1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Merkava

Diskurzus a(z) 'Harckocsik' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. nyugger

nyugger Well-Known Member

2. papajoe

papajoe Well-Known Member

Megsérülhettek egyáltalán?
    Mármint ha nem harcol/gyakorlatozik,csak halad valahová,akkor gondolom mindenki be van kötve a helyén,és kész,egy kocsiban megfog az öv,ha csak tetőre rakod unalmadban.

Pogány likes this.
  3. independence

independence Active Member

Töltőgép?

4. independence

Ez szerintem amúgy tévhit... Egy Caterpillar álltal kifejlesztett spec lánc és futómű van rajta . Ami keményebb és kevésbé kopik a köves talajon . Ergo az Eu normál körülményeit is jobban bírná, mint bármi más , ez evidens. Más kérdés , hogy gumibetét híján az aszfaltot meg nem. Szóval terepen pont hogy jobb , aszfalton meg betét kell rá. Aztán ha igény lenne rá , nem hiszem hogy ne tudnának rá gumibetéteset dobni. Minden másban a Merkava inkább tartósabb vagy ugyanolyan jó lehet mint bármelyik nyugati Mbt.

formosa1 and fip7 like this.
  5. papi

papi Well-Known Member

A drumot szokták annak gondolni. A lényege az, hogy 10 lövés be van készítve egy forgó dobba ami a töltő számára könnyen és kényelmesen elérhető. Ha nyugi van megtöltik a drumot, ha akció van akkor meg onnan szedik a skulót. 10 lövésig nem kell kinyitni a lőszert a küzdőtértől elválasztó ajtót ezzel csökkentik a lőszerrobbanás esélyét.
    https://preview.redd.it/bavbiznjl1e21.gif?format=mp4&s=902c32dbc89701719be7e60ca23602811d5929c0

6. independence

Êrtem, köszi! Azt hittem auto töltőre gondolt , mert ez ugye nem az ...

7. dudi

dudi Well-Known Member

8. fishbed

fishbed Well-Known Member

Nem semmi páncél van a tornyon!

Ezen oldal megosztása