1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Légi forgalmi kiszolgáló, kisegítő berendezések és eszközök

Diskurzus a(z) 'Egyéb katonai repüléssel, légi harcászattal kapcso' témában - luperator által indítva @ 2013. február 5..

1. luperator

luperator Active Member

Mit gondolsz Bob? Szerinted is kihagyhatatlan ajánlat? Ha most rendeli meg a WS Teleshoptól ezt az űrtechnológiával működő aszfalt tisztítót, ajándékba adunk még egyet, mindössze 99999999999999 Ft-ért. Telefonáljon most!

A vízszintes bordázat vízelvezetésre szolgál vagy a tapadást hivatott megtartani? A Forma 1-ben bezzeg örülnek, ha tele van gumimaradvánnyal a pálya. :D

2. GrGLy

GrGLy Active Member Szerkesztőségi tag Moderátor

3. duckdodgers

duckdodgers Active Member

@luperator :

Száraz időben igen, de ha esik az eső akkor ha lehet elkerülik az ideális ívet.

Amúgy valójában elég vicces, hogy ez egyáltalán felmerül mint probléma...

4. Terminator

Terminator Well-Known Member

Egyrészt érdekes hogy milyen problémák és arra milyen megoldások vannak.

Másrészt tényleg ez volt ma a négy legérdekesebb hír egyike? :)

5. GrGLy

GrGLy Active Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Hát nem tudom, nekem érdekes volt :D Ám ha van valami grandióze óriási hír a tarsolyodban, akkor azt küld el a szerkesztőségi címek egyikére, kirakjuk :)

6. Terminator

Terminator Well-Known Member

Hát nem tudom, nekem érdekes volt :D Ám ha van valami grandióze óriási hír a tarsolyodban, akkor azt küld el a szerkesztőségi címek egyikére, kirakjuk :) </blockquote>

Jó volt ez, néha ilyen is kell. Legalább nem felejtjük el hogy az F-22/F-35-ön kívül is vannak még más problémák.

Ezen oldal megosztása