1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oroszországgal kapcsolatos off-topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - boki által indítva @ 2013. január 28..

1. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

És? Mondtam én, hogy Manhattan a példakép? Vagy ezt honnan rántottad elő barátom?

2. ghostface

ghostface Well-Known Member

Nyilván valóan volt egy nem túl pozitív csengése a hozzászólásodnak, talán nem is véletlenül. Mivel Manhattanben építették az első felhőkarcolókat ezen a kis bolygón, így tekinthetjük példaképnek is akár. De azt is elfogadom, ha te nem tartod példaképnek és szívesen olvasom a város nevét, amit követendő példaként állítanál fel Moszkva számára felhőkarcoló építés tekintetében. ;)

A barátkozással meg szerintem egyelőre még várjunk. Alig ismerjük egymást.:p

fip7 and vilmoci like this.
  3. Schurrer

Mit jelent az, hogy nem véletlenül? Persze, hogy tudatosan írtam amit, nekem nem tetszik, Moszkva egy gyönyörű város, nem örülök, hogy hasonlítani akar az amerikai látképhez és városokhoz. A barátom egy barátságos megszólítás, akkor hagyjuk. Nem tetszik ez a terv ghostface. :p

4. ghostface

ghostface Well-Known Member

Ok. Így már érthetőbb, hogy mire is gondoltál. Félre értettelek.;)
    Nekem még nem volt lehetőségem élőben megnézni Moszkvát, de talán egyszer sikerül. Képekről nagyon szépnek tűnik valóban.
    Véleményem szerint egy világvárosnak szüksége van egy ilyen modernebb, üzleti részre is.Szükséges rossz, ami sokaknak esetleg nem tetszik.
    Nekem egyébként tetszenek a felhőkarcolók, akár New Yorkban, akár Londonban vagy Moszkvában vagy Pekingben vannak.

fip7 and Schurrer like this.
  5. Schurrer

Barátom!! :D

ghostface likes this.
  6. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

7. jani22

jani22 Well-Known Member

8. boki

boki Well-Known Member

9. gacsat

gacsat Well-Known Member

10. boki

boki Well-Known Member

Mr. Wagner... :)

11. boki

boki Well-Known Member

12. jani22

jani22 Well-Known Member

13. jani22

jani22 Well-Known Member

Voltmár?

"a honvédelmi miniszter repülőgépét a Balti-tengeren"

Csak mihez tartás végett! Talán a taránt nem vállaló néhány felesleges G erőt bevállalt.

fishbed likes this.
  14. papajoe

papajoe Well-Known Member

Bírom ezt az odébb hessegetést,odajön a nato gép,udvariasan repül az utasszállító mellett,erre összevont szemöldökkel berepül az Orosz vadász,mire a nato gép arrébb repül.
    Mégis mire számított a nato gép?
    Egyáltalán minek megy oda?
    Nyilván hivatalosan repül az utasszállító,transzponderrel,100km-ről világít a radaron,mi f@szt kell még tudni róla?
    Cirill betűket gyűjt repcsik oldaláról?

15. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Mondjuk azt hogy merre megy, mit tervez, milyen sebességgel, milyen magasságon, stb.... :)

16. DINAMO

DINAMO Well-Known Member

Te mit csinalnal ha a radarorodon fetunne egy azoositatlan repulogep? Mert hogy kikapcsolt transzponderrel repult a gep.

17. papajoe

Hol van,hogy ki volt kapcsolva a transzponder?

18. papajoe

Ebből mit nem mutat a radar?

19. emel

emel Well-Known Member

Pl. azt hogy "mit tervez"??! Persze ezt akkor se fogja tudni a NATO-vadász (meg az őt rávezető radarkezelő se), ha ráülteti a gépét az utasszállító szárnyára!! :D:p

notaricon and zeal like this.
  20. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nem kell itt kelteni a feszkót. A vadászgép csak barátilag repült mellette, éppen meg akarta hívni egy kávéra amikor az agresszív orosz elkergette.

vilmoci likes this.

Ezen oldal megosztása