1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Online katonai játékok

Diskurzus a(z) 'Szimulátorok' témában - Mackensen által indítva @ 2013. február 22..

1. Terminator

Terminator Well-Known Member

2. mirella

mirella Well-Known Member

Az 1-2-vel még ma is eljátszanék ha lenne időm rá...na meg a Cold war conflicts-al amit sokan nem ismernek de ugyanaz.....izraeli,egyiptomi,szíriai meg talán usa kampánnyal.Ha valakinek kell feltöltöm mert kapni már nem lehet.

3. mirella

A Panzer General 2 volt még ilyen nálam,csak az már csúcsgépeken nem fut el.

4. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

És próbáltam az 1. vagy 2. részt. Gyakorlatilag játszhatatlan vacok volt főleg, ha a Wargame szériával vetem össze. Ok, a kettő között évtized van, de akkor is...

A PG2 simán elmagy újabban is emlékeim szerint sőt, szénné moddolt változata és közössége is van. 100-as (!) nagyságrendű hadjáratot csináltak hozzá asszem totálisan átszabták a játékot. Persze soha nem volt időm csekkolni.

5. mirella

Természetesen mikor én játszottam vele,akkor még csúcsjáték volt.Össze sem lehet a wargammel hasonlítani. :)

A pg-ről ha tudsz letöltőlinket adni megköszönöm. :)

6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Asszem ez az.
    http://www.adlerkorps.com/what/what.html

7. Roni

Roni Well-Known Member

8. ruhakupac

ruhakupac Member

Nem akarok reklámot csapni, de akinek tetszett anno a Harpoon széria, annak a Command - Modern Air/Naval Operations is fog valszeg.
    Ma estig még akciós.

A novemberi hozzászólásokhoz pedig:
    A PG2 szellemi örököse pedig a Panzer Corps, ami még mindig akciós Gőz nevű játék disztribúciós rendszeren.
    Gyakorlatilag végtelen hosszúságú a játék a kiegészítőkkel.

9. Roni

Roni Well-Known Member

https://sg.hu/cikkek/jatek/123752/visszater-a-gyokereihez-a-call-of-duty

"Visszatér a világháborús korszakba a franchise, ahol utoljára 2008-ban, a World at War megjelenésekor járt?"

Na nee isten őrizzen!!:eek::eek:

Vagy a Modern Warfare-szintű, kicsit fejlettebb, de az igazi sikert és áttörést hozó gyökerekre gondolt a kiadó?

Az ! az!:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

A Advanced király volt! az új scifi egy nulla !!

A modern warfare 3 és az advanced között kell lennie az új call of dutynak és legyen az ellenség az eurázsiai unió :p:p

Az Advanced-el is már az volt a bajom hogy valami "katonai nagy vállalatok harcoltak :confused:

Ezen oldal megosztása