Queen Elizabeth-osztály

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
5 152
6 421
113

fonak9

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
2 303
3 525
113
Elég hihetetlen nekem még mindig ez a hajó. Építettek egy kvázi szuperhordozó méretű hajót katapult és szögfedélzet nélkül.

• Tetszik
Reactions: endre and Sulaco

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
5 152
6 421
113
Elég hihetetlen nekem még mindig ez a hajó. Építettek egy kvázi szuperhordozó méretű hajót katapult és szögfedélzet nélkül.
Nem csak neked. Az igazi klasszik fillérbaszás egyik legrosszabb esete. Hirtelen kicsit olcsóbb volt, hogy hosszabb távon valószínűleg drágábbra jöjjön ki, de legalább a képességek is bőven elmaradjanak. :confused:

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
7 678
23 004
113
Fontos volt támogatni a hazai ipart. Rolls-Royce gázturbinás hajtásrendszer, megkettőzve. Ez két kémény. Ezt helytakarékossági és áramlástani okokból egy nagy sziget helyett elosztották kétfelé. Eddig nem értettem a pontos indokot. Magyarázat ebben a videóban (nekem is új):

F-35B kiválasztása a logikusabb C helyett, a Rolls-Royce Lift Fan miatt.

Ha atommeghajtású lett volna és katapultos, akkor kellett volna rá francia, vagy amerikai reaktor, meg fékezőrendszer. Amerikai EMALS katapult. Amerikai F-35C és/vagy francia Rafale M. Micsoda szégyen!
De mehetett volna rá E-2D, C-2, fogadhatta volna a Super Hornetet is.

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
4 748
3 856
113
Fontos volt támogatni a hazai ipart. Rolls-Royce gázturbinás hajtásrendszer, megkettőzve. Ez két kémény. Ezt helytakarékossági és áramlástani okokból egy nagy sziget helyett elosztották kétfelé. Eddig nem értettem a pontos indokot. Magyarázat ebben a videóban (nekem is új):

F-35B kiválasztása a logikusabb C helyett, a Rolls-Royce Lift Fan miatt.

Ha atommeghajtású lett volna és katapultos, akkor kellett volna rá francia, vagy amerikai reaktor, meg fékezőrendszer. Amerikai EMALS katapult. Amerikai F-35C és/vagy francia Rafale M. Micsoda szégyen!
De mehetett volna rá E-2D, C-2, fogadhatta volna a Super Hornetet is.

Szóval az elbaszott F-35 verzió kedvéért elbaszták a hajót is.
Kitűnő!
Ezekkel is csak a létszám van meg.

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 080
14 992
113
  • Tetszik
Reactions: Rotten878