1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oroszországgal kapcsolatos off-topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - boki által indítva @ 2013. január 28..

1. Telak2

Telak2 Well-Known Member

Hát nemtudom, a formavilág elég 2000-es évek eleje. A belső tartalom sem nagy szám, meg elég ingadozó minőséget hallottam.

2. boki

boki Well-Known Member

Az orosz átlagembernek jó lesz, olcsó. :)

3. Telak2

Telak2 Well-Known Member

Azért a külföldi piac ma már többet vár el.

4. boki

boki Well-Known Member

Dacia Logan szint, de attól jobban néz ki.

fip7, notaricon and zeal like this.
  5. gacsat

gacsat Well-Known Member

Hát nem 5 perces vonatút volt.
    Kértem a legolcsóbb jegyet. Munkácsról mentem Csapig. Valami egy forintért kaptam egyet. Néztem, 100km. Mondtam, nekem nem kell 100 kilóméteres. Itt ez a legkisebb, mondta a kasszírnő.

6. joker

joker Well-Known Member

Kis plusz odafigyeléssel az összeszerelés minőségére, nyugaton is el lehet adni ugyanúgy, mint a daciákat. 3-5 évig garanciás, 2-3 havi német fizetésből megveheted, új, elvisz A-ból B-be, alapjában véve semmi rosszat nem mondhatsz el róla, mert teszi a dolgát eszközként, ha meg presztízs autó kell f*sznövelni, akkor az más árkategória.

sidewinder12 likes this.
  7. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Ennyi pénzért mit is kapni? Hát nem sok mindent mikor egy átlag sima fűnyírótraktor is 4-500000. Arra hogy úgy ahogy vagy beugorj és elrohanj vele 15 km-re ezért azért bőven megfelel, aki flancolni akar az meg vegyen egy 15 éves BMW-t ennyiért.

szegcsab, marton and zeal like this.
  8. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Miért lenne az? Rengeteg embernek az autó csak annyit jelent hogy elvisz a-ból b-be napi szinten, kényelmesebb legyen mint egy busz vagy bringa, megfizethető áron és kész. Ezt a Granta hozza úgy mint a többi népautó.

szegcsab, marton, notaricon and 3 others like this.
  9. zeal

zeal Well-Known Member

10. boki

boki Well-Known Member

Repülőgép temető Kalinyingrádban. Elhagyott légibázis.

Szu-27P, Szu-24, MI-24P, Mi-8, Tu-22M3, An-24

fishbed likes this.
  11. sidewinder12

sidewinder12 Well-Known Member

Hát az igazat megvallva nekem ez nem tetszik. A Kalina és a Priora (amit az új magyarországi forgalmazó a bánat tudja miért nem hozott be...) sokkal imkább bejön. Pedig a Priora az a régi Szamara utód 2110-es család modellfrissítése, szóval nem egy új konstrukció. Viszont úgy külső formavilágát nézve,mint a belsőt, jobban bejön nekem.

12. boki

boki Well-Known Member

Mindkét MSz-21-300 repülési protó Zsukovszkijban. Már a harmadik repülési protót is összeszerelték az irkutszki Irkutban (ahol a Szu-30SzM-et és Jak-130-at is gyártják)

13. jani22

jani22 Well-Known Member

14. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Foci VB-hez utólag :)

15. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

16. honved

honved Well-Known Member

17. boki

boki Well-Known Member

A SZU köztársaságainak 1 főre jutó GDP-je 1990-ben (1. oszlop) mellette a fogyasztás ezer USD-ben

vilmoci, gacsat and nyugger like this.
  18. boki

boki Well-Known Member

Új parkot adtak át Krasznodarban.

minszk2 and notaricon like this.
  19. Tisztán látod a dolgokat, kevesen merik ezt így leírni. Ezért lenne fontos ha együttműködésre törekednének nemcsak a gazdaság de az emberi jogok terén is.
    Európa tartja lélegeztetőgépen ezt a súlyosan beteg embert, de a gyógyulást a betegnek is akarnia kell nem csak az orvosnak.
    A putyinizmus szűklátókörűsége a kór és az európai értékek azaz mi vagyunk rá az orvosság.

20. dudi

dudi Well-Known Member

Milyen európai értékek?Mert ha nem is tudom mióta uralkodó ballib értékekre gondolsz az inkább hányinger és egy atomsalvonál is kártékonyabbak!Oroszország pedig nem beteg ember még ha nem is a szabadságjogok vagy a demokrácia zászlóshajója.De pl az USA a jogállam mintapéldája?Mert számomra érthetetlen,hogy egy jól működő példaértékű jogállamban hogyan lehet egy olyan elnök hatalmonaki állítólag(nem követem az ügyet de azt tudom,hogy minimum 3 vizsgálóbizottság bizonyítottnak tekinti az orosz beavatkozást amiről Trump stábja és így Trump is tudott*) az ellenségnek kikiáltott ország segítségével nyert választást.Az én értékrendem szerint egy példaértékű jogállamban egy ilyen ember amíg be nem bizonyosodik a vádak hamissága nem gyakorolhatná az elnöki jogokat!

szuvorov, cinikus, vilmoci and 2 others like this.

Ezen oldal megosztása