1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Repülőnapok

Diskurzus a(z) 'Repülőnapok, haditechnikával kapcsolatos rendezvén' témában - Terminator által indítva @ 2016. november 6..

1. Terminator

Terminator Well-Known Member

"Posted by RD33.net" videó linkje tévedés, ott nincs látnivaló, ne keressétek :)

2. Terminator

3. Mike

Mike Well-Known Member

Amikor felrakták a részvételi listát, le is mondtam a szállást. Ráadásul már az is látszott hogy pont arra a hétvégére érkezik a hidegfront.
    Kritizáltam a RIAT-ot viszont ott legalább volt gép xarásig, hiába volt viszonylag homogén a dinamikus, de abból is sok volt. Tavaly nem gondoltam volna hogy ekkora csalódás lesz Radom. Főleg arra nem gondoltam hogy a 100-as repnapok közül magasan a legnagyobb csalódás lesz amire el sem akarok menni, pedig 13/15 után nagy kedvenc lett.

Egyébként a szuhojokban ha minden igaz, a katapultülés ugyanaz mint a migekben. Az Ample Strike-ról is kihúzták már őket.

4. Terminator

Azért ha ott lettél volna, valószínűleg tudtál volna erlájnersznyitóoldalas fotókat is csinálni, mert téma lett volna...

Forrás

fishbed likes this.
  5. Mike

Mike Well-Known Member

Én alapból mindig azt nézem, hogy lehetőleg minél több számomra új gépet fotózzak, illetve hogy megéri-e elutazni az adott helyre. Az ukrán Szu-25, a paki JF-17 és Super Mushshak lett volna új most Radomban, ez most bőven nem érte meg nekem, elég volt kipihenni az angol autós túrát :) Főleg ahhoz képest hogy mire számítottam még év elején. Jó lett volna ha a pakik IL-78-al pakolnak, belorusz gép statikra..stb + ha nem hullik ki egy Mig-21/29/29/Szu-22 négyes a dinamikus listából. Azt is sajnálom hogy ami váratlant meg tudnak húzni a SIAF-on (Török F-4 statik, Tornado demo) azt egy Radomban miért nem sikerül. Totál homály volt a szervezés, a tavalyi szappanopera mondjuk lehetett volna intő jel.

6. Terminator

fishbed likes this.
  7. Mike

Mike Well-Known Member

8. Terminator

9. anonim999

anonim999 Well-Known Member

10. jani22

jani22 Well-Known Member

A levegőben, így látszik. :)

fishbed likes this.
  11. Mokiengine

Mokiengine Active Member

12. Terminator

13. Terminator

14. Terminator

fishbed and emel like this.
  15. emel

emel Well-Known Member

fishbed and molnibalage like this.
  16. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ámen.

17. Terminator

18. Terminator

AXALP 2018

Pocok75, fishbed and arbalest like this.
  19. Terminator

Luftpolizei: So fängt die Luftwaffe ein Flugzeug ab

(Watch on Facebook-ra kel kattintani.)

20. Terminator

Ezek szerint amikor a magyar Gripen éjszaka ráinfrázott az ukrán An-2-esre, az is a szabványosított eljárás része lehetett.

Ezen oldal megosztása