1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Magyarország ipara

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - marton által indítva @ 2014. január 19..

1. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Miert?
    2020 jan. 1től fasza EU szabályok lesznek a CO2 kibocsátással kapcsolatban.
    Központilag erőltetik az elektromosat, amire nincsenek az autógyártók felkészülve.
    Jogszabályokkal megölik a Dieselt.
    Danke EU, Danke Grüne, Danke Mutti!!!!

fip7, svajcibeka and antigonosz like this.
  2. Terminator

Terminator Well-Known Member

A grafikon alapján szerintem 2020 áprilisig...

torsen likes this.
  3. torsen

torsen Well-Known Member

Olvasd el a cikket! Határozott idejű szerződések nem megújítása. Milyen más már ez egy munkavállaló szempontjából, mint az hogy eleve el akart menni.

4. SilvioD

Maradjunk a 2023ban.o_O

5. Terminator

Az neked hogy jött ki?

6. SilvioD

Lehet én jobban tudom, mint a cikk? :eek:
    A határozott idejűt eleve egy projektre/melóra vették ideiglenesen fel. Ott sem automatikus, hogy nincs szerz. hosszabítás. Melófüggő.
    De ezt fent valóban kihagytam. Viszont a jellemző az, amit irtam.

torsen likes this.
  7. SilvioD

Melyik grafikonra gondolsz?

8. Terminator

Csak egy volt az cikkben, amit linkeltem.

9. SilvioD

Oké, de abban nincs előrejelzés.

10. Loken

Loken Well-Known Member

https://www.portfolio.hu/uzlet/2019...t-szerez-reszesedest-olajmezoben-a-mol-405903
    "A Mol-csoport és a Chevron ma szerződést írt alá azerbajdzsáni nem operált kutatási-termelési eszközök és csővezeték megvásárlásával kapcsolatban. A megállapodás értelmében a Mol tulajdonába kerül az Azeri-Chirag-Gunashli (ACG) olajmező 9,57%- os illetve a Baku-Tbilisi-Ceyhan (BTC) vezeték 8,9%-os részesedése. A megállapodás értéke 1,57 milliárd dollár, mely a záráskor módosulhat."

fip7, Anti and Szittya like this.
  11. boki

boki Well-Known Member

12. Loken

Loken Well-Known Member

https://m.origo.hu/gazdasag/2019110...vel-epul-ki-magyarorszagon-az-5g-halozat.html
    "A Huawei kínai telekommunikációs óriásvállalat közreműködésével épül ki Magyarországon az ötödik generációs (5G) hálózat - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Sanghajban, a Hungcsiao Nemzetközi Gazdasági Fórumon."
    "Az egyetlen feltétel, amelyet szab, hogy tartsák be országunk törvényeit és előírásait."
    "Az 5G hálózat kiépítéséről elmondta, hogy
    a Huawei a brit Vodafone-nal és a Deutsche Telekommal együttműködésben tevékenykedik majd."

13. Loken

Loken Well-Known Member

https://www.portfolio.hu/uzlet/2019...nem-tette-le-a-voksat-a-huawei-mellett-406041
    "Szijjártó Péter Kínában beszélt a hazai 5G-hálózat kiépítéséről, megemlítve, hogy az új mobilhálózat a Huawei közreműködésével épül ki. A kijelentés annyiban igaz, hogy a Vodafone Magyarország eddig kiépített 5G-hálózatának egyes eszközeit a Huawei szállította, a Magyar Telekom azonban még nem kötött szerződést erről a kínai vállalattal."

14. fip7

fip7 Well-Known Member

15. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Nagyon fincsi .357-es Magnum lőszert gyártottak régen, 1000 Joule felett.

Majd’ eltörte a csuklódat. Imádtam.:D

16. Loken

Loken Well-Known Member

https://m.origo.hu/gazdasag/20191105-kapacitasbovites-jaszbereny-automatizalt-raktarkozpont.html
    "Új, automatizált raktárközpont épül 1,4 milliárd forintból Jászberényben, a Szatmári Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. kapacitásbővítő beruházását a kormány 680 millió forinttal támogatja a Nagyvállalati beruházási támogatási program keretében - jelentette be a pénzügyminiszter Jászberényben. A már elkezdődött beruházás jövő év szeptemberében fejeződhet be."

17. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Az igen, jol kinotte magat a Szatmari.

18. megazez

megazez Well-Known Member

fip7, zeal, svajcibeka and 3 others like this.
  19. Loken

Loken Well-Known Member

zeal and megazez like this.
  20. Loken

Loken Well-Known Member

megazez likes this.

Ezen oldal megosztása