1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MAKSZ

Diskurzus a(z) 'Repülőnapok, haditechnikával kapcsolatos rendezvén' témában - solid által indítva @ 2012. február 15..

1. zolkas

zolkas Well-Known Member

Hűsítés BE-200-l.

jani22 likes this.
  2. zolkas

zolkas Well-Known Member

Na itt vakarom a fejem mert azt írják az első orosz AN 30b most akkor az ukránok vagy az oroszok gyártják vagy kié a név? van embargó vagy csak .......?[​IMG]

3. zolkas

zolkas Well-Known Member

MIG 35 a tegnapi videóban is néztem hogy hogy is van de, de ez földközeli igazi oroszos:)

fip7 likes this.
  4. zolkas

zolkas Well-Known Member

5. joker

joker Well-Known Member

Persze, ez is benne van, de ez már nem az ők hibájuk, a belépő ára korrekt. Olyan, mint a helyi vásárokon a 3 lejes (200 Ft) beugró. Aki akar valamit venni vagy nézelődni az gond nélkül kifizeti, de arra jó, hogy a cigányokat kint tartsa.
    Amúgy 100 dollár az orosz vízum, a jegyet megveszed jóelőre, mert kb már most lehet tudni mikor lesz a jővő évi, és egybekötöd egy hetes nyaralással. Mondjuk Moszkva nem olcsó, s ha Szentpétervárt meg akarod nézni az még annyira sem, de ide is mehetsz nyaralni és akkor nem kell az egészet a MAKS-ra fogd.

szuvorov likes this.
  6. Python

Python Well-Known Member

7. nyugger

nyugger Well-Known Member

Valszeg az Open Skies keretében használt modernizált An-30-ra gondoltak

8. zolkas

zolkas Well-Known Member

egy kis hosszabb szösszenet:DD

9. varga dima

varga dima Well-Known Member

Maks-on kínai nehéz UAV .....CAIG Wing Loong

10. Terminator

Terminator Well-Known Member

11. zolkas

zolkas Well-Known Member

12. Terminator

13. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Averjanov nem is repül, viszont a csiribiri műrepülőbemutatót a Szu-35Sz-el Vascsuk műveli, aki amúgy is műrepülő pilóta, csak később szerzett szakszót nagysebességű vasakra.

14. Terminator

15. papajoe

papajoe Well-Known Member

Ez Orosz heli? Már nem a 70-80-as években járnak.

16. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Láttál már Ka-52-es belsőt? mert az hasonlít ehhez, ha nem komolyabb. Jópár éve hadrendben van, sokat legyártottak már belőle, Szíriában is harcolnak vele, rengeteg fotó van a kabinbelsőjéről a neten, google a barátod, stb stb.
    Te hol jártál idáig?
    :)

fishbed and varga dima like this.
  17. akagi

akagi Well-Known Member

Nem fedezte fel az Explorert!:p:p:p

18. papajoe

papajoe Well-Known Member

Bocsánat,a belső fele ha látszik a képen,ebből nem tudtam megállapítani,hogy milyen gép,pedig ráklikkeltem,hogy milyen betűk vannak a képernyőkön,de nem tudtam kideríteni,hogy cirill,vagy valami más.
    Nem volt utalás.rá, hogy ez 1 Kamov,úgyhogy nem kellett volna tudnom :p ,ti vagytok a szakemberek, én csak a tankok,meg az ágyúk miatt vagyok itt.:eek:

varga dima likes this.
  19. Python

Python Well-Known Member

20. jani22

jani22 Well-Known Member

Ezen oldal megosztása