1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MAKSZ

Diskurzus a(z) 'Repülőnapok, haditechnikával kapcsolatos rendezvén' témában - solid által indítva @ 2012. február 15..

1. Panzerfaust

Panzerfaust Well-Known Member

Ezen már túl vagyok, de a sok apró tétel összeadódik gyorsan, és kb fél miller is kijön egy hét alatt normál üzemmódban.
    Se Moszkva sem Pétervár nem a "low budget" kategória. Nem a belépő a tétel.

2. Python

Python Well-Known Member

3. Terminator

Terminator Well-Known Member

4. jani22

jani22 Well-Known Member

5. sequadon

sequadon Active Member

6. T.Tom

T.Tom Active Member

Van valakinek tapasztalata a MAKSz-on való fotózást illetően?
    Idén első alkalommal lesz lehetőségem kijutni, de úgy látom a közönség felől egész nap ellenfényes lesz a program.

7. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Brutál sokba kerül már átjutni a toronyhoz, míg a közönség felöli oldal valóban ellenfényes. Ha jó gépet van nagy dinamikával, akkor a sziluettekből ki tudsz nyerni némi használhatót, de nem lesz a megszokott eredmény.
    Ezen felül van még a kerítés és a folyópart, de ez utóbbiakra úgy tudom rászállt a hatóság.
    A folyópartnak azonban a lakóövezeti részét úgyse tudják lezárni, ennek pedig megvan az az előnye, hogy lényegében a műrepülőbox kellős közepe alatt leszel, ennek minden előnyével és azzal a hátrányával, hogy se a fel-, se a leszállásokat nem tudod majd meglőni.
    Nekem ennyi infóm van, talán mások naprakészebbek.

8. T.Tom

T.Tom Active Member

Köszönöm, ez is sokat segít !
    Azt olvastam még, hogy a 42. km-nél lévő vasútállomástól fél óra gyaloglással lehet értelmes helyet találni, lehet egyik nap megpróbálom azt.

Ezen oldal megosztása