1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Online katonai játékok

Diskurzus a(z) 'Szimulátorok' témában - Mackensen által indítva @ 2013. február 22..

1. Szpéter

Szpéter Member

2. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nem olcsó, de jó. Teljesen más élmény repülővel játszani úgy, hogy korrekt Joy-al ha jól be van állítva az adott jákban, olyan finoman mozgatod a repülőt mindhárom tengelye körül hogy nyoma sem lesz semmi "darabosságnak". Van egy rakás valós manőver, amit egérrel és billentyűzettel nem lehet pontosan megcsinálni, mivel proporcionálisan kell hozzá játszani egyszerre a magassági és az oldalkormánnyal, illetve csűrővel. Ezt billentyűről pontosan lehetetlen kivitelezni, egy Joy meg erre van kitalálva, akárcsak a valódi repülőgépeken. Más érzés a gázkart fogni, toligálni előre hátulra szintén egy tengely mentén, úgy hogy százalékra pontosan tudod adagolni a motor teljesítményét azonnal, mint a + - gombokat nyomogatni. Ég és föld a kettő realisztika érzetben is. PS-4 hez sok más ha jól tudom nincs, csak ez a Thrustmaster Flight sorozat ami kompatibilis, de ebben azért nem vagyok teljesen biztos.

3. zsolti

zsolti Well-Known Member

Ezt is szeretem. Meg a Blitzkrieg 3 at is.

4. jOkA

jOkA New Member

Thrustmaster t flight hotas 4. És a warthunderrel reklámozzák. 23 ezer azért meggondolandó :D Ha esetleg kedved lenne megajándékozni szólj.. :D

Ezen oldal megosztása