1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oroszországgal kapcsolatos off-topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - boki által indítva @ 2013. január 28..

1. gacsat

gacsat Well-Known Member

Azt az oroszok futtatják.

2. Loken

Loken Well-Known Member

fip7 and gacsat like this.
  3. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

4. papajoe

papajoe Well-Known Member

antigonosz and svajcibeka like this.
  5. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

Miért ne vehetnènek?

6. ulippo

ulippo Well-Known Member

Aki 6 év alatt nem volt képes felfogni, hogy mit jelentenek a szankciók, az már nem is fogja. Ha elmagyarázod neki, hogy az olajra nem vonatkozik, egy hét múlva elkezdi ismételni ugyanazt a hülyeséget. Egyik fülén be, másikon ki. Én már vagy ötvenszer elmagyaráztam nekik mik a szankciók, de nem fogták fel.

HAndrás likes this.
  7. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

:) kösz h szóltàl

8. boki

boki Well-Known Member

Bárki vehet orosz olajat meg gázt is. Amire szükségük van azt nem fogják szankciózni... :)

fip7, Masztiff and svajcibeka like this.
  9. ulippo

ulippo Well-Known Member

Erről ti is tehettek, hogy ennyire nincsenek képben. Nem maguktól szállt a fejükbe a sok hülyeség. Az orosz propaganda sulykolta a fejükbe, hogy a nyugatiak vígan kereskednek az oroszokkal, nekünk meg nem engedik a szemetek. Ezt ismételgetik folyton de ők csak papagájok, a hazugságaik forrása máshol ered.

10. boki

boki Well-Known Member

A gyerekek is szeretik Putyint...

sidewinder12 and fishbed like this.
  11. boki

boki Well-Known Member

Minden ember más adottságokkal rendelkezik, van akinek jó a memóriája, van akinek nem. Vannak olyanokis akik nem tudják, hogy beszélnek -e oroszul vagy ukránul, egyszer igen-egyszer nem. :)

sidewinder12, fip7, fishbed and 5 others like this.
  12. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Na ja, csak legyen min szallitani es meg ne furjak azt a gazcsovet az ukranok, vagy az EU. Hogyan vernyogtak hogy orosz gazt veszunk jajj...

fip7, zeal and ghostrider like this.
  13. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Latok neha egyToyota Rav 4-et. A hatuljan van egy Putyin matrica. :)

zsolti likes this.
  14. :D

15. zsolti

zsolti Well-Known Member

Muszáj nekik :D!

zeal likes this.
  16. zsolti

zsolti Well-Known Member

Ebben ÍGY igazad van. Azt azért én gyorsan mellé tenném, hogy amikor viszont a Német-Orosz Nord Stream II készül, az USA mindent bevet hogy ne mehessen végbe a project, mert az antidemokratikus gázt szállítana, meg függésbe rakná az EU-t az oroszok nyersanyagától, illetve a pénz amit kapnak érte tolja az orosz haditechnikát és így potenciális veszélyforrás.

Ha az USA/GBR vesz egyre nagyobb mennyiséget, az miért másabb, az miért polkorrekt?

fip7, zeal, ghostrider and 1 other person like this.
  17. ulippo

ulippo Well-Known Member

Nekem jó a memóriám és úgy emlékszem soha nem mondtam, hogy tudnék oroszul vagy ukránul. Google fordítóval nagyjából érthető mindkettő, az angol szoftver jobb, de az orosznak én is értem mondjuk a 10%-át, mert hasonló mint a német vagy az angol csak több a lágy mássalhangzó és az oroszban is vannak nyugati vendégszavak amik érthetőek orosz akcentussal is.

Minek neki már ekkora népszerűség ha a hatalom átadására készül vagy nem?

18. ulippo

ulippo Well-Known Member

A Nord Stream II-vel lekapcsolhatják az ukrán tranzitot azaz a magyar tranzitot is és akkor vehetjük úgy a gázt, hogy az oroszok mellett a svédek, a dánok, a németek, a csehek és a szlovákok is tranzitdíjat szednek, az jobb lesz?

19. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nem ezt mondtam, miért csúsztatsz? Nekünk nyilván a Déli Áramlat lett volna igazán jó, ahol mi kaszáltunk volna nagyot mint az egyik elosztó. Ettől függetlenül, kérlek amit írtam, azt válaszold meg!

Hogy van az, hogy ha az EU vezető gazdasági hatalma összeáll a ruszkikkal orosz földázt szállítani az EU-ba az antidemokratikus, de ha az USA/GBR vesz egyre több orosz nyersanyagot akkor az is hülye aki ezt megkérdezi hogy miért van ez?

sidewinder12, fip7, megazez and 4 others like this.
  20. ulippo

ulippo Well-Known Member

Ezt nem tudom hol hallottad, hogy antidemokratikus lenne a német gázüzlet, de a te bajod ha elhitted, nekünk az ukrán tranzit a legjobb mert az egyenesen jön egy országon keresztül, nem pedig kerülővel több országon át.

Ezen oldal megosztása