MAKSZ

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

migfun

Well-Known Member
2013. május 28.
1 052
1 561
113
OFF
A drágán áruló kereskedők minden rendezvény esetén azzal érvelnek, hogy milyen magas a hely bérleti díj, azt is ki kell termelni. Hát ne fizessenek akkora bérleti díjat. Ha senki nem fizeti ki, lejjebb fog menni, hogy legyen, aki szolgáltatást nyújt. Csak ehhez össze kell állnia a kiskeresekedőknek.

ON

T.Tom

Well-Known Member
2016. november 6.
181
527
93
Én végül ma hajnalban értem haza, és délután már megyek is tovább, de ha van rá igény, akkor kb. egy hét múlva össze tudok állítani egy galériát.
A korábbi hozzászólásokra reagálva, tegnap hazafelé úton éppen azt beszéltük, hogy ha csak a kiállított gépeket láthattuk volna, azért is bőven megérte volna kimenni.
Számomra egyértelműen a Berkut volt a csúcs, ma délelőtt meg is találtam itthon azokat a cikkeket róla, amelyeket még gimnazista koromban nyomtattam ki.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 277
35 468
113
Én végül ma hajnalban értem haza, és délután már megyek is tovább, de ha van rá igény, akkor kb. egy hét múlva össze tudok állítani egy galériát.
A korábbi hozzászólásokra reagálva, tegnap hazafelé úton éppen azt beszéltük, hogy ha csak a kiállított gépeket láthattuk volna, azért is bőven megérte volna kimenni.
Számomra egyértelműen a Berkut volt a csúcs, ma délelőtt meg is találtam itthon azokat a cikkeket róla, amelyeket még gimnazista koromban nyomtattam ki.
A fenti beszámoló Sidewindertől és a Tied akár cikk is lehetne felbővítve képekkel és még bővebben. Ostraváról is van három, simán jöhetne MAKSZ-ról is.

• Tetszik
Reactions: fishbed and Tcat

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
37 247
30 101
113
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
14 456
18 168
113

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
4 039
4 939
113
És a vírushelyzet miatt valószínűleg ezen sem lehetünk ott, mint 2020-ban a Győzelem napi ünnepségen, ami 75 éves évforduló volt... :hadonaszos:
Oroszoknál jelenleg az első hullámhoz képest teljesen más a víruskezelés, lényegében minimális korlátozások vannak érvényben, éttermek, bárok, minden nyitva csak QR kóddal kell belépéskor igazold magad. Egyre több országgal indul meg ismét a légiközlekedés (nemrég jelentették be a Helsinki-Szentpétervár járat újraindítását), persze külföldről érkezve a karantént igazolás nélkül nem tudod elkerülni. Az oltásnál rendesen megindultak és tavaszra le akarják a vírus nagyját tolni. Én kissé optimistán arra tippelek, hogy esetleg valamekkora létszámkorláttal és előzetes oltási könyvvel majd a halandóknak is lehetséges lesz betérni a MAKSz-ra. Ha igen és nem jön közbe semmi én mindenképp ki akarnék menni rá.