Saját hozzászólások szerkesztése - Itt szavazhatsz

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Szeretnéd, hogy a hozzászólásaid elküldés után pár percig még szerkeszthetőek legyenek?

• Igen

Votes: 41 85,4%
  • Nem

Votes: 7 14,6%

• Összes szavazó
    48

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
6 365
2 743
113
Csinálnék egy szavazást egy múltbeli válaszok alapján sokak által támogatott kérdésről.

Nevezetesen hogy a hozzászólások elküldés után egy ésszerűen rövid határidőig 5-15 perc - még szerkeszthetőek vagy akár törölhetően legyenek az elküldő által.

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 225
5 012
113
Szerintem úgy lenne jobb, hogy a következő hozzászólásig, de legfeljebb 3 percig.
Így megakadályozható hogy a reakció miatt törölje valaki.

• Tetszik
Reactions: fip7

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
6 365
2 743
113
Szerintem úgy lenne jobb, hogy a következő hozzászólásig, de legfeljebb 3 percig.

A három percet picit keveslem, mert egy hosszabb hozzászólás esetén egy hiba észrevétele és kijavítása tovább tarthat, de az is jobb lenen a mostani helyzetnél.

Ha valaki közben idézi a hsz-t, akkor az idézetben ott marad amit idézett. Ez sima pech.

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
3 125
3 455
113
Ettől az lenne a zoralabb, ha más hozzászólását lehetne szerkeszteni...szigorúan jó szándékból, jó indulatból, konstruktív, építő szándékkal:rolleyes:
Nem győznénk a "pontatlan" hozzászólások korrigálását pl. az ukrán-helyzet topicban:D
Igaz Mackensen?;)

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 146
8 475
113
Ettől az lenne a zoralabb, ha más hozzászólását lehetne szerkeszteni...szigorúan jó szándékból, jó indulatból, konstruktív, építő szándékkal:rolleyes:
Nem győznénk a "pontatlan" hozzászólások korrigálását pl. az ukrán-helyzet topicban:D
Igaz Mackensen?;)
Magamat kijavítom, ha kell,
De hogy más tegye, azt nem tűröm el!
:D:D:D

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
6 365
2 743
113
Lehet el se küldted :)
(Amúgy nem lett törölve semmi. Vagy nem erre a topicra gondoltál?)

Valóban, nem ebbe a topikba küldtem, hanem a másik modisba.

Szinte azonnal leesett, de sajnosnem tudtam átszerkeszteni a hozzászólásom:(

Nem!
Három perc untig elég!
Ha mondjuk egy hosszabb hsz-nél linkelés/formázás van elszúrva, kevés lehet a 3 perc is.

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 814
298
83
Valóban, nem ebbe a topikba küldtem, hanem a másik modisba.

Szinte azonnal leesett, de sajnosnem tudtam átszerkeszteni a hozzászólásom:(

Ha mondjuk egy hosszabb hsz-nél linkelés/formázás van elszúrva, kevés lehet a 3 perc is.
Van úgy, hogy több percig is áll, mert a kislányom...
Semmi gondom sincs, mert befejezem a mondókámat és elküldöm, igaz nem hajnali háromkor...

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
1 471
2 810
113
Nem kötelező érvényű népszavazás ez, Te! :)

No de mivel ennyien kértétek, tegyünk vele egy próbát!

Következzenek a tudnivalók:

Legfontosabb tudnivaló, hogy a szerkesztőség mindent lát! :)

Olvasótársaitok csak azt látják, hogy szerkesztettétek a kommentet és hogy mikor tettétek ezt. A szerkesztett komment szövege alatt jobb oldalt egy ilyen szöveg látszik - most még félig angolul: Last edited: Tegnap, ekkor: 18:58
(Mint ebben a topicban az egyel korábbi hozzászólásomnál láthatjátok mintaként.)

Az olvasókkal szemben viszont mi azt is látjuk, hogy mit módosítottatok. A fórumtól le tudjuk kérni a komment történetét. Ha a szerkesztési időlimit alatt többszöri módosítás történt, akkor mindegyikét látjuk. Avagy remélem, hogy mindenki elég felnőtt ennek a lehetőségnek a használatához és úgy használja, ahogy kell: elgépelt dolgok / rossz link / hibás adat, stb javítására. Ne legyenek olyan kínos helyzetek, hogy "De hát én ilyet nem is írtam!!!!44!!". Tehát figyelem, juthat a dolog az egykori dislike sorsára, ha nem megfelelően használjátok!

Másik tudnivaló, hogy a módosítási lehetőség időlimitje jelenleg 5 perc lesz. Ez esetleg visszaeshet 3 percre a tapasztalatok alapján.
Mindkét időkeret elegendő egy hosszabb hozzászólás átolvasására is. Mindezek ellenére én továbbra is azt javaslom, hogy az elküldés előtt olvassátok át a küldendő hozzászólást.

A kommentjét senki nem tudja majd törölni, mert ahhoz nem kaptok jogosultságot. Azaz törölni tulajdonképpen nem tudja, csak átírni.

-----

Most épp nincs jelenésem élesíteni, az este folyamán valamikor megteszem, de legrosszabb esetben holnaptól aktív.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
6 365
2 743
113
Nem kötelező érvényű népszavazás ez, Te! :)

No de mivel ennyien kértétek, tegyünk vele egy próbát!

Következzenek a tudnivalók:

Legfontosabb tudnivaló, hogy a szerkesztőség mindent lát! :)

Olvasótársaitok csak azt látják, hogy szerkesztettétek a kommentet és hogy mikor tettétek ezt. A szerkesztett komment szövege alatt jobb oldalt egy ilyen szöveg látszik - most még félig angolul: Last edited: Tegnap, ekkor: 18:58
(Mint ebben a topicban az egyel korábbi hozzászólásomnál láthatjátok mintaként.)

Az olvasókkal szemben viszont mi azt is látjuk, hogy mit módosítottatok. A fórumtól le tudjuk kérni a komment történetét. Ha a szerkesztési időlimit alatt többszöri módosítás történt, akkor mindegyikét látjuk. Avagy remélem, hogy mindenki elég felnőtt ennek a lehetőségnek a használatához és úgy használja, ahogy kell: elgépelt dolgok / rossz link / hibás adat, stb javítására. Ne legyenek olyan kínos helyzetek, hogy "De hát én ilyet nem is írtam!!!!44!!". Tehát figyelem, juthat a dolog az egykori dislike sorsára, ha nem megfelelően használjátok!

Másik tudnivaló, hogy a módosítási lehetőség időlimitje jelenleg 5 perc lesz. Ez esetleg visszaeshet 3 percre a tapasztalatok alapján.
Mindkét időkeret elegendő egy hosszabb hozzászólás átolvasására is. Mindezek ellenére én továbbra is azt javaslom, hogy az elküldés előtt olvassátok át a küldendő hozzászólást.

A kommentjét senki nem tudja majd törölni, mert ahhoz nem kaptok jogosultságot. Azaz törölni tulajdonképpen nem tudja, csak átírni.

-----

Most épp nincs jelenésem élesíteni, az este folyamán valamikor megteszem, de legrosszabb esetben holnaptól aktív.

Korrekt.

Köszönöm szépen.

• Tetszik
Reactions: Tcat

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
8 397
10 492
113
Próba!

Nagyon szépen köszönjük♥