Rockwell B-1 Lancer

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
18 664
28 936
113
Air Force wants to use external Pylons to arm The B-1B Bomber with 31 Hypersonic Missiles...

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
5 741
8 392
113
Majdhogynem nincs két egyforma bombatípus benne. A baloldali képen van 500, 1000 és 2000 font tömegű bomba és ez utóbbiból kétféle bombatest, de mindegyik JDAM kit-tel szerelve.
Igen, nagyobbrészt ezért tettem be linket. Sokba kerül erre használni a B-1-eseket, de egészen lenyűgöző fegyverzet variációkkal tud a harcmező közelében várakozni.

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
10 942
4 031
113
Igen, nagyobbrészt ezért tettem be linket. Sokba kerül erre használni a B-1-eseket, de egészen lenyűgöző fegyverzet variációkkal tud a harcmező közelében várakozni.
A személyzetnek úgyis gyakorolni kell. Ezért nem haragudtam Czinege Lajosra sem, hogy helikoptert küldött a lángosáért, hogy forrón érjen ki a megfigyelőpontra.

• Tetszik
Reactions: borisz