klános majomsághoz nincs időm (és pénzem), de kb csak úgy élvezhető valamelyest.

8. nyugger

nyugger Well-Known Member

Anno WOT karrierem során szerintem több időt voltam bannlistán mint játékban, mert az ilyen seggbelövős kreténeket általában hasonlóan instant visszaszórtam a garázsba :D Na és mikor fél vagy egy éves bannal szórt meg az isteni belarusz random szám generátor (RNG) akkor ugrottam át WT-re hátha nincs annyi agyhalott alapon

9. Galthran

Galthran Well-Known Member

egy ideje nem wotozom, de az uccsó egy évben már csak klános játékmóddal toltam, nagy ritkán szakaszoztunk randomban pont az ilyenek miatt

nyugger likes this.
  10. megazez

megazez Well-Known Member

Már nincs csapattárs sebzés a wotban.

11. molnibalage

Ezen oldal megosztása