1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Notebook-on kemény 3 usb portot kell beosztanom, 1-et elvisz a külső HDD, 1-et a notebook hűtő+ventillátor, 1 meg kell ha másolni kell vmit pendrive-ra/telefonra.
    Ezért vadásztam 2 éve egy olcsó bluetooth-os egeret aliexpress-en, múlt télen egy H1 Pro "márkájú" bluetooth fülest is, azzal is meg vagyok elégedve, 1 feltöltéssel 6+ óra.
    TV-hez vettem egy 600ft-os BT adaptert, az viszont nagyon trágya, ha működik is folyamatosan vízcsobogást hallani a háttérben.

Veér István likes this.
  2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Lustaság, de majd ugyis most takarítom majd

3. Fennek

Fennek Well-Known Member

Hát jópár elfogyasztott egér után azt mondhatom, hogy a jól kiválaszott egér hatalmas különbséget jelent, főleg home officenál amikor az ember 10-14 órát markolássza.
    Nekem konkrétan az esti kézfájásom szűnt meg.
    Ráadásul az erősen alulértékelt egérpad is simán dob +20%-ot a használhatóságon.

Razer Deathadder Elite + Razer Goliathus control egérpad és valami hihetetlen a különbség még a régi logitech lézereshez képest is (pedig az is 17k volt anno)
    Ja és a lézeresek szarabbak mint az optikai egerek. Ezt is jó volt megtanulni :)

Viszont az egész nagyon emberfüggő. Mindenkinek más jön be. Hiába lehet pl a MediaMarktban végigtapizni (anno kb 15 percig próbálgattam őket mire e mellett döntöttem) a viselkedését nem lehet ott kipróbálni, csak az ergonómiát.

Szóval lottó. :(

kamm and Veér István like this.
  4. Veér István

Veér István Well-Known Member

Köszi a tippet!

Most inkább nyitott fülesekben gondolkozom, a zártak túlzottan elzártak a külvilágtól, ami egy zajos irodában jó volt, de itthon jobb lenne, ha hallanám, ha hívnak/jön a postás/ég a ház :D

Audio Technika nem rossz, kollégának olyan van otthon, és őt is jól hallani, meg amikor nála voltam belehallgattam, és elégedett voltam vele. Mondjuk most a füles, plusz a boom-miki együtt 100k+-ért (plusz áfa) kicsit sok lenne, erre aludni kell, meg nem tudom mennyire lógna bele a boom miki egy webcambe :D Fontolgatom a dolgot. Valamit a nyaralás után újítani kell mindenképp.

5. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Én rövid, "precíz" mozdulatokkal játszok, szinte csak ujjheggyel érintve az egeret, közben a csuklóm végig a le van rakva, úgyhogy nekem jó, hogy elfér a tenyerem alatt és pont kellően pontos (volt olyan egerem amit ezért dobtam ki, mert egyik beállítással túl érzékeny volt, eggyel kisebbel meg fel kellett emelnem a kezem forduláshoz...).
    Az is ráadás, hogy a nálunk kapható budget egerekkel ellentétben még másfél év után sem kopott le, hólyagosodott fel a felszíne...

Egérpadot meg anno Ukrajnában vettem ~200ft-ért, fél centi puha gumi, rajta fekete szövet.
    Tökéletes.

6. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

7. kamm

kamm Well-Known Member

ARMA3, most futottam bele - a vegen komoly hiba volt rafordulni az ellenseges tuzre:

8. ben921114

ben921114 Member

Sziasztok!

Játszik vki a Verdun/ Tannenberggel? Steamen most volt akciós, 7 EUR lehetett behúzni.

9. Terminator

Terminator Well-Known Member

10. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Egy ilyen 10 percet próbáltam de egy ilyen nagyon kezdetleges indie játéknak tűnt..

11. molnibalage

Aztakurva, ez valami wargame szerű.

kaktusz likes this.
  12. Kurfürst

No brakes on the hype train

svajcibeka, arbalest and molnibalage like this.
  13. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Azt olvastam a Battlefront űrhajós része külön játékként eladva, egy nagy 0 az egész.

14. molnibalage

Ez a videó magasabb színvonalat képviselt, mint az összes SW mozifilm az utóbbi 5 évben.
    Fentebb már kifejtettem miért balanszolhatatlan szerintem az egész és még mindig hiányolom a valódi sebesség érzetet. Kb. egy skinezett I. vh repkedés gravitáció és felhajtóerő nélkül a játék.

15. Kurfürst

Infidel!

TIE fighter meg X wing fanok csinálják, azért több lesz ez mint egy rókabőrös kieg. Akik eddig látták élőben azoknak tetszett.

16. arbalest

arbalest Well-Known Member

Ezt nagyon összerakták! :eek:

Kurfürst likes this.
  17. Kurfürst

Molnival teljesen egyetértek abban, hogy kb veri az összes újszériás star warsos űrcsatajelenetet. Nem kis részben azért, mert vannak benne jó, eredeti ötletek.

arbalest and molnibalage like this.
  18. molnibalage

Másban is. Pl. a bolygóra zuhanó roncsokat is jó volt látni, nem váltak köddé.

arbalest likes this.
  19. arbalest

arbalest Well-Known Member

Igen, a Jedi: Fallen Order, most ez a trailer, játékok terén sokkal erősebb, átgondoltabb, reálisabb a történetírás, megvalósítás.

20. kamm

kamm Well-Known Member

En 10+ eve mar kizarolag Razer egeret hasznalok, pontosan emiatt, azota nincs carpat tunnelem (elotte mar felirtak meg csuklomerevitot is.)
    Konkretan en is Deathaddert, korabban Imperator is volt, az is jo, billentyuzetem meg egy sajnos mar nem gyartott Lycosa, ami mar az utolsokat rugja...

Orjito, amikor neha megfagy a Razer driver, mondjuk ketszer egy evben, de inkabb az, mint a keztofajdalom (infoskent en 25-30 eve ulok gepek elott.)

Ezen oldal megosztása