1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oroszországgal kapcsolatos off-topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - boki által indítva @ 2013. január 28..

1. boki

boki Well-Known Member

Szerintem túl nagy változások nem lesznek. Sokan maradnak a régi kormányból.

2. boki

boki Well-Known Member

Más szavakkal Lavrov,Sojgu és Boriszov marad. Akik alatt rezeg a léc: munkaügyi miniszter, sport miniszter, egészségügyi miniszter, oktatási miniszter, szociális ügyekkel foglalkozó miniszter...stb

3. moreau

moreau New Member

India nem lesz szereplő? Szerintem a kulcskérdés Ázsiában ők és nem az oroszok.

4. ladagrant

ladagrant Active Member

Shojgu és Lavrov imázsa igencsak fel lett építve az alternatív médiában mint akik hozzájárultak az új orosz aranykor eljöveteléhez, így elég hátbavágó lenne az egész hálózat számára ha Putyin mindenki tudta nélkül kipöccintené őket mint egy takonygalacsint.

5. milagro

milagro Well-Known Member

Köszi!
    Orosz nyelvű sajtóban volt olyan hír egyébként, hogy Mihail Misusztyin egyik fia meghalt volna?
    Mit lehet tudni a magánéletéről?
    ..
    A komment miatt teszem ide:
    https://neokohn.hu/2020/01/17/putyin-vegkepp-ket-vallra-fekteti-a-demokraciat/

csibeszke, SilvioD and gergo55 like this.
  6. boki

boki Well-Known Member

Nem hallottam , hogy meghalt volna valamelyik fia. 3 fia van egyébként , 2 egyetemista (20,21 évesek) a 3. 11 éves sulis. Apja katonatiszt volt és zsidó származású, anyja örmény származású. Felesége tatár. Sportol-hokizik, szereti a zenét és szerez is.

----------------------------------------------
    Jól látja a dolgokat a hozzászóló :)

7. zsolti

zsolti Well-Known Member

India?

Nekik vizük nincs annyi hogy itassák a lakosságot, kulcs kérdésnek kulcs kérdés lesz, de csak annyiból hogy merre felé szeretnének majd tömegesen migrálni, illetve meddig szaporodnak tovább.

Szerintem előbb utóbb ők megeszik egymást a pakisztániakkal.

Nekem India mint problémaforrás villan be mindig, nem úgy mint potenciális leendő nagyhatalom, vagy királycsináló.

nyugger, ghostrider, papajoe and 4 others like this.
  8. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Nos: Kanada, Ausztrália, Ausztria, Egyesült Királyság, Írország, a skandináv államok, stb, stb.... (Bár én nem írtam hatékonyságról, csak te, de ezekben - és még sok államban - jól, és egyben hatékonyan működik.)
    Az a baj, hogy nem tudod mi a különbség a vezérlés és az irányítás között.

HAndrás likes this.
  9. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Lehet, hogy problémaforrás, de elsősorban Kínának és Pakisztánnak. Azért addig, amíg van indiai-orosz fegyverbarátság, addig nem nagyon lehet nyugodt ilyen ellenséggel a hátában Kína...

10. Fennek

Fennek Well-Known Member

"Australia belongs to China"
    SerpentZA

11. Fennek

Fennek Well-Known Member

A putyini demokráciáról:

12. zsolti

zsolti Well-Known Member

Ausztrália keresi az összes lehetőséget arra hogy szövetkezzen bárkivel Kína térnyerése ellen. Pont úgy mint Japán.

13. notaricon

notaricon Well-Known Member

Uhh... Ennek a felsorolásnak azért vannak gyöngyszemei...

14. Fennek

Fennek Well-Known Member

Ehhez képest működik náluk a kínai cenzúra, a kínai rendőrség, az okatási intézményeik tele vannak kínaiakkal, az oktatók a zsebükben a politikusaikat megvették, a bányák, földek és lakások kínai kézben.

Annyira pénzéhesek hogy kivásárolják őket a saját országukból.

Roni and milagro like this.
  15. zsolti

zsolti Well-Known Member

Mégis szövetkeznek az amerikaiakkal, és kígyót békát kiabálnak a kínaiakra.

16. zsolti

zsolti Well-Known Member

Csak az van...

zeal likes this.
  17. milagro

milagro Well-Known Member

Pontosan, tartanak tőlük ugyan , de a pénzt azt jobban csippázzák azért!
    17366-os kommentemben ezt írtam én is lényegében, orosz &SZU topikban.
    ..
    Egy ~1400 milliós országnak nem fog gondot okozni száz év alatt infiltrálni és elnyelni egy ~25 milliós képződményt!

18. papajoe

papajoe Well-Known Member

:D:D:D

Lelkeslaikus, ghostrider and zsolti like this.
  19. ulippo

ulippo Well-Known Member

Jól illusztráltad. Így néznek ki a jóléti demokráciák polgárai. Így meg a hatékony diktatúráké: :confused::confused::confused:

A diktatúra-fanok miért nem próbálják ki azt a remek rendszert? Vannak nagyon rendezett hatékony diktatúrák, de mégis inkább a demokráciákba mennek még a diktatúra-fanok is. Mi a gond, túl kényelmes a demokratikus kanapé, nem akaródzik egy erős diktatúra szolgálatába állni? Hát akkor marad a rajongás a távoli csodás diktatúrák iránt, a demokráciába még ez is belefér.

Ezért jobb a demokrácia. Itt nyugodtan lázadhatsz a rendszer ellen és követelhetsz diktatúrát. Diktatúrában ugyanezért lecsuknak, összevernek, vagy meg is ölnek.

HAndrás and Masztiff like this.
  20. boki

boki Well-Known Member

Ezen oldal megosztása