Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 961
113
Pont akartam mondani, hogy vszeg az ukrán SzSzO 72. pszichológiai-információs osztályának (ЦIПСО) munkatársa a kolléga. Moszkvateres FB olvasói csoportból is most purgáltunk ki egy hasonló, random generált névvel futó kollégát miután elszabadult

Igazából nyilt titok, hogy minden nagyobb ország most már globális szinten futtatja a fizetett bábjait online berkekben, az MSM gyengülésével előtérbe került ismét a suttogó propaganda.

Itt is megfigyelhető a brigád részéről a discord koordináció, ha valamelyikük hozzászól 1-2 perceken belül repül a támogató like a nap bármely szakában, de egyik reggel jókat röhögtem ahogy 6 egymásba fűzött hozzászólással 3-an tolták a propagandát természetesen teljesen véletlenül. Mondjuk délre kibukott, hogy full kamu, de azon már meg se lepődtem.


Ők ennél professzionálisabbak, ez meg a régi euromajdanos spambotok szintjét hozza.

Áhh, egyszerűen ezt a színvonalat tudják megvenni, elég megnézni pl. NAFO mit képes magából kiszenvedni dollár milliókért...
 

Vogon

Well-Known Member
2021. május 13.
3 174
6 712
113
Jézus ≠ Isten - ha már bele megyünk a teológiába... :p

OFF

Nem tudom, melyik felekezethez tartozol, de nálunk

Isten=Szent Háromság (Atya, Fiú, Szent Lélek)

Ez a Három Könyv vallásaiban nem mindenhol így van. De nálunk az hétszentség, hogy így van.

ON
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 762
11 960
113

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 731
80 567
113
Yoda nem ukrán? Ő ukránnak mondja magát és az aláírásában is az van ukránul, hogy "A Krím ukrán lesz."
Ukrán forrásokat linkelget, azokbólfordítgat orosz ellenes híreket. Elég,ha csak megnézed mikor regisztrált. 4 nappal a konfliktus kitörése után. Ukrán médiában volt egyébként arról írás korábban , hogy minden országba bedobnak(SBU) ukrán trollokat -az adott ország népszerü fórumaira, közösségi oladalaira, hogy terjesszék az ukrán propagandát,növeljék az ukránok iránti szimpátiát tevékenységükkel(hozzászólásaikkal) és a másik oldalon lejárassák az oroszokat.
 
  • Hűha
Reactions: Venom85
K

Kopi2000

Guest
Ukrán forrásokat linkelget, azokbólfordítgat orosz ellenes híreket. Elég,ha csak megnézed mikor regisztrált. 4 nappal a konfliktus kitörése után. Ukrán médiában volt egyébként arról írás korábban , hogy minden országba bedobnak(SBU) ukrán trollokat -az adott ország népszerü fórumaira, közösségi oladalaira, hogy terjesszék az ukrán propagandát,növeljék az ukránok iránti szimpátiát tevékenységükkel(hozzászólásaikkal) és a másik oldalon lejárassák az oroszokat.
Bagoly mondja verebnek, hogy nagyfeju....
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 731
80 567
113
Bagoly mondja verebnek, hogy nagyfeju....
12 éve regisztráltam a HTKA-ra , akkor nem volt semmilyen fegyveres konfliktus. Már akkor tudta mindenki, hogy a "szakterületem" Oo és a posztszovjet térség-lásd a 100+ létrehozott topik többnyire az orosz haditechnikának.

Kopi2000 regisztrációs dátuma : 2022 március 27-amikor javában zajlik az ukrán-orosz konfliktus. :)
 
K

Kopi2000

Guest
12 éve regisztráltam a HTKA-ra , akkor nem volt semmilyen fegyveres konfliktus. Már akkor tudta mindenki, hogy a "szakterületem" Oo és a posztszovjet térség-lásd a 100+ létrehozott topik többnyire az orosz haditechnikának.

Kopi2000 regisztrációs dátuma : 2022 március 27-amikor javában zajlik az ukrán-orosz konfliktus. :)
Baratom, mar az FSZB sem a regi... Mondjuk inkabb ugy, hogy 2014 ota kovetem az esemenyeket. Porgesd vissza, hogy a multban kiktol kaptal ilyen kritikat. Elarulom, az egyikuk en voltam. Mindig tudtam, hogy az oroszok is epitenek be alcazott hangulatkeltoket. A te legendad a naiv, orosz haditechnika iranti rajongo. Ott logott ki a lolab mindig, hogy semmi szemekyes dolgot nem kozolsz magadrol. Tendenciozusan kelted egy bizonyos iranyba a hangulatot. Nem veletlenul voltal kitiltva regen is... Manapsag pedig szinte minden letezo kozossegi platformon hirdeted az iget. Egy olyan embernek, aki csak szorakozasbol csinalja, amit te, nem lenne minderre szabad ideje. Engem nen zavarsz egyebkent, csinaljad, de legjobb lenne, ha coming outolnal...
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 731
80 567
113
Baratom, mar az FSZB sem a regi... Mondjuk inkabb ugy, hogy 2014 ota kovetem az esemenyeket. Porgesd vissza, hogy a multban kiktol kaptal ilyen kritikat. Elarulom, az egyikuk en voltam. Mindig tudtam, hogy az oroszok is epitenek be alcazott hangulatkeltoket. A te legendad a naiv, orosz haditechnika iranti rajongo. Ott logott ki a lolab mindig, hogy semmi szemekyes dolgot nem kozolsz magadrol. Tendenciozusan kelted egy bizonyos iranyba a hangulatot. Nem veletlenul voltal kitiltva regen is... Manapsag pedig szinte minden letezo kozossegi platformon hirdeted az iget. Egy olyan embernek, aki csak szorakozasbol csinalja, amit te, nem lenne minderre szabad ideje. Engem nen zavarsz egyebkent, csinaljad, de legjobb lenne, ha coming outolnal...
Sehol nem hirdetem az igét, senkire nem akarom ráerőltetni a véleményem(mások próbálják). A fórumtársak vannak olyan szellemi szintem, hogy maguk eldöntik melyik informácó a hiteles számukra és miben hisznek vagy miben nem, kivel szimpatizálnak...stb. Nem kell nyomulni és az oroszgyülölő véleményedet ráerőltetni másokra. Sokszor leírtam, hogy nem vagyok az angolszász világ/politika híve. Tehát ellenzem az amerikai hegemóniát-annak kiterjesztését a posztszovjet térség országaira. Ennyi. Egyébként a 12 év alatt a "régi" fórumtársak megszoktuk egymást, tudjuk kb kitől mit várhatunk. :)
Ja és el ne felejtsem, a közösségi médiában vannak segítőim(szerkesztők) , én csak a legújabb haditechnikai fejlesztésekről,újdonságokról írok.:)
 
K

Kopi2000

Guest
Sehol nem hirdetem az igét, senkire nem akarom ráerőltetni a véleményem(mások próbálják). A fórumtársak vannak olyan szellemi szintem, hogy maguk eldöntik melyik informácó a hiteles számukra és miben hisznek vagy miben nem, kivel szimpatizálnak...stb. Nem kell nyomulni és az oroszgyülölő véleményedet ráerőltetni másokra. Sokszor leírtam, hogy nem vagyok az angolszász világ/politika híve. Tehát ellenzem az amerikai hegemóniát-annak kiterjesztését a posztszovjet térség országaira. Ennyi. Egyébként a 12 év alatt a "régi" fórumtársak megszoktuk egymást, tudjuk kb kitől mit várhatunk. :)
Ja és el ne felejtsem, a közösségi médiában vannak segítőim(szerkesztők) , én csak a legújabb haditechnikai fejlesztésekről,újdonságokról írok.:)
Kerlek, ne erolkodj, mert szembesitelek a sajat dolgaiddal. Tobbszor kiesel a szerepedbol. Foleg akkor, amikor tultolsz egy-egy dolgot... Legyen eleg most csak ketto, ami gyorsan eszembe jut...

Pld. Te voltal itt az, aki azt mondta, hogy aki nem kepes elfogadni az orosz befolyasi ovezeteket, az dogoljon meg!!!! Annyira sziven utottek a szavaid ( amik az oroszokon kivul, masok iranyaban ridegen erzeketlenek), hogy a mai napig emlekszem rajuk.....

De te voltal az is, aki bedobtad ide ukran banderista fasisztak kepekent, ket magyar ujfasiszta kepet. De ez nem volt eleg, hanem egy jol felepitett komment ozont inditottal el, hergeleskent...

Nem folytatom, hosszu lenne a sor. A helyedben azert egy kicsit csendben maradnek es elgondolkoznek az altalam leirtakon...
 
  • Vicces
Reactions: boki
K

Kopi2000

Guest
Sehol nem hirdetem az igét, senkire nem akarom ráerőltetni a véleményem(mások próbálják). A fórumtársak vannak olyan szellemi szintem, hogy maguk eldöntik melyik informácó a hiteles számukra és miben hisznek vagy miben nem, kivel szimpatizálnak...stb. Nem kell nyomulni és az oroszgyülölő véleményedet ráerőltetni másokra. Sokszor leírtam, hogy nem vagyok az angolszász világ/politika híve. Tehát ellenzem az amerikai hegemóniát-annak kiterjesztését a posztszovjet térség országaira. Ennyi. Egyébként a 12 év alatt a "régi" fórumtársak megszoktuk egymást, tudjuk kb kitől mit várhatunk. :)
Ja és el ne felejtsem, a közösségi médiában vannak segítőim(szerkesztők) , én csak a legújabb haditechnikai fejlesztésekről,újdonságokról írok.:)
Segitoid is vannak. Szuper, az mar egy egesz trollhadsereg!!! Egyebkent en is megszoktalak, csak azt nem szeretem, es regen sem szerettem, amikor masokon kered szamon azt, ahogy amugy te is viselkedsz... (Most pld. Yodan, pedig orola is tudhato volt, hogy mit kepvisel. De szerintem erdekes volt latni az allaspontjat, mert az allando, nem tul fantaziadus ruszki ajnarozas elegge unalmas tud lenni....)
 
  • Vicces
Reactions: boki

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 731
80 567
113
aki nem kepes elfogadni az orosz befolyasi ovezeteket, az dogoljon meg!!!
Kérnék egy linket, hogy ilyet írtam.(bizonyíték)

De te voltal az is, aki bedobtad ide ukran banderista fasisztak kepekent, ket magyar ujfasiszta kepet. De ez nem volt eleg, hanem egy jol felepitett komment ozont inditottal el, hergeleskent...
Azt egy horvát(írtam is) pali tette fel(aki nem tudhatta,csak tippelt)) a netre és csak másnap derült ki-horvát újságírók által, akik utána jártak, hogy magyarok. Ez az operatív hír, mikor megjelenik meg van osztva.
 
  • Tetszik
Reactions: tong djagbu
Status
Not open for further replies.