Múzeumok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
8 446
26 113
113
Az egy érdekes gép. Litvániából származik és a BAE Systems, vagy annak közetlen jogelődje dolgozott a géppel, amikor az angolok egy upgrade kit-et akartak kidolgozni a Mi-24-esekre. Annak volt a tesztgépe.

Ha már Midland, a Vulcan-ba és a Victor kabinba is sikerült bejutnod?

• Tetszik
Reactions: Pocok75

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 629
2 000
113
Az egy érdekes gép. Litvániából származik és a BAE Systems, vagy annak közetlen jogelődje dolgozott a géppel, amikor az angolok egy upgrade kit-et akartak kidolgozni a Mi-24-esekre. Annak volt a tesztgépe.

Ha már Midland, a Vulcan-ba és a Victor kabinba is sikerült bejutnod?
A Vulcanba igen! Jót dumáltunk a kisöreggel, de nagyon nagy mese mondó volt! F-4est kimanőverező története kicsit hanta gyanús volt! ;)

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
8 446
26 113
113
De az csak az egyik kisöreg. Van a kilencven éves bácsi, aki a Victor kabint restaurálja, úgy szaladgált fel és le, hogy csak néztem.

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 629
2 000
113
Találós kérdés!

Mi ez? :D

Redgreg

Well-Known Member
2019. december 30.
2 007
4 622
113
Aki uszty Kamenogroszkban jár, feltétlenül nézzen be a skanzenbe. Kb 500 tenge (400 HUF) a beugró, és valami félelmetesen szuper. Este töltök fel képeket

Redgreg

Well-Known Member
2019. december 30.
2 007
4 622
113
Szóval akkor ide. Aki Uszty-Kamenogoroszkban jár, feltétlenül ugorjon be a helyi skanzenba. Kultúrtörténetileg is nagyon érdekes, de a hadtörténeti része is komolyabb fegyverzetet rejt, mint az MH ma. Kb 500 tenge volt 16ban a beugró, ez 400 magyar királyi aranyforintnak megfelelő összeg.
Orosz nyelvtudás előny, habár vengrija kifejezésre így is kaptam egy vagy 10 perces idegenvezetést ékes angrosz nyelven amiből nem sokat értettem, bár a budapesti csata érdemkeresztje egyértelmű volt. Amúgy a város gyönyörű, ha valaki nem nyugatra tartana bátran ajánlom túristáskodásra, meglehetősen olcsó, és kazahföldre vízum sem kell. (Habár tény ami tény, munkaügyben jártam arra) De bár fotózni nem engedtek (nem fizettük ki a díját, nem gondoltuk, hogy ilyen is lesz), aki szeretné, élőben megnézheti az sz-75től 300ig terjedő lérakokokat belülről, és bár oda nem jutottunk be, de ha nem csalódtunk volt ICBM indító is kiállítva.
Kedvcsinálónak pár kép, magával Leninnel, Lisztel, és némi haditechnikával.