1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

M113 járműcsalád

Diskurzus a(z) 'Páncélozott harc- és szállítójárművek' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Én úgy érzem, hogy nem az M113-al van baj, hanem kéne nekik egy gyalogsági harcjármű (IFV).

2. eSeM

eSeM New Member

m113- bol van olyan valtozat is talan a danoknal volt, egyebkent zsenialis kis jarmuvek ezek, rengeteg vaians, rengeteg legyartott darab es sok modernizacios csomag, nekem kifejezetten szimpi az, hogy ugyan az a bazisjarmu mennyi mindenre alkalmas

3. tacticool

tacticool Well-Known Member

Én sem értettem soha, mért nézi le mindenki ezeket a sokrétű járgányokat, holott tényleg hatalmas fejlesztési potenciál van bennük, bármilyen feladatra, aminek csak a alváz teherbíró képessége szabhat határt, vagy, hogy mennyit nem szégyell rá költeni a gazdája...

A törökök is elég komolyan fejlesztgetik az ük-ük-ük unokáját, az FNSS ACV-t, amiből van meghosszabbított, megnövelt teherbírású, 6 és 7 futógörgős változat is. Egy igazi mindenes, olcsó platform.

Egyedül csak az alumíniumból készült páncélját érheti valós kritika, de kiegészítő páncéllal már ez is hozza a körkörös védelmet 14,5mm-es HMG-k ellen. Szemből akár a 30mm-es lövedékeknek is ellenállhat.

4. independence

independence Active Member

Hopp , itt miféle változatokat találni... :)

http://beyondthesprues.com/Forum/index.php?topic=1282.195

5. nyugger

nyugger Well-Known Member

6. beta

beta Well-Known Member

7. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Méghozzá parancsnoki változattal.

8. rejsz felügyelő

rejsz felügyelő Well-Known Member

M132 Zippo

fishbed and misinator like this.