1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kis létszámú magyar missziók

Diskurzus a(z) 'Magyar vonatkozású hírek, elemzések' témában - Terminator által indítva @ 2013. március 18..

1. Terminator

Terminator Well-Known Member

A Magyar Honvédség idén is négy emberrel járul hozzá a szomáliai misszióhoz

http://www.hirado.hu/Hirek/2013/03/14/18/Negy_embert_kuld_a_honvedseg_az_EU_szomaliai.aspx

2. hiryu

hiryu New Member

A másik:
    Cápák vagy hajócsavar?
    http://nol.hu/kulfold/a_tengeren_hallgatjak_ki_a_tripoliban_elfogott_terroristat

3. Kolombusz

Kolombusz New Member

Szomáliai hírszerzési források XD

4. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Faxák az ilyen hírek. Kimegy 4 honvéd. Biztos szakértők, 84 gurigáért kiképezni olyan szomikat akik már 20 évvel ezelőtt deltásokat meg rangereket fektettek ki. ( a módszer az most mindegy )

5. skyhawk2

skyhawk2 New Member

Faxák az ilyen hírek. Kimegy 4 honvéd. Biztos szakértők, 84 gurigáért kiképezni olyan szomikat akik már 20 évvel ezelőtt deltásokat meg rangereket fektettek ki. ( a módszer az most mindegy )

</blockquote>
    Na, azért olvass utána. Valóban haltak meg rangerek Szomáliában. De a milyen árat fizettek akik rájuk támadtak??? Ez a nem mindegy!

6. Kuruc71

Kuruc71 New Member

Ameddig nincs baj addig nincs baj de lovesz feladatokra ( marpedig a bekefentarto alapvetoen lovesz feladat ) szakcsapatokat bevetni egyszeruen hulyeseg. Persze ha nem tortenik semmi akkor nagyon nagy baj nem lehetet de hat ebben bizni azert tobb mint felelotlenseg.

7. joker

joker Well-Known Member

akkor most ők a superman-ek vagy a szárazföldiek teljesítenek szarul? Legközelebb elküldhetnék a Gripen pilótákat is békefenntartani, hátha szembefutnának más országok légierejének tagjaival.

8. szittya88

szittya88 New Member

Az elmult 24 oraban ez a4. Dandartabornok akit nyilatkozni hallottam plvastam tv radio net... A fene vigyeel oket 4 dandart nem tudnannk kiallitani /tudom nincs is jelenle dadar a felepitmenybe.... Deakkor meg plane... Es ez a 4 tuti nem teszi ki a dandartabornoki kar 10% at se.... Varom a generalisokat a hadseregparancsnokokat a vezertabornokokat /mert par ev es szukseg lessz rajuk az elomeneteli tabla miatt no meg persze a fizu emelesre..../

9. dudi

dudi Well-Known Member

szittya88

Megint sikerült épületes baromságot írni...

joker

Megtartóerő...

10. antigonosz

dudi
    Hát elég ciki mert egyből azt gondoltam hogy nincs több honvéd az országban aki elő lehet kaparni missziózni a balkánra. Azt hittem elfogytak a lövészek, meg katonai rendészek. Valahol nem baj ha mennek,ráadásul egy alakulattól. Bővülnek az ismereteik, igaz sokra nem hiszem mennek a tömegkezeléssel meg eáp-ozással. A balkán se egy véres hely manapság. Meg hát menjenek a szakácsok,meg titkárnők is, nekik is kell a pénz úgy mint másnak. Máskülönben nem lennének csak lövészek ha mindig ők mennek. Az ilyen helyeken nagy bajuk nem esik úgysem.

11. dudi

dudi Well-Known Member

antigonosz

Akkor nem értetted,hogy mire írtam.

12. antigonosz

Dudi, fejtsd ki.

13. dudi

dudi Well-Known Member

antigonosz

A misszió jelentős megtartóerőként szolgál ott ahol vannak misszió.Így érthető?

14. dudi

dudi Well-Known Member

De ezt te is leírtad az előbb az utolsó előtti mondatban.

15. antigonosz

16. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Ez most jelent meg. Remélem téved...
    http://hvg.hu/itthon/20140126_Magyar_katonak_haltak_meg_megtamadtak_egy

17. hiryu

hiryu New Member

Breaking news:
    magyar katonák haltak meg Egyiptomban.

<i>http://hvg.hu/itthon/20140126_Magyar_katonak_haltak_meg_megtamadtak_egy

"a fegyveresek az al-Kaida nemzetközi terrorszervezethez kötődő, Anszár Beit al-Makdisz elnevezésű sínai-félszigeti dzsihádista csoportra jellemző ruhákat viseltek." - "„az iszlám az emberiség utolsó reménye” - Vona Gábor "</i>

18. hiryu

hiryu New Member

a dőlt rész egy másik fórumról átemelt hozzászólás.

Részvétem a hozzátartozóknak.

19. joker

joker Well-Known Member

hiryu nem is te lennél ha a vonás idézetet nem vágod be. Tudod az iszlámon belül is van két ellentétes oldal, Vona pont a másik oldalra mondhatta, ha egyáltalán mondta (gondolj csak az irán fele nyitásra való próbálkozásaival). Csak szólok, hogy hazád Izrael ezeket a férgeket támogatja az USA-val együtt pl Szíriával szemben, uh lehet ha miattatok és a támogatásotok miatt haltak most meg magyar katonák.

20. nyugger

nyugger Well-Known Member

Eléggé hoaxnak tűnik, mivel sehol máshol nem írtak erről, illetve a cikkben nincs is szó magyarokról

Ezen oldal megosztása