1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nők a haderőben

Diskurzus a(z) 'Egyéb, vegyes haditechnikai témák' témában - Tcat által indítva @ 2015. december 7..

1. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

2. Lord Gazember

Lord Gazember Well-Known Member

Ha pontosan ugyan olyan fizikális terhelést bír, mint egy féfi, akkor miért ne. De ha lejebb viszik az alkalmassági szinteket, akkor csak a színvonal fog romlani.

antigonosz likes this.
  3. fip7

fip7 Well-Known Member

Lord Gazember

Mint hazánkban.
    Nálunk is a nőknek könnyített felmérő dukál. (<i>Ha jól emlékszem</i>)

4. formosa

formosa New Member

A vallási fanatikusok ellen jó szolgálatot tehetnek, mert akit nő öl meg, az nem juthat a paradicsomba.

5. Pocok75

Pocok75 Well-Known Member

Amikor nem lesz GPS akkor kell a radiros cerka! ;):D

arcas likes this.
  6. Szittya

Szittya Well-Known Member

Persze mint afganba hiába fizettek a haduraknak meg a talibannak hogy ne támadjanak azok azokat a konvolyokat ahol női katonák is résztvettek a jarorozesbe mégis megtámadták... vadasztak rájuk és nem csak a taliban meg a hadur olyan emberek is akik amúgy nem intéztek volna támadást de mivel a katona nő megsértette épp csak azzal hogy rászólt és parancsolt neki (ezzel a családja és a teljes közösség előtt halálosan megsertette...) bizony bosszút ált vagy próbált hol akval hol rpgvel hol egy iedel...a muzulmánok ellen pont hogy nem elrettentő erő a női katona hanem célpont ahogy a kistarsait is celponta teszi... muzulmán ellen női katonát küldeni nem szabad...legfeljebb a táborba annak elhagyását megtiltva...

Pal and antigonosz like this.
  7. akagi

akagi Well-Known Member

Csak feltevésed, vagy konkrétumokat tudsz? Nem kötözködni akarok! De, talán, egy hangyányival több infóm van, amit nem szeretnék nyilvánosságra hozni. Akiről tudok, azt a mai napig is hívják a muszlim világba, "rendrakásra", pedig már az anya szerepét kéne "játszania"!
    Most találtam meg a bejegyzésed!

8. Szittya

Annál az egységnél szolgáltam ahol hősi halottak lettek...akiről tudsz az legfeljebb a táborba rák rendet és nem jarorbe.ez 100%ig elsokezes info.koszovóba cipruson lehetnek jarorbe nők a kozelkeleten le van tiltva afrikába meg csak fitiszt uramszonyom mehet.

Pal likes this.
  9. akagi

akagi Well-Known Member

Nem járőrözik. Felderít és...! DNYAfrika? Ugye, félszavakból is megértjük egymást? Bocsika!

10. Szittya

Meg a szakaszaltisztem 2x mailba tudom kikbol állt a kis csoport... az a felderítés nem az a felderítés... ez nem azt jelenti hogy haszontalanabb (sok tekintetben hasznosabb) de az nem az a felderítés

11. Szittya

Mármint amit a nő végzett mert a férfiak jaroroztek is.

12. akagi

akagi Well-Known Member

Köszi!

13. weasel007

weasel007 Well-Known Member

14. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Azt hittem azt a szoknyás német faxit rakod be. :) Pedig két éve még azon röhögtünk hogy Koncsítát bevették a német seregbe...

15. arbalest

arbalest Well-Known Member

antigonosz likes this.
  16. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Tetszik hogy gatyában van, fő a női egyenjogúság, bezzeg németországban...
    Tuti van róla valami manga vagy mit tudom én mi figura.:)

17. arbalest

arbalest Well-Known Member

Hát igen, nem lepne meg. :D

18. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Kemény, mint a kád széle.

wolfram, fishbed, ozymandias and 6 others like this.
  19. Szittya

Most ez lehert furan fog hamgzani de ha jobban belegondol valaki rajon hogy nem az.

Azonnal le kellett volna csukni amint visszament daniaba.egy mesterlovesz aki 103 celpontot likvidalt nem valo europaba... Sot ez brutalisan nagy szam plane mesterlovesznek. /meg egy bombazo pilotanal elmegy de egy mesterlovesznel.../ ez a csaj pszichopata.

20. Szittya

Nem azert mert no meg mielott valaki felreertene. 103 embert kinyirni tavcsovessel ropke masfel ket ev allatt... Ez egyszeruen beteg... De tenyleg az es ne jojjon senki azzal hogy az eletejert meg hasonlok ha mar csak a toredekenel az eletejert kellett volna meghuznia az elsutobillentyut is mar reg hallott lenne... Ez mar elvezetbol gyilkolt /fuggoseg ami nem fog nalla elmullni./ nem ideologiajert az eletejert vagy meggyozodesbol olt. Ez mar tul nagy szam ahhoz... Hihetetlen nagy szam. /a mesterloveszek es a tavcsovespuskasok hatekonysagba magasan minden mas szarazfoldi beosztas folott allnak /talan a hk/ megis keves van belolluk. /es nem azert mert atomfizika lenne megtanitani valakit vagy mert olyan piszok draga /ak hoz kepest az de sok mashoz kepest nem./ hanem mert az emberek tulnyomo tobsege nem alkalmas ra. Egyszeruen emberileg.

Sokkal betegebb mint akiket megolt 90% ba ez fix... Pedig az isis nem babapiskota...mocsokos egy allatok vannak koztuk nem kis szamba.

Ezen oldal megosztása