1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Mikojan-Gurjevics MiG-31 "Foxhound"

Diskurzus a(z) '4/4+/4.5 generációs vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

2. ghostrider

3. ghostrider

4. ghostrider

5. ghostrider

6. Roni

Roni Well-Known Member

7. ghostrider

8. weasel007

weasel007 Well-Known Member

9. emel

emel Well-Known Member

Weasel, ez így sokkal jobb, mutatósabb, gratula, csak így tovább!! :)

10. weasel007

Köszönöm, amúgy az lett az életcélom, hogy legyen egyszer egy olyan jó képem, amit végre Molni is lájkol :)

11. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A mostanit is lájkoltam, meg néhány másikat. :cool:

12. ghostrider

13. weasel007

Sírva könyörgök, hogy ne linkelj be egy típusról 8 képet egyszerre és pláne ne a RussianPlanes. Net-ről.

Pocok75 likes this.
  14. ghostrider

Mert, mi a probléma???

15. weasel007

Teljesen érdektelen képek nagy mennyiségben hozzáadott bármilyen érték nélkül és ugyanarról az oldalról. Szerintem 3-nál több egyszerre felesleges. Ha mindenáron nekifutásonként 50 képet linkelsz, 15 topicba, legalább kicsit válogasd le a nevezett mennyiségre. Ez így nekem olyan mint a spam.

Pocok75, gacsat, Roni and 1 other person like this.
  16. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem először mondja már ezt a közönség...

17. Roni

Roni Well-Known Member

Igen kicsit zavaró főleg hogy csak képek ami nem rossz csak legyen valami hír értéke is:)
    1 éve van jó netem előtte gagyi volt így problémát jelentett mire elértem az oldal aljára a lassú töltés miatt és emiatt Ghostrider ignorba volt .

18. yangwenli

yangwenli Active Member

Bezzeg fiatal koromban mikor az ember orult ha latott egy elmosodott kepet egy konyvtari konyvben :D :D :D De valtoznak az idok . . .
    Amugy szerintem a makettesek szeretik, ha egy geprol minden szogbol van felvetel. En meg ugy vagyok vele, hogy szinten jobban szeretem ha egy fokkal " sztorisabb", pl. ezt a gepet most javitottak mert anno rafutott egy vakondturasra stb. :) Nem kell semmi Tom Clancy's cucc, valami hetkoznapi es megteszi :p

ghostrider, gacsat and endre like this.
  19. Phoenix

Phoenix Active Member Szerkesztőségi tag

Erre van egy javaslatom.

Mivel valóban zavaró a sok kép a fórumban és feleslegesen lassítja az oldalbetöltést pl mobilon, mi lenne, ha a főoldalon a kerülnének megosztásra képbejegyzés formájában, így több emberhez elérne és hát emiatt is indítottuk a képposztos rovatot?

20. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Inkább két-három kép, és mindegyikhez valami sztori, hogy értsük is amit látunk. A russianplanes már elég promót kapott a htka-n, hogy a törzsközönség nagyobb hányada ismerje, tudja kezelni, netán főoldalon szerepeljen a böngészőjében. Ez itt egy fórum, ugyanakkor nem makettezős fórum, szóval ide nem a walk around sorozatokért jár az ember. Ez itt a tudósklub, nagyon sok főszakértővel, akik egymásnál is okosabbak. Ide okoskodni járunk ☺

misinator, Pocok75 and fip7 like this.

Ezen oldal megosztása