LUNA harcászati ballisztikus rakéták

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
5 643
7 693
113
2K6 LUNA harcászati rakéta komplexum, 1960-1982, 3R10 ballisztikus rakéta, hatótávolság: 10-32km, 400kg atomtöltetű robbanó fej.

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
5 643
7 693
113
Ne szard mar tele a forumot rajtad kivül senkit nem erdeklő témákkal.
1. Helyesírás
2. Rengeteg topicot nem én hoztam létre, csak anyagot hozok (képek, leírás, hírek).
3. Attól, hogy nem írnak bele, nem like-ák, még nagyon sokan megnézik.
4. Engem sem érdekel sok topic, bele sem nézek, attól még mások írnak bele, meg olvassák.
5. Ha jól tudom, ez haditechnikai fórum.
6. Jó lenne, ha értelmes dolgokat osztanál meg, nem baromságokat írogatnál.

5K52 Luna-M (Frog-7)

Tavaly a M0-on vittek egy hordozó-indító ZiL-135 (9P113) járművet tréleren. Ezek szerint még vannak a HM inkurrens raktárban ilyenek?

Parapitecus

Well-Known Member
2019. március 22.
1 382
1 481
113
1. Helyesírás
2. Rengeteg topicot nem én hoztam létre, csak anyagot hozok (képek, leírás, hírek).
3. Attól, hogy nem írnak bele, nem like-ák, még nagyon sokan megnézik.
4. Engem sem érdekel sok topic, bele sem nézek, attól még mások írnak bele, meg olvassák.
5. Ha jól tudom, ez haditechnikai fórum.
6. Jó lenne, ha értelmes dolgokat osztanál meg, nem baromságokat írogatnál.

5K52 Luna-M (Frog-7)

Tavaly a M0-on vittek egy hordozó-indító ZiL-135 (9P113) járművet tréleren. Ezek szerint még vannak a HM inkurrens raktárban ilyenek?
Teljesen igazad van.