1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Lockheed F-117 Nighthawk

Diskurzus a(z) 'Stratégiai/taktikai bombázó repülőgépek' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. Terminator

Terminator Well-Known Member

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Hát fogalmazzunk úgy, hogy sok dolgot nem hiszek el benne, amiről beszél. Konkrétan UL-ekkel van tele...
    • Moszkva bombázása F-117-tel. Hatósugár meg smafu...
    • Bármilyen fegyver használata, ami elfér a belső térben. Aha... És hogyan indít akkor pl. AIM-9L/M-et, amikor nem tudja kitolni azokat a térből és lock nélkül nem lehet indítani? LoaL képességről akkor nem is hallottak.
    • Hát, ha pl AGM-88? A HAS módhoz a HARM szenzornak kint kell lennie fegyvertérből.

fishbed and svajcibeka like this.
  3. Hpasp

Hpasp Well-Known Member

fishbed, svajcibeka and fip7 like this.
  4. Terminator

5. Terminator

6. Hpasp

Hpasp Well-Known Member

7. molnibalage

Irritálóan ostoba ez a blog izé. Már tököm tudja hanyadik marhaság jön le rajta.
    Írtam az FB oldalhoz, de kb. le se fogják szarni szerintem...

Terminator likes this.
  8. Terminator

Nem akartam előre odaírni, hogy biztos lesz hozzá egy-két megjegyzésed ... :D

9. Terminator

Interviews with the SA-3 missile crew that shot down the F-117.

(Nem tudom, hogy menniyre új a videó vagy volt-e már, de 3 napja töltötték fel és legalább szerb a forrása.)

Nemerson likes this.
  10. Terminator

A szerbek szerint: "The total of 25 F-117A fighters was engaged in bombing of Yugoslavia (12+12+1). After the war, 22 aircraft flew on their own to the US. Out of the other 3, 1 is confirmed loss and 2 flew back in the transport planes. It is highly likely that the other 2 were heavily damaged."

Nemerson likes this.
  11. Terminator

12. molnibalage

13. altx

altx Well-Known Member

eleg szepen gyakorolnak vele..

lehet hogy lesz meg valahol bevetesen?

de ahoz vmi upgrade is kellene, legalabb az elektronikaban...

14. molnibalage

Nem lesz bevetésen. Ahhoz nincs elég gép hadrendben. Ilyesféle célokra tartották meg. Ma ezzel már az USAF nem menne élseben. Nem illik bele a mai koncepcióba egy olyan gép, ami a stealth módban süket és vak.

Faboo78 likes this.
  15. Terminator

16. Terminator

17. molnibalage

18. Hpasp

Hpasp Well-Known Member

19. Rotten878

Rotten878 Active Member

Mindig elcsodálkozom milyen dolgokat találtok meg; te is, Molni, Allesmor, Galcom (és persze mások is)....le a kalappal!

migfun likes this.
  20. molnibalage

Én nem nagyon találok meg ritka dolgokat, csak mikor tényleg a nagyon sokadik találatot is megnéztem. Meg mióta létezik Google Books egészen durva archivált anyagokat tud feldobni. Lásd az F-111-es sorozat. Lényegében akkori újságcikkek meg mindenféle politikai ülések jegyzőkönyveit és mellékleteit. Az F-111 cikk írása idején ezek sehol nem voltak még.

Az SG.hu-n ximix talál még sokszor durva dolgokat. Inkább ezen adatmorzsák összekötése érdekes. Meg a gépek manualja alapján továbbtúrva.

De a YT-n is olyan anno bizalmas vagy belsős filmek találhatóak meg, hogy ihaj. Isten tudja ki és hogyan mentette meg azokat. A 70-es évek airshow meg oktatófilmek az adott típusokhoz, stb.

fishbed and Rotten878 like this.

Ezen oldal megosztása